Gönderen Konu: TC 128 İzmir'de görüldü...  (Okunma sayısı 3099 defa)

PreludeBB2

TC 128 İzmir'de görüldü...
« : Nisan 12, 2006, 11:23:46 ÖS »
Arkadaşlar son aldığımız haberlere göre yaklaşık 2 yıldır İzmir de galerilerde satılık olan ve satılamayarak Ayvalık'a götürülen TC 128 plakalı beyaz Lude geçen Pazar, İzmir - Bornova da görülmüş. Aracın peşindeyiz. Satıldı mı yoksa halen eski sahibinde mi bilmiyoruz. Bu araç baya bi hasarlı ve masraflı durumdaydı en son. Yakında bununda kokusu çıkar. İzmir Prelude piyasanından en son haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz... :-D  :-D

vtimania

« Yanıtla #1 : Nisan 13, 2006, 12:01:21 ÖÖ »
preludelere yakın takip :D

Onu-R

« Yanıtla #2 : Nisan 13, 2006, 12:38:11 ÖÖ »
way maaşallah.. HaberLude 'çülükte sınır yok :D

WildCat_H22A

« Yanıtla #3 : Nisan 13, 2006, 02:39:02 ÖÖ »
çok mu sorunlu bu makina? adam olmazmı ki? otm. mi?? düzgün duruo burdan...

aliosmancebel

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 13, 2006, 08:30:20 ÖÖ »
hakketten bende merak ettim acele bilgi izmir...

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 13, 2006, 10:32:13 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "WildCat_H22A"
çok mu sorunlu bu makina? adam olmazmı ki? otm. mi?? düzgün duruo burdan...

Ewet Sercan otm bu..Ozan'ın dediine göre Kuşadasında 1 kaza yaapmış..
Ağaca girmiş sanırım..1 de Fatih'in dediine göre konsola kadar girmş herifler..
Ama 1 motora falan bakmak lazım..1 marş basmak lazım..
Ozan sen de yok dimi motorun resimleri..

PreludeBB2

« Yanıtla #6 : Nisan 13, 2006, 07:07:09 ÖS »
Valla beyler bu aracın yaklaşık bi 6-7 yıllık tarihini biliyoruz. Bu araç Ödemiş e satıldığı gün sanırım, yolda giderken yeni sahibi tarafından tarlaya uçuruluyor. Sonra komple alt takım falan yapılıyor. Daha sonra gelen bilgiler aracın Kuşadası'na gittiği yönünde. Orada da önden büyük bir darbe alıyor ve kaput, çamurluklar, travers ön tampon gibi kısımlar işlem görüyor ve değişiyor. Araca daha önce bir kez motor yapılmış ve bu yapılan motor şu anda 270 Bin Km civarında. Araç Otomatik şanzıman. Charisma otomotivdeyken galericilerle konuştuğumda aracın alttakım problemleri olduğundan bahsetmişlerdi. Ama Tolga'nın da dediği gibi marş basıp test etmedikten sonra bilemeyiz tam olarak ne olduğunu. Motorun resimleri şu an elimde yok ama ben kaputu açıp bakmıştım. Son derece pis ve bakımsız duruyordu. Ayrıca şöför tarafının da kapı kilit yuvasında olması gereken kilit mekanizması yok. Orası oyuk duruyormuş. En son Saylam otodayken 3 ay önce arkadaşlar bakmıştı. Şu an ne durumdadır bilemiyorum. Yukarıda ki bilgiler de bizlere aktarılanlar. Dediğim gibi aracın peşindeyiz bakalım. Yakında bir yerlerde kıstırırız bunu da. :-D

Onu-R

« Yanıtla #7 : Nisan 13, 2006, 07:13:04 ÖS »
walla ben bugun iki tane kırmızı prelude gordum.. V-Tec MMM'nin kırmızı Type-R 'laydık.. birisi maslak ciftkurtlar honda servisteydi.. diğerini de maslaktan cıktıktan az sonra gordum..

efe-e

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 14, 2006, 11:53:30 ÖS »
tc 128 satılmış ya yıkamacıda gordum adam yoktu ama geçmiş olsun dileklerimi ilettim kendisine

PreludeBB2

« Yanıtla #9 : Nisan 14, 2006, 11:56:56 ÖS »
Alıntı yapılan: "efe-e"
tc 128 satılmış ya yıkamacıda gordum adam yoktu ama geçmiş olsun dileklerimi ilettim kendisine

Ooo Efe sağolasın bilgi için kardeşim. Zaten belliydi birşeyler olduğu. Geçen hafta Bornovada görülmüştü araç. Sahibi kim acaba? Onuda siteye katalım. Bir Preludeci daha gelir aramıza. :-)