TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Honda'nızı Tanıyalım => Konuyu başlatan: RSE - Aralık 02, 2007, 08:04:56 ÖS

Başlık: Buda benim mütevazi Vti Sedanım :)
Gönderen: RSE - Aralık 02, 2007, 08:04:56 ÖS
Kendisi bugüne kadar modifiyesiz kalmayı başarmış nadir vti lardandır. Tabiki biliyorum şimdi bir sürü tepkide alırım bu araba modifiyesiz olurmu diye. :)

Napalım ben bu arabayı performansı için aldım. Ve performansı bana yetiyor. Gerisi hikaye. :)

(http://img407.imageshack.us/img407/6702/14112007694lc0.jpg) (http://imageshack.us)
Başlık: Ynt: Buda benim mütevazi Vti Sedanım :)
Gönderen: Agent - Aralık 02, 2007, 08:23:11 ÖS
Aracın çok temiz maşşallah diri duruyor. Modifiye olsun olmasın önemli değil neden yargılayalım sitemizde birçok S2bin ve Type-R da var standart'a yakın şekilde gezmekte. Gülegüle kullan kazasız belasız bu arada satarsan haberim olsun :)
Gönderen: mutunch - Aralık 02, 2007, 08:48:21 ÖS
çok güzel görünüyor valla. kazasız belasız, modifiyesiz bulmak gerçekten de çok zor.
biraz daha ayrıntılı foto paylaşırsan sevinirim kendi adıma. daha detaylı incelemek isterim :)
Gönderen: RSE - Aralık 02, 2007, 08:52:58 ÖS
Çok sağolun arkadaşlar. ben 12 senedir hyundai camiasında çalışan biriyim. bu zamana kadarda bütün araçlarım Hyundai oldu doğal olarak. Yalnız bu vti denen makineyi çok övdüler. Sizlerden iyi olmasın bir arkadaşım youtubeda bu araçlarla ilgili bana bi kaç video izlettikten sonra bende bir vti sevdası başladı. Bir bakayım dedim neymiş bu diye... :) İnat ettim 4 ay temiz patlamamış uygun bir vti aradım. Kaç tane arabaya baktım. Kaç tane pazarlık yaptım.  :) çok şükür bulduk. 1.6 motora sığdırılmış mükemmel bir performansa sahip... Büyük konuşmak gibi olmasın ama şu an için satmamı gerektirecek bir durum yok. ileriye dönük Ya ev yada Type-R alma planlarım var. Birinden birine kafayı bozarsam satarım. o zamanda haber veririm. :)

arabanın resimlerini koyacağım koymasınada havalar malum. Arabayı 2 saat temiz tutamıyoruzki :) en yakın sürede yeni fotoları ekleyeceğim. Tekrardan çok teşekkürler.
Gönderen: SONE-R - Aralık 02, 2007, 09:38:00 ÖS
güle güle kazasız belasız kullan... sedan ve VTi 2si bir arada daha ne olsun..  >=ok
Gönderen: whitehan - Aralık 02, 2007, 10:10:35 ÖS
arracın cok guzel kazasız belasız ıns..THT ye hosgeldın
Gönderen: yassi - Aralık 03, 2007, 07:45:57 ÖÖ
maşallah maşallah... güle güle kullan...
Gönderen: umit_chris - Aralık 03, 2007, 11:57:44 ÖÖ
harbiden güzel kardeşim allah kaza bela vermesin dikkatli kullanderim bende'de varda ondan diyorum ...
Gönderen: kadir EMİŞTEKİN - Aralık 03, 2007, 12:45:21 ÖS
maşallah cok temiz gözüküo kazasız belasız
Gönderen: ozKn - Aralık 03, 2007, 01:32:39 ÖS
kazasız belasız çok temiz araç

bende bulsam alıcam bi tane ama :D
Gönderen: RSE - Aralık 03, 2007, 06:43:51 ÖS
saolun arkadaşlar.. hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah... yakın tarihte 4 yol ağzında ışıklarda tamamen kendi dikkatsizliğim ve hatam sonucu  feci bir kaza geçirdim. O gün bu gündür risk taşıyan yerlerde sürat yapmıyorum.. Önümü gördüğüm otobanlarda basıyorum o kadar. Aslında doğru olanda böyleydi ama kaşındık işte... :) Çok şükür ki bedelini canımızla ödemedik.. Araçta ben ve eşim vardık. Burnumuz bile kanamadan atlattık kazayı... Araç perte çıktı... Klasikleşmiş gibi gelecek belki ama başımıza bişey gelmemesinde en önemli etken emniyet kemeriydi... Kemerinizi takın. Hayata bağlı kalın. :) Aman haa kaza bu araçla olmadı... Arabamızın adı çıkmasın sonra pert diye :)

Herkese kazasız belasız sürüşler...
Gönderen: rserkan - Aralık 04, 2007, 10:01:17 ÖS
güzellik ayrıntılarda gizlidir, sende ayrıntıya önem ver mesela temizlik araban her zaman temiz olsun....
güle güle kullan
Gönderen: osruk - Aralık 05, 2007, 02:02:58 ÖÖ
hiç elleme, çiçek gibi araba valla
Gönderen: Volkanvti - Aralık 05, 2007, 08:16:13 ÖÖ
çok orjinal duruyo güle güle kullan  >=ok
Gönderen: Faruk - Aralık 06, 2007, 12:25:17 ÖS
kazasız belasız kulanman dıleğıyle..gerçektende mutevazı :lovee
Gönderen: can34 - Aralık 06, 2007, 06:51:43 ÖS
cok güzel maşallah
Gönderen: RSE - Aralık 07, 2007, 09:24:02 ÖS
saolun arkadaşlar. nazar değmez inşallah. (hepimiz için kazasız belasız keyifli sürüşler) Ben nazara inanırım. gerçi bugün serviste eleman nazarlıgını yaptı arabanın sağolsun. Alarm bağlarken araç vitesteyken marşa basmış. arabada çocugun takım tezgahına çarpmış. tamponumu hafif çizdi biraz zedeledi ama napalım. oda nazarlığı oldu artık... :( korkuyom diğer arabam gibi nazara gelmez inşallah. 98 model 62 bin kilometrede tertemiz bir araçtı. milletin gözü kala kala gittik iveco midibüse patladık pert ettik :(