TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Civic '88-'06 => Konuyu başlatan: VvhiTe-I - Şubat 13, 2008, 10:19:33 ÖS

Başlık: Si alırken nelere dikkat edilmeli
Gönderen: VvhiTe-I - Şubat 13, 2008, 10:19:33 ÖS
93 model hb 125k de 12bin ytl isteniyo arabada detay olarak yada si a has nelere dikkat edilmeli kullananlar cvp verebilirmi acaba  :hehe
Başlık: Ynt: Si alırken nelere dikkat edilmeli
Gönderen: o-si - Mart 01, 2008, 09:10:44 ÖÖ
güzel kardeşim bana sorarsan çok güzel bir ustaya götür ve sadece tüm yürürüne baktır.zaten bu sınıf hondaların kaportaları çok sağlam değildir,yani çürük çarık olabilir,eğer yürüründe problem yoksa o km hiç bişey zaten,motor açılmamış şanzıman açılmamış ve problemi yoksa bence kaporta çok önemli değil nasılsa halledilir.çok iyi biliyorum içi berbat bi civic vardı arkadaşta çok iyi bi döşemecimiz var bizim ona içini full yaptırdık.çok orjinal oldu ve kimse işlem gördüğünü anlamadı yani diyeceğim önce beyin ve kalp sonra vücut.fiyatına aracı görmeden kimse bişey diyemez ama çok temiz bi si a o para verilebilir...
Başlık: Ynt: Si alırken nelere dikkat edilmeli
Gönderen: o-si - Mart 01, 2008, 12:02:24 ÖS
sevgili ercan paşa arabana hastayım sölemeden geçemeyeceğim ama senin arabadaki farkı tam olarak idrak edemedim.tamam farklı ama türkiyeye gelenlerden değil zannedersem ölemi???bilgilendirirmisin beni biraz rica etsem...