TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: ufuk - Ekim 09, 2008, 10:43:04 ÖÖ

Başlık: İstanbuldaki Hondacılar tererö lanet toplantısı...
Gönderen: ufuk - Ekim 09, 2008, 10:43:04 ÖÖ
 Arkadaşlar ben hondayla tanışalı 1 ay oldu . HEm arabamdan hemde bu sitedeki dostluktan dolayı iyiki honda almışım diyorum kendi kendime .  Belki yapılıyodur  yeni olduğum için bilmiyorumda bizde teröre lanet için  bir pazar günü toplansak arabalarımızda türk bayraklarımızla şehir turu atsak nasıl olur acaba ...
Başlık: Ynt: İstanbuldaki Hondacılar lanet toplantısı...
Gönderen: poşetçay - Ekim 09, 2008, 01:31:34 ÖS
konuyu degiştirip msjların sildim normalda yönetimin izni olmadan böle bi konu açmak yasak duyarlılını için çok teşekkür ederim... üyelerin istegi dogrultusunda görüşülüp yapılabilinir....
Başlık: Ynt: İstanbuldaki Hondacılar lanet toplantısı...
Gönderen: ufuk - Ekim 09, 2008, 01:49:10 ÖS
esas yardımcı olduğunuz için ben teşekkür ederim .
Başlık: Ynt: İstanbuldaki Hondacılar tererö lanet toplantısı...
Gönderen: EXELANCE - Ekim 09, 2008, 11:01:10 ÖS
bu konuyu ben daha once acmıstım ama yonetim nedense sildi ben team honda olarak toplumda var olduğumuzu  duyurmak için ve toplum sal olaylara sesiz kalmamamız gerektiğini dusunerek  boyle bir konuyu koymustum kusura bakmayın arkadaslar(yönetim )
Gönderen: EXELANCE - Ekim 09, 2008, 11:05:13 ÖS

bu konuyu ben daha once acmıstım ama yonetim nedense sildi ben team honda olarak toplumda var olduğumuzu  duyurmak için ve toplum sal olaylara sesiz kalmamamız gerektiğini dusunerek  boyle bir konuyu koymustum kusura bakmayın arkadaslar(yönetim )
kusura bakmayın arkadaslar hanlıslık oldu msj gorremediğimden dolayı bu  msj yazdım çok ozurdiliyorum
Gönderen: poşetçay - Ekim 09, 2008, 11:05:35 ÖS
arkadaşlar aynı anda 3 kişi aynı konuyu açarsa neler olur siz tahmin edin
Gönderen: EXELANCE - Ekim 10, 2008, 09:42:59 ÖÖ
ok ama yonetimde ki arkadaslar bu konuyla alakalı olarak bir çalısma yapsın lar en azından bi anket yapalım  bu anket neticesinde olaya yon verebiliriz bence
Gönderen: ufuk - Ekim 10, 2008, 01:37:54 ÖS
biz üyeler olarak ilk önce böle bir isteğimiz olduğunu, bu sayfada  destek veren kişi sayısı olarak gösterelim. ondan sonrasını zaten yönetim düşünür . ama şu anlık destek veren yok pek .