Gönderen Konu: TR'den 4G-2 (İstanbul) !!  (Okunma sayısı 2570 defa)

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
TR'den 4G-2 (İstanbul) !!
« : Şubat 15, 2006, 10:49:34 ÖS »

Lude

« Yanıtla #1 : Şubat 15, 2006, 10:52:37 ÖS »
Allah sahibine bağışlasın
ellerine sağlık Tolga :D

PreludeBB2

« Yanıtla #2 : Şubat 15, 2006, 11:28:13 ÖS »
Bu araç Sheltox Murattayken gerçekten çok iyi bakmış adam. Ama bidiğim kadarıyla Murattan sonra çok el değiştirdi ve şu an bu temziliğinde değil, hatta baya da bi yıpranmıştı galiba en son gördüğümüzde.

WildCat_H22A

« Yanıtla #3 : Şubat 16, 2006, 03:15:02 ÖÖ »
Bu LCD olayını bilen ve oraya nasıl yerleştirildiği konusunu anlatabilecek biri varmı? uzun zamandır bu fotografları inceliyorum aklımda bu olayı alacağım Prelude e uygulamak var... birkaç tesisatçıya fotoları gösterdim, yapmak zor, yok konsolu bozarsın, yok o boyutta bulman lazım, yok LCD takırtı yapar vs. fikirler ortaya atıldı. ama zaten UFO gibi  olan dashboardın görüntüsü bence bu sistemle daha müthiş duruyor. mutlaka bu olayı yapmak istiyorum. çok uğraştırırmı? nereye yaptırabilrim? tabakanın arkasındamı önündemi oda belli değil. garip birşey, modeli boyutu nedir ki???

PreludeSSe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 16, 2006, 10:53:14 ÖÖ »
LCD konusunu ben anlatıim...İlk başta göstergelerin üstündeki mika sökülüyor ve benzin hararet ve diğer ikaz lmbalarının olduğu yer zaten görüldüğü kadar bir alan kaplıyor onlar yana doğru kaydırılıyor ve kalan boşluğun sol tarafı birazda kesilerek genişletiliyor ve oraya ekran oturtuluyor sonra gereken aparatlarla teyple bağlantısı kuruluyor...Bunu bana bizzat Murat anlatmıştı bende niyetliydim ama o ekran resimde görüldüğü kadar büyük diil biraz yanılma var orda...o yüzden içime sinmedi onun yerine teypten çıkmalı ekran alıcam...yani olay fazla maliyetli bişey diil...

efe-e

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Şubat 17, 2006, 04:11:25 ÖS »
off o ekran cok dehset durmus ya

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 17, 2006, 04:21:36 ÖS »
bencede ekran guzell olmus orjınalınde varmıs gıbı sankı