TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Civic '88-'06 => Konuyu başlatan: fantastic - Şubat 12, 2008, 07:54:28 ÖÖ

Başlık: Del Sol (kafam karışık)
Gönderen: fantastic - Şubat 12, 2008, 07:54:28 ÖÖ
Selam arkadaşlar
honda CRX del Sol almayı planlıyorum.
ama del sol pek forum konusu olmamış. en geç bir ay icerisinde alacağım.
bilmem gerekenleri şimdiden öğrenmeliyim önce ben başlayayım

Del sol genelde tavandan su alma özelligi ile unlu (o benim icin bir atrı eksi kavramına girmiyor)
devam ediyoruz.
iki kişilik olması dezavantaj (onuda sorun etmiyorum.)
Antalya da v-teck motorları ile ilgilenen yapan draglara katılan arkadasımız var o v-teckin uzmanı.(devam)
92 modele kadar abs yok 93 lerde abs başlıyormuş( demekki secimimizi 93 + yapmak gerekiyor.
araba yaşı itibari ile piyasası bayağı düşük. aldıktan sonra iyi paraya satma gibi derdim yok :) satamazmışım sorun değil.
sahibinden de beyat bir 1993 var ve zaten en ucuzuda o pazarlık yapmadan 10 dedi ama 14 isteyen arkadasın biriside 10 demişti :) <---- işte tam burada sorun var .. fiyatları sıkıntı benim icin 94 bebek gibi arabaya 12 lira isteyen adam 13 model  yıpranmısa temizden daha fazla para istiyor.

bilmedigim diger artı eksileri yazarsanız sevinirim.

(baska model onermeyin Del Sol dan vazgecirmeye calismayin :) yazmısım kafama ya del sol yada del sol )
Başlık: Ynt: Del Sol (kafam karışık)
Gönderen: vtec_berkol - Şubat 12, 2008, 04:08:08 ÖS
del sol dan vazgeçirmek amacımız değil tabii ama bişiler sölemek istiyorum yine de

artık o kadar yıpranmış o kadar eskimiş durumdalar ki alıp içine sinecek bi hale getirmek için çok uğraş istyor..
bi kaç defa kullandım çok keyifli çok hoş gerçekten vti dan da yavaş olduğu söylenir ama nedense eski bi vti sahibi olarak bana daha hızlı gibiymiş geldi :)
al bin kullan hevesini al oyna kurcala hakkını ver sonra sat...
Gönderen: fantastic - Şubat 12, 2008, 06:30:55 ÖS
evet bir hayli yıpranmış coğu. ama bir tanesine baktım motoru harika ama piyasasindan yuksek istiyor.
servis bakımından cıkarmış lakin.
ben aldığım arabayı zaten ilk günden bir chekup yaptıracağım.
birde dışı cok onemli degil elimden geldigince yaptırmaya calışacağım
örnek LSD kapılar. body de degişiklikler. boyası jantı zamanla elden gecicek.
genel olarak yaptığı bir sorun baş ağrıtacak neleri var merak ediyorum hala.
baş ağrıtmasıda sorun degil hazırlıklı olmam yeterli...!
anlatabilmişimdir.
Gönderen: delsolemrah - Şubat 16, 2008, 03:48:32 ÖS
bnede var ekle msn emrahgaser@hotmail.com
Gönderen: vodka_redbull - Eylül 27, 2008, 12:11:55 ÖÖ
yazıbnı tam okumaya dahi gerek kalmadı..
bende 93 del-sol abs li su almayan 200 beygirin üstünde full body kitt ki türkiyede tek ünvanınıda aldı...

kek bi derdi bile olmayan bi alety var ilgilenirsen buyur bul beni konuşalım
D-J-DRAGON@HOTMAİL.COM