Gönderen Konu: !!yardım!!Accord 2.4 koni spor amortisor ve 4.5 mm H&R yay  (Okunma sayısı 3950 defa)

demir

• Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba,
2004 model accord 2.4 aracıma 4.5 mm  H&R yay takmıştım, araç baya alçaldı ve süspansiyon baya sertleşti, sürtme sorunları önemli degil fakat ön amortisörler patladı. bende söktüm, honda ön amortisörler için 570 TL artı işçilik isteyince bende 2. el koni sarı spor ayarlı amortisör aldım ,   müsayit olunca yaylarla taktıracagım, ama kafamda birkaç soru var boşuna taktırma masrafı yapmak istemiyorum. H&R yaylar zaten aracı baya düürmüştü bu konilerle dahamı düşer sürtermi + yol tutuş nasıl olur szce uygulayan bir arkadaş varmı?  birde ekzost için güzel ses için en iyi yol nedir , 2 ekzost oldugundan masraf çok olacak susturucu degişimiyle, bu haldeyken orjinal son susturucuları bırakıp orta susturucuyu söktürsem nasıl olur. tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

umit38

Ynt: !!yardım!!Accord 2.4 koni spor amortisor ve 4.5 mm H&R yay
« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2009, 12:52:47 ÖS »
merhabalar HR 4.5 cm yaylar güzel bir secim fakat orjinal amortisörleri herzaman kullanmanı tavsiye ederim
kendi araçımdada ben koni amortisör kullandım fakat hiç memnun kalmadım.
Eksoz konusuna da gelince orta susturucuyu söktüğünde istenilen tok ses alınamıyor ben de en arkadaki son iki susturucu değiştirdim süpersiprent ss modeliyle mukemmel bir ses elde ettim...