TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Type R - Civic / Integra (DC,EP,FK) => Konuyu başlatan: Cıhat YAVAS - Ocak 21, 2008, 01:46:26 ÖÖ

Başlık: TYPE-R ALACAĞIM
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 21, 2008, 01:46:26 ÖÖ
arkadaşlar herkese merhabalar 306 gti aracımı pert ettikten sonra type-r almaya karar verdim prensip meselesi olarak kazalı arabayı geçtim boyası dahi olmayacak fiyatı hiç mühim değil boyası olacağına 5 fazla vereyim olmasın daha iyi o yüzden baan bildiğiniz km si çokta aşırı yüksek olmayan al genel bakımını yaptır yükle diyebileceğiniz arama şartlarıma uygun type-r varmı dediğim gibi bütçe önemli deil ama aşağı yukarı 40 ile 50 arası tavsiye edeceğiniz type-r ları bekliyorum şimdiden teşekkürler
Başlık: Ynt: TYPE-R ALACAĞIM
Gönderen: infaztim - Ocak 21, 2008, 03:58:34 ÖÖ
sahibinded.com da araştırma yaptınmı
Gönderen: infaztim - Ocak 21, 2008, 04:01:48 ÖÖ
sizi tanıyalım bölümünde ad soyad yaş şehir falanda bi bildir hocam.öyle konuşalım...tşkler...
Gönderen: Zubeyir - Ocak 21, 2008, 01:20:22 ÖS
inşallah bulursun istediğin gibi bir typer
Gönderen: infaztim - Ocak 21, 2008, 01:48:25 ÖS
hacım sen satmıomuydun arabayı bana kıyamıom ama satıcam galiba demiştin ?
Gönderen: Zubeyir - Ocak 21, 2008, 01:49:39 ÖS
valla kararsızım.1-2 kez bakıcaklardı vazgectım. ama istediğim fiyat olursa neen olmasın.
Gönderen: infaztim - Ocak 21, 2008, 02:04:05 ÖS
ama senin arabanında maşallahı var kanka geçen pastanede oturuodukya seninle belki 3-4 kere gittin arabaya baktın deydiren tıklatan varmı diye aşıksın sen olum arabana :D
Gönderen: Zubeyir - Ocak 21, 2008, 02:23:46 ÖS
hahaha :) valla serefsız cok  ciziyo edıyo. kedıler helekı dusmanım a.g :D
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 21, 2008, 09:39:18 ÖS
zaten eski üyelerdenim ama anca vakit bulup konu açabildim yoksa sürekli forumu takip ediyorum ama cevap yazmıyorum arkadaşlar açık ve net konuşmak gerekirse sahibinden deki turbo type-r bile aklımda diyebilirim tekrar söylüyorum bütçem doğrultusunda bir type-r bakıyorum bütçe net olarak 50.000 ytl ama sahibinden de adam akıllı bilgi veren yok diyebilirim yardımlarınızı bekliyorum 1 ay içinde istediğim gibi type-r alamyı düşünüyorum
Gönderen: infaztim - Ocak 22, 2008, 02:27:38 ÖÖ
zübeyr arkadaşımızın typerı na bi bak derim ;)
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 22, 2008, 11:03:40 ÖS
sanırım hazır turbo yapılmış ola type-r ı alacağım gibi arkadaşlar bir daha yüklemek le uğraşmak istemiyorum 306 gti da çok uşraştım bıktım artık diyebilirim
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 26, 2008, 10:46:14 ÖS
tam turbo type-r ı kafama koymuş ken arkadaşlardan birinin neden 2005 model alcaksın 2008 sıfır garantili al demesi ile kafam yine karıştı arkadaşlar fn2 ep3 ten iyi yürümüyor ama düşündüğüm turbo type-r a o para değer mi yoksa gidip sıfırını mı almalıyım yine çok kararsız kaldım
Gönderen: ozKn - Ocak 26, 2008, 11:40:55 ÖS

tam turbo type-r ı kafama koymuş ken arkadaşlardan birinin neden 2005 model alcaksın 2008 sıfır garantili al demesi ile kafam yine karıştı arkadaşlar fn2 ep3 ten iyi yürümüyor ama düşündüğüm turbo type-r a o para değer mi yoksa gidip sıfırını mı almalıyım yine çok kararsız kaldım

bence turbo typer derim ama Sağlam araç ve sağlam yerde yapıldı
Tabi onun içinde biraz benzin parasına ihtiyaç war :D
Gönderen: Seko - Ocak 26, 2008, 11:53:03 ÖS

50,000 ytl guzel para, bulursan 05 model son gelenlerden bir adet ep3 al sonra millet 2 sene sonra sana gıpta ile bakar ozel bir araca sahip olursun hatta belki birazda para kalır atmosferik olarak seni kesecek seviyelere getirirsin aracını :)
Gönderen: infaztim - Ocak 27, 2008, 12:27:32 ÖÖ
sekonun dediği kalbimden geçendirbenim beklememe sebepte budur ;) 2005 ep3 kırmızıııııııııı
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 27, 2008, 01:38:46 ÖÖ

sekonun dediği kalbimden geçendirbenim beklememe sebepte budur ;) 2005 ep3 kırmızıııııııııı

paşa oğlunun yapmış olduğu civic sizce üzerindeki masraflar düşünüldüğünde ucuz mu kalıyor dersiniz çünkü bazı arkadaşlar stock olanlara 50 civarı istiyorlar bu aracın 60 olması normal mi yoksa düşük mü
Gönderen: infaztim - Ocak 27, 2008, 01:45:40 ÖÖ
valla aracın motor şanzuman ne durumda baktırman lazım eğer araç diriyse alınır bu araba.
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 27, 2008, 02:03:25 ÖÖ

valla aracın motor şanzuman ne durumda baktırman lazım eğer araç diriyse alınır bu araba.

savaş abiyle yaptığım görüşmede 30.000 km civarında turbo kitini uygulamışlar araç şu anda 35000 km de kit çok büyük bir sorun çıkarıcak olsa bu 5000 kmde çıkarırdı savaş abinin dediğine göre temiz ve kazasız ama gazlanan bir araç olması arabayı alır almaz zaten coilover felan gerekiyor birde baskı balatası frenleri felan çıkarsa zor olur
Gönderen: Seko - Ocak 27, 2008, 12:32:22 ÖS
Cok extreme araclara merak sarmisin hocam o arac m6 ile yuruyor hatta geciyor tum parani o araca yatirirsan piyango gibi olur sorun cikartmazsa senden krali yok cikardi diyelim uzer seni benim fikrim !
Gönderen: infaztim - Ocak 27, 2008, 04:03:49 ÖS
o araca kilitli difransiyel lazım ;) sıksık lasik alırsın buda bir gerçek yok ben basmam diosan saten git stock typer al.öyle her diyenin sözünede güvenme 5000 km de çıkarmamış olabilir sende 5000 bin km binip satıcakmısınki.hem o araç kmde tahminen 500 ykr yakıodur muhtemelen.çok gezen biriysen iştahını kaçırır.
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 27, 2008, 06:15:34 ÖS

o araca kilitli difransiyel lazım ;) sıksık lasik alırsın buda bir gerçek yok ben basmam diosan saten git stock typer al.öyle her diyenin sözünede güvenme 5000 km de çıkarmamış olabilir sende 5000 bin km binip satıcakmısınki.hem o araç kmde tahminen 500 ykr yakıodur muhtemelen.çok gezen biriysen iştahını kaçırır.

valla arkadaşlar s320 long a yetiştiriyoruz benzin bunada yetiştiririz bu arada gazcı tayfasıyız extreme felan sorun değil zaten aracın üzerine yapılması gereken extra ne varsa yapılacak maddiyat önemli değil
Gönderen: R-13239 - Ocak 27, 2008, 06:31:58 ÖS
Turbo type-r dudak uçuklatacak cinsten az yakıyor haberiniz olsun ...
Gönderen: Seko - Ocak 27, 2008, 07:55:13 ÖS

Turbo type-r dudak uçuklatacak cinsten az yakıyor haberiniz olsun ...

azmı fazlamı bir garip cumle olmusta ??
Gönderen: ALG - Ocak 27, 2008, 07:57:31 ÖS
az yakıyor demiş seko zaten.
Gönderen: R-13239 - Ocak 27, 2008, 08:01:52 ÖS
Az yakıyor araba , type-r'ın eksiği olan torku araca turbo ile verince , daha az basınca daha çok gittiğinden yakıtınız düşüyor ...
Gönderen: infaztim - Ocak 27, 2008, 09:08:27 ÖS
ya madem okadar relax durumdasın maddi olarak al bi 330cx onu turbola 4*4 turbo bmw mükemmel olur
Gönderen: Seko - Ocak 27, 2008, 09:57:17 ÖS
Valla para var huzur var STI var EVO 9 var alıp oynayacagın hem 4 ceker araclar neden illa typer tamam stock olarak sorunsuz dertsizde birde turbo yapınca amacından sapar bence arac ben olsam devirli bir makinem olsun isterdim olabildigi kadar !
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 28, 2008, 09:29:28 ÖÖ

Valla para var huzur var STI var EVO 9 var alıp oynayacagın hem 4 ceker araclar neden illa typer tamam stock olarak sorunsuz dertsizde birde turbo yapınca amacından sapar bence arac ben olsam devirli bir makinem olsun isterdim olabildigi kadar !

arkadaşlar doğru diyorsunuz da 4 kapılı araç tarzım değil alıştım tek kapı araçlara önmeli olan herkesin yaptığı olanı yapmak değil yapmadıklarını yapmak bir arkadaş bmw demiş bmw inanın öyle moda açık bir araç değil onuda belirteyim abimde 335coupe var bana tat vermiyor şahsen abimde benle aynı görüşteydi 306 mı kullanırken daha çok zevk alıyorum diyordu
Gönderen: infaztim - Ocak 28, 2008, 11:03:53 ÖÖ
ozaman sana typer lzım anlaşıldı :D git baktır araca motor sanzuman vs vs ne alemde ona göre al
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 28, 2008, 11:09:35 ÖÖ

ozaman sana typer lzım anlaşıldı :D git baktır araca motor sanzuman vs vs ne alemde ona göre al

hondacı olduk işte daha ne istiyorsunuz sahibi ile dün konuşmuştum zaten haftaya pazar müsaitim dedi gidip bakacağız bakalım ne varmış yokmuş göreceğiz
Gönderen: Onu-R - Ocak 28, 2008, 11:37:25 ÖÖ

Valla baktığınız araç çok üst bi araç, sorunu vs. olduğunu pek zannetmiyorum.. Fazla oynanmamış, kız gibi bi tane alın, oynayın, ufak ufak yapın, zevk alın diyecektim ama zaten o zevkleri fazlasıyla aldığınızı ve bi daha uğraşmak istemediğinizi anladım.. Ama yine de bana kalırsa çok temizini bulup, cold air filtresini takıp, headersını alıp, düz boruyu çekip, egzosunu koyup, (ses konusunda da sağlam bi dvd oynatıcı ile temiz kapı kolonları koyup), güzel bir ayar ile hondata çakıp, coiloverlarla indirip, kule gergisi ile, 215-40-17 lastikler ile stabile edip,, yetmediği zaman forged piston koyup, egzantrikleri yerleştirip m3lerle falan yürümek daha zevkli olur gibime geliyor. En azından type-R'ın zevkinin daha fazla alınabileceğini düşünüyorum bu şekilde.. Öteki türlü  -tamam yine type-R'a biniyorsunuz, direksiyonu, koltuğu, şanzımanı yine type-R ama-  hızlı giden bir turbolu araç olacakmış diye düşünüyorum...

Şeçim sizin.. İnşallah hayırlısı olur...

Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 28, 2008, 06:52:26 ÖS
çok güzel düşüncelerinizi belirtmişsiniz teşekkürler ama atmosferik olarak modifiye doydum diyebilirim çünkü atmosferik bir motorda en azından 306 gti için işin sonunu yaptığımı düşünüyorum buna colombo&bariani dereceli egzantirik mili süpersprint headers süpersprint komple egzos sistemi süperchips tune edilmiş chip short shifter kapak taşlama pipercross filtre kiti port polish gibi işlemler gerçekleştirerek atmosferik konusunda doyduğumu düşünüyorum aksini düşünenlerde olacaktır o pug bu honda diyenlerde olacaktır ama bu zevk işi marka işi değil ve artık sanayiye gitmekten bıktığım içinde hazır yapılı bir araç almak sadece sorun çıkarttığında bakım zamanı geldiğinde daha doğrusu çay içmeye muhabbet etmeye gitmek istiyorum çünkü tr de ustayım diye kendini tanıtanlar yüzünden hem maddi hem manevi anlamda bitkin düştüm ve bu sektörde bu ustalarla hiç bir yere varılamayacağını öğrendim ve artık bıktım diyebilirim
Gönderen: Seko - Ocak 28, 2008, 09:20:31 ÖS
50,000 € m3 lerde var piyasada 343 luk onlara da bir bakın derim :)
Gönderen: MURAT643 - Ocak 28, 2008, 09:28:59 ÖS
mustang al bence 50,000 €
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 28, 2008, 09:48:17 ÖS
o fiyatlardaki m3 lerin km leri yüksek olduğu gibi model olarakta düşükler ben 2004 modelden aşağı araç almayacağım onuda belirteyim 50.000 euro yada malesef mustang bulamadım ilanlarda
Gönderen: Zubeyir - Ocak 29, 2008, 02:05:19 ÖS
inşallah istediğin özelliklerde bi araç bulursun :)
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 29, 2008, 07:19:18 ÖS
inş
Gönderen: EkReM - Ocak 29, 2008, 07:46:37 ÖS
turbo type r,dan vazmı geçtin cihat?
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 30, 2008, 12:00:58 ÖÖ

turbo type r,dan vazmı geçtin cihat?

kafamı kurcalayan bazı şeyler var sadece turbo type-r için ama %80 o araçta karar kıldım diyebilirim %20 lik tarafımda kendi type-r ını knedin yarat baştan diyor bakalım bir şekilde karar vereceğiz bu hafta içinde
Gönderen: infaztim - Ocak 30, 2008, 02:59:48 ÖS
sen kendi tyuparını kendin yap ;) malzeme sıkıntısı olmayan bir araç
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 30, 2008, 03:35:41 ÖS
hesapladıktan sonra ikiside baştan yaratsamda hazır alsamda aynı fiyatları buluyor diyebilirim mesala kazasız boyasız bulduğum bir type-r ın üzerine yapacağım 40.000 ytl gibi bir rakamla 800 bg gibi güçler elde etmek mümkün görünüyor buna jant body kit fren vs herşey dahil 4 4 lük bir araç ama işte hala kararsızım baştan yaratsam araba nerden baksan 2 3 ay yatar
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 30, 2008, 10:28:19 ÖS
arkadaşlar ep3 için bildiğiniz turbo kiti yapan firma varmı bu konu hakkında bilgisi olan varmı ben sadece full-race diye bir firmaya ulaşabildim 6.000 dolarlık bir kit ile 800 bg gibi bir güç elde edebilmek mümkün tr yedeki benzin kalites düşünüldüğünde aşağı yukarı 700 olsa yinede çok iyi bir sonuç acil cevap bekliyorum arkadaşlar
Gönderen: Zubeyir - Ocak 30, 2008, 10:30:35 ÖS
pardon tr de montaj yapan anladım benım yok :) yazmıstım az once bısıler ama
Gönderen: Cıhat YAVAS - Ocak 30, 2008, 10:34:48 ÖS

pardon tr de montaj yapan anladım benım yok :) yazmıstım az once bısıler ama

zübeyir biraz type-r hakkında konuşalım istiyorum msn adresim eklersen görüşelim muhabbet edelim TuRbO-TyPe-R@hotmail.com
Gönderen: Seko - Ocak 31, 2008, 09:05:06 ÖS
FF ve 700 beygirler akıl karı degil benim mantıgım ile hrld rollingleride 150-250 arası yaparsın arac sarmasın diye :)
Gönderen: infaztim - Ocak 31, 2008, 09:17:40 ÖS
5. vites 3 korna :D
Gönderen: ali - Ocak 31, 2008, 10:01:32 ÖS
güzel seçim type-r, umarım istediğin aracı bulursun...bugünlerde bende arıyorum ikimizede kolay gelsin cihat...  
Gönderen: EkReM - Ocak 31, 2008, 11:19:39 ÖS

arkadaşlar ep3 için bildiğiniz turbo kiti yapan firma varmı bu konu hakkında bilgisi olan varmı ben sadece full-race diye bir firmaya ulaşabildim 6.000 dolarlık bir kit ile 800 bg gibi bir güç elde edebilmek mümkün tr yedeki benzin kalites düşünüldüğünde aşağı yukarı 700 olsa yinede çok iyi bir sonuç acil cevap bekliyorum arkadaşlar

greddy nin kiti de var revhard ında.şahsi fikrimi sorarsan fullrace den şaşma.
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 01, 2008, 10:01:32 ÖÖ
setuplar tamam arkadaşlar full race proam stage4 kit uygulayacağız şanzumana kadar herşey değişiyor yaklaşık 5 ay gibi bir sürede parçaların tamamı elimize ulaşacak bu hafta da gidip aracımı alıyorum istediğim gibi bişi buldum yapım aşamasınıda sizlerle paylaşacağım PROJECT CAR TURBO TYPE-R COMİNG SOON
Gönderen: Faruk - Şubat 01, 2008, 10:05:05 ÖÖ

setuplar tamam arkadaşlar full race proam stage4 kit uygulayacağız şanzumana kadar herşey değişiyor yaklaşık 5 ay gibi bir sürede parçaların tamamı elimize ulaşacak bu hafta da gidip aracımı alıyorum istediğim gibi bişi buldum yapım aşamasınıda sizlerle paylaşacağım PROJECT CAR TURBO TYPE-R COMİNG SOON

hadı bakalım hayırlısı..TR'den sıkı bı type-R daha çıkacak.. :) :) :)
Gönderen: ozKn - Şubat 01, 2008, 07:53:46 ÖS
hayırlı olsun sıkı bi typer daha gelio
Yakında bnmde gelicek ;)
Gönderen: MaG - Şubat 01, 2008, 11:47:09 ÖS

Hayırlı olsun..İnş herşey gönlünce olur..TypeR zevkli şimdi çokdaha zevkli olacak :)

o dediğim arabayımı alıyorsun ?

Gönderen: ALG - Şubat 02, 2008, 12:27:06 ÖÖ

hayırlı olsun, merakla bekliyoruz gelişmeleri.
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 02, 2008, 10:12:59 ÖÖ
herkese iyi dilekleri için teşekkürler istanbulda buldum bir tane onu alıyorum griler daha iyi gidiyormuş öyle diyorlar setuplar hakında ufak bir bilgi daha dün akşam full race kitin siparişini verdim fakat 3 ay beklemek zorundayım sipariş üzerine çalışan bir firmaymış malesef haftayada brembo gt fren kitlerinin siparişini vereceğim
Gönderen: bad_mad - Şubat 02, 2008, 10:45:14 ÖÖ
hayırlısı olsun inşallah herkes aradığı gibi type R bulur :)
Gönderen: ali - Şubat 02, 2008, 10:56:13 ÖÖ
hayırlı olsun cihat şimdiden...;)
Gönderen: ozKn - Şubat 02, 2008, 05:27:06 ÖS
griler daha iyi gidiomuşmu :S Ben ilk defa duydum biri açıklama yapabilirmi ? :)
Gönderen: type-RRR - Şubat 02, 2008, 06:47:12 ÖS
valla bende öle duymuştum yalan deil 02-03ler ve griler iyi gidiyo diyolar  :seytani
Gönderen: ALG - Şubat 02, 2008, 07:22:01 ÖS
griler ciğerli :)
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 02, 2008, 10:49:16 ÖS

valla bende öle duymuştum yalan deil 02-03ler ve griler iyi gidiyo diyolar  :seytani

valla ben forumda gezinirken öyle bir şey okumuştum ama benimki 2005 model
Gönderen: tuner zafer - Şubat 02, 2008, 10:53:16 ÖS

abicim o zaman seninki ciğersiz :)
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 02, 2008, 10:55:08 ÖS

valla biz ciğeri her şekilde geliştireceğiz stage 4 diyorum başka birşey demiyorum

valla biz o ciğeri stage 4 ile geliştireceğiz artık bileme ciğer mi başka birşeymi
Gönderen: MaG - Şubat 03, 2008, 12:53:27 ÖÖ
ciger yürek bilmem ama fena bişi olacagı kesin :)

bu arada benimkide gri :D

Gönderen: ozKn - Şubat 03, 2008, 09:10:18 ÖÖ
o zmn bende typer alıcaktım aklım karıştı grimi alsak :)
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 03, 2008, 09:42:28 ÖÖ
temizi denk geldikten sonra rengi hiç mühim değil benim alette kaza boya vs yok yoksa siyah yada kırmızı istiyordum ama nasip değilmiş belki mat siyah yada beyaz yaparız belli olmaz
Gönderen: ozKn - Şubat 03, 2008, 10:51:35 ÖÖ

temizi denk geldikten sonra rengi hiç mühim değil benim alette kaza boya vs yok yoksa siyah yada kırmızı istiyordum ama nasip değilmiş belki mat siyah yada beyaz yaparız belli olmaz

Beyaz çok süper olur :)
Galiba bu işe çooook büyük bi miktar para gidecek :)
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 03, 2008, 10:58:06 ÖÖ
sadece motor ve şanzuman için 50.00 dolar gibi bir miktar çıktı büyük bir proje uzun zaman ve emek gerekecek tek istediğim verdiğimiz emek boşa çıkmasın  >=ok
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 03, 2008, 11:14:58 ÖÖ
bu beyaz renk olan

(http://img147.imageshack.us/img147/7978/48077362qc8.jpg)

buda mat siyah

(http://img210.imageshack.us/img210/7073/1011155hw4.jpg)

tr de sadece beyaz renk yapıldı bir araçta diye biliyorum onada yolda rastlamıştım mat siyah zaten kaç tane varki dünyada tr de olsun
Gönderen: ozKn - Şubat 03, 2008, 11:28:21 ÖÖ
ikiside süper ama ben jdm beyazı tercih ederdim  >=ok

ama motorun içide cıvıl cıvıl olucak ve parlayacağı için
Gönderen: By_BuGr4 - Şubat 03, 2008, 11:28:59 ÖÖ
beyazın kaput havalandırması çok güzel beyaz rulazzz... :)
Gönderen: Faruk - Şubat 03, 2008, 11:37:30 ÖÖ
renk olarak ayrıcalıklı olmak ıstıyorsan bence boyle bışeye gerek yok,zaten senın araban ayrıcalıklı olacak.. ;)
mat sıyah çok teneke tarzı duruyor,beyaz ıyıdır..eğer arabaya senın kadar butçe ayırsaydım ben nos rengını boyatırdım...  >=ok
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 03, 2008, 12:49:41 ÖS
olay bütçeyle ilgili değilde zevkle alakalı böyle çok cafcaflı renkleri sevmiyorum yoksa bir şahin alır pembeye boyatır gezerdim hehe
Gönderen: EkReM - Şubat 03, 2008, 12:58:28 ÖS
parçaları hangi firmadan alıyosun cihat.biraz detaylara girsek.50.000 $ demişsin.neler var içinde.
http://www.garagegt.com/shop/scripts/prodlist.asp?idcategory=76
bu siteyide bi incele istersen.aracın parçaları geldikten sonra işçiliğini kim yapacak?
Gönderen: ozKn - Şubat 03, 2008, 01:38:51 ÖS

parçaları hangi firmadan alıyosun cihat.biraz detaylara girsek.50.000 $ demişsin.neler var içinde.
http://www.garagegt.com/shop/scripts/prodlist.asp?idcategory=76
bu siteyide bi incele istersen.aracın parçaları geldikten sonra işçiliğini kim yapacak?

evet buda önemli kim yapıcak
İntercooler olarakta hks veya greddy al derim
Gönderen: R-13239 - Şubat 03, 2008, 03:07:25 ÖS
Intercooler'da fullrace'ten al , gerçekten adamlar mükkemmel.
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 03, 2008, 03:43:05 ÖS
intercooler da full race stroker kit kullanılacak toda firmasının son susturucu vs de toda düşünüldü fren sistemi 2 takım brembo gt serisi toda coilover yanlış anlaşılmazsa bir şey aktarmak istiyorum aracın motor aksamı ile ilgili herşeyi açıklamak istemiyorum çünkü parçalar başka marka olur değişir bilinmez o yüzden yalancı durumuna düşmek istemiyorum vede aynısından yapılmasın aracın >%Sakin montaj için aklımızda iki isim var mantar ile paşaoğlu önce parçalra gelsin gerisi kolay
Gönderen: can34 - Şubat 03, 2008, 04:00:15 ÖS
bence arabann rengiyle filan oynama hiç hee ama kesin boyatcam diosan beyaza boyat bence tam bi JDM oluyor
Gönderen: R-13239 - Şubat 03, 2008, 04:25:45 ÖS
Toda egsoz olmaz turbo setup'a , bence 76'lık HKS carbon Ti düşünmelisiniz orta borularıda iskender usta yapsın , 60mm egsozla turbo saçma olur :)
Gönderen: Zubeyir - Şubat 03, 2008, 04:55:07 ÖS

varmı ciğerli bi grii yuruyelım. headers egzoslu caili :).bakalım ne kadar ciğerliymiş heheheheheh :))))
Gönderen: sSPAM - Şubat 03, 2008, 08:12:59 ÖS
sadece motor ve şanzuman için 50.000$ tutan miktarın parça listesini alabilir miyiz?
Gönderen: infaztim - Şubat 03, 2008, 10:06:54 ÖS
aklı olan zübeyrin çocuğa yaklaşmasın  :D
Gönderen: ozKn - Şubat 03, 2008, 10:11:32 ÖS
Ya yeri değil ama ben bişey sorcaktım bu typer nasıl ??? Bilen tanıyan warmı ?
http://www.sahibinden.com/ctrWQQaXQQ4719691WQQpXQQdisplayitem
Gönderen: Tolga-R - Şubat 03, 2008, 10:41:34 ÖS
50 bin usd şaka gibi bi rakam ... verilmez ve o kadar da tutmaz...
Ayrıca 300hp+ fw araç için gereksiz.
en güzeli 2005 bulduysan cai+header+kpro yeter sana
şimdiden hayırlı olsun... :)
Gönderen: MaG - Şubat 03, 2008, 11:27:29 ÖS
50 dolar tutar arkdaşlar ;) bitince görün derim :)

Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 03, 2008, 11:44:41 ÖS
valla tutuyor arkadaşlar ciddi anlamda sağlam bir araç için liste için lütfen ısrar etmeyelim arkadaşlar
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 04, 2008, 12:19:14 ÖÖ

50 bin usd şaka gibi bi rakam ... verilmez ve o kadar da tutmaz...
Ayrıca 300hp+ fw araç için gereksiz.
en güzeli 2005 bulduysan cai+header+kpro yeter sana
şimdiden hayırlı olsun... :)

valla şaka filan değil çıkan rakamlar onlar egzos hondata felanda yetmez bana ya
Gönderen: infaztim - Şubat 04, 2008, 02:00:19 ÖÖ
o linkini attığın araç kazalı.hava yastıkları falan açıldı.ben alıcaktım telefonda görüştüm kazalıymış.
Gönderen: AHM - Şubat 04, 2008, 03:41:39 ÖÖ
50bin $ fwd icin harcama derim sararak gitmene gerek yok evo veya gc8 tarzı bi arac olabilir
Gönderen: Seko - Şubat 04, 2008, 10:02:37 ÖÖ
Aynen aklın yolu bir demekki :)
Gönderen: ozKn - Şubat 04, 2008, 10:56:17 ÖÖ

o linkini attığın araç kazalı.hava yastıkları falan açıldı.ben alıcaktım telefonda görüştüm kazalıymış.

Hmmm ok tşkler ozmn düşünmeyiz bizde :D
Gönderen: ali - Şubat 04, 2008, 11:11:13 ÖÖ

Ya yeri değil ama ben bişey sorcaktım bu typer nasıl ??? Bilen tanıyan warmı ?
http://www.sahibinden.com/ctrWQQaXQQ4719691WQQpXQQdisplayitem

çok iyi biliyorum, msn den eklersen görüşebiliriz...
Gönderen: Cıhat YAVAS - Şubat 04, 2008, 11:23:00 ÖÖ

50bin $ fwd icin harcama derim sararak gitmene gerek yok evo veya gc8 tarzı bi arac olabilir

sararak gitmesi çokta önemli değil çünkü 265/30/18 belkide 19 jant lastik kombinasyonu uygulanacak usa dan drag lastikleri gelecek zaten hafta sonu aracı bu araçlada katılımtan katılıma koşacak değilim zaten bunun için vaktim dahi yok baştanda belirttiğim  gibi yapılmayanı yapmak amacımız
Gönderen: hakkinen - Şubat 04, 2008, 11:24:29 ÖÖ
bende var hemen satabılırım
Gönderen: Seko - Şubat 04, 2008, 11:34:24 ÖÖ

ne var neyi satıyorsunuz yaw ? :)
Gönderen: hakkinen - Şubat 04, 2008, 11:38:42 ÖÖ
yok ya ne satayım o işin sakası arac 10 numara herkese onerırım 200 hp nın tadına doya doya varıosun.. ama tabıkı 60000 verene verırım hevesimi aldım :)

ne var neyi satıyorsunuz yaw ? :)
Gönderen: Seko - Şubat 04, 2008, 11:41:05 ÖÖ
OK simdi dustu bizim jeton hayırlı olsun , bosver bin sen simdi satarsan ucuza gider bin keyfini cıkar hocam derin ben :)
Gönderen: hakkinen - Şubat 04, 2008, 11:41:50 ÖÖ
hakkı ben memnun oldum
Gönderen: ozKn - Şubat 15, 2008, 09:14:19 ÖS
acaba son durum ne ?
Gönderen: SaLıH - Mart 05, 2008, 01:06:49 ÖÖ
slmlar aranıza yeni katıldım. ali snn o iyi biliyorum dediğin typer hakkında bilgi almak istiyorum maili verebilir misin?
Gönderen: ali - Mart 08, 2008, 12:34:23 ÖS

slmlar aranıza yeni katıldım. ali snn o iyi biliyorum dediğin typer hakkında bilgi almak istiyorum maili verebilir misin?

alikanada@hotmail.com
Gönderen: 7vpo - Mayıs 01, 2008, 04:12:47 ÖÖ
Samanlıkta iğne aramak gibi birşey hocam seninki! Pek tabii ki arayan mevlasını da bulur Type-R' ınıda ama çok kapris çekersin bence! En azından ufak hasarlı ve orjinal parça kullanılmış bir araç düşünsen daha mantıklı olur kanımca...

Gönderen: ozKn - Temmuz 02, 2008, 07:48:30 ÖS
proje yalanmı oldu ?
Gönderen: infaztim - Temmuz 02, 2008, 08:28:48 ÖS
aynı soruyu bende soruyorum :D

proje yalanmı oludu ?
Gönderen: Seko - Temmuz 02, 2008, 09:38:35 ÖS
yavaş :)
Gönderen: fn2silver06 - Temmuz 08, 2008, 06:38:56 ÖS
benimki satılık 20000 de tertemiz araba.