TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: Agent - Ekim 01, 2007, 12:42:39 ÖS

Başlık: Oto Kuaför???
Gönderen: Agent - Ekim 01, 2007, 12:42:39 ÖS
Arkadaşlar 2005 vtec2 ime..

Pasta + cila
Detaylı iç temizlik..

Kaliteli ve uygun yapabilceğim bir yer önerebilirmisiniz? İstanbul Anadolu yakası tercihimdir ama Avrupada olabilir..
Başlık: Ynt: Oto Kuaför???
Gönderen: 8663 - Ekim 01, 2007, 01:48:50 ÖS
bostancı ziebart öneririm ben memnun kalmıştım... 0216 573 3962
Gönderen: serkan - Ekim 01, 2007, 02:23:55 ÖS
bende balat ziebart ta yaptırmıştım çokta memnunum ömür boyuda garanti veriyolar
Gönderen: Agent - Ekim 01, 2007, 03:32:10 ÖS
Ziebart çok pahalı kanımca... Birçok farklı firmalar var bu işi yapan bildiğim kadarıyla..
Gönderen: serkan - Ekim 01, 2007, 03:35:42 ÖS
Etilerde FSM köprüsü gişelerinin orda biyer var ama tam ismini bilmiyorum yolun düşerse bi bak derim
Gönderen: Agent - Ekim 01, 2007, 03:40:01 ÖS

Etilerde FSM köprüsü gişelerinin orda biyer var ama tam ismini bilmiyorum yolun düşerse bi bak derim

Ok bakarım bi ara tşkler  >=ok

Arkadaşlar, SONAX, AUTOSTOP, MEGULARIS vs.. yokmu buralara bakan giden deneyen?
Gönderen: ePHe - Ekim 01, 2007, 03:51:57 ÖS
avrupa yakasında floryada meguiars war ayrıca yine floryada autowax war bi arastr bence
Gönderen: R-13239 - Ekim 02, 2007, 02:28:48 ÖÖ
Ali biz Fenerbahçe Meguiar's ta güzel fiyata yaptırdık ama iç temizlik yoktu tabi...

İstersen yardımcı olabilirim.
Gönderen: Agent - Ekim 02, 2007, 10:25:01 ÖÖ

Ali biz Fenerbahçe Meguiar's ta güzel fiyata yaptırdık ama iç temizlik yoktu tabi...

İstersen yardımcı olabilirim.

Tmmdır Kaan 1-2 çiziği var yaptırıyım hemen gidelim oraya.. iç temizliğide halledicem bi şekilde artık  >=ok
Gönderen: mutunch - Ekim 02, 2007, 10:37:25 ÖÖ
Alicim ben arabayı aldığımızda memlekete gittikten sonra aldım bi kova sıcak su, kaliteli ve çok köpürmeyen bi deterjan ve bir bez yardımıyla arabanın içini tabiri caizse çiçek gibi yaptım ve max 3 saatime mal oldu. bence en iyi temizlik senin yapacağındır iç mekan konusunda. ha tabi ki profesyonellerde çok iyi yapıylar ona lafım yok ama o kadar meblağ vermektense. hem arabayı temizlemek zevk oluyo, ilgileiyosun insanın hoşuna gidiyo.
dip not: arabayı temizledikten sonra gidilen bir piknikte arkadaşın ablası arabayı temizliğine bağlı olarak sıfır sanmıştı  >=ok
kısacası bence kendin hallet iç temizliğini, dış olayını halledicem zaten diyorsun  >=ok
Gönderen: Agent - Ekim 02, 2007, 10:41:43 ÖÖ

Alicim ben arabayı aldığımızda memlekete gittikten sonra aldım bi kova sıcak su, kaliteli ve çok köpürmeyen bi deterjan ve bir bez yardımıyla arabanın içini tabiri caizse çiçek gibi yaptım ve max 3 saatime mal oldu. bence en iyi temizlik senin yapacağındır iç mekan konusunda. ha tabi ki profesyonellerde çok iyi yapıylar ona lafım yok ama o kadar meblağ vermektense. hem arabayı temizlemek zevk oluyo, ilgileiyosun insanın hoşuna gidiyo.
dip not: arabayı temizledikten sonra gidilen bir piknikte arkadaşın ablası arabayı temizliğine bağlı olarak sıfır sanmıştı  >=ok
kısacası bence kendin hallet iç temizliğini, dış olayını halledicem zaten diyorsun  >=ok

Ben 2. el araba aldımmı birtürlü içime sinmiyor.. Elimde değil mecburen arabanın içini temizletcem ve ben öle sıcak su falan kesmez, koltuk tavan bütün döşemeleri yıkatıcam. toprido falan onların çok farklı ilaçları var.. Neyse ya bakalım  >=ok
Gönderen: mutunch - Ekim 02, 2007, 10:50:22 ÖÖ
sen de haklısın ama benim de arabada silmediğim yer kalmadı. tabi bunun bir de ıspartada çok fazla profesyonel iş yapan kuaför olmaması gibi bir nedeni var. benim de içime sinmiyordu ve bir de döşeme açık renk olduğundan özellikle sürücü koltğu ve kol dayamada kir vardı. ama temizledikten sonra güzel oldu. bizim orası öyle ki yıkamaların bile yaptığı işi sevmiyorum ben. arabanın herşeyini kendim yapıcam :)
Gönderen: FATOŞ - Ekim 29, 2007, 02:23:07 ÖS

Pasta + cila
Detaylı iç temizlik..

Kaliteli ve uygun yapabilceğim bir yer önerebilirmisiniz? İstanbul Anadolu yakası tercihimdir ama Avrupada olabilir..

PASTA - CİLA 150YTL
DETAYLI İÇ TEMİZLİK "HEDİYEMİZ"  (TÜM İŞLEMLER SABAH ERKEN GELDİĞİNİZ TAKDİRDE 1 GÜN SÜRER RANDEVU ALMANIZI ÖNERİRİM)

BEKLERİM.... :)
Gönderen: Agent - Ekim 29, 2007, 02:30:54 ÖS

Pasta + cila
Detaylı iç temizlik..

PASTA - CİLA 150YTL
DETAYLI İÇ TEMİZLİK "HEDİYEMİZ"  (TÜM İŞLEMLER SABAH ERKEN GELDİĞİNİZ TAKDİRDE 1 GÜN SÜRER RANDEVU ALMANIZI ÖNERİRİM)

Gelirim :)  Zaten check-up hakkımda duruyor :)
Gönderen: FATOŞ - Ekim 29, 2007, 02:36:34 ÖS

Pasta + cila
Detaylı iç temizlik..

PASTA - CİLA 150YTL

Gelirim :)  Zaten check-up hakkımda duruyor :)

OLURRR TABİİ NE DEMEK SÖZÜMÜZ SÖZ :) 1 GÜN ÖNCEDEN HABER VERİRSEN KUAFÖRÜMÜZDEN RANDEVU ALIRIM FAZLA BEKLETMEMİŞ OLURUM SERVİSTE
Gönderen: Agent - Ekim 29, 2007, 02:37:36 ÖS
Teşekkürler  >=ok
Gönderen: FATOŞ - Ekim 29, 2007, 02:40:59 ÖS

Teşekkürler  >=ok

RECAAA  :rc