Gönderen Konu: Sonunda aldık..  (Okunma sayısı 3062 defa)

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
Sonunda aldık..
« : Ocak 05, 2006, 10:56:14 ÖÖ »
Uzun zamandır peşinde olduğumuz TR'nin nadir Prelude'lerinden olan aracımızı sonunda Ozan kardeşime aldık..Tekrar hayırlı olsun dostum kazasız belasız kullanman dileğiyle..

EAC-V

• Ziyaretçi
Sonunda aldık..
« Yanıtla #1 : Ocak 05, 2006, 11:25:25 ÖÖ »
OZANCIGIM ARACIN HAYIRLI OLSUN. GULE GULE KULLANMAN DILEGIYLE.
IZMIRE SELAMLAR.

Lude

Sonunda aldık..
« Yanıtla #2 : Ocak 05, 2006, 06:13:13 ÖS »
hayırlı olsun Ozan.estir İzmiri

ALG

• THT
Sonunda aldık..
« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2006, 06:19:47 ÖS »
hayırlı olsun..tekeriniz düz bassın

VWci

• http://www.vwtr.net/forum
Sonunda aldık..
« Yanıtla #4 : Ocak 05, 2006, 07:17:46 ÖS »
hayirli olsun.....;)

PreludeBB2

Sonunda aldık..
« Yanıtla #5 : Ocak 05, 2006, 07:22:28 ÖS »
Çok teşekkür ederim dostlar, sağolun. Tolgacım sana da göstermiş olduğun misafirperverlik ve beni İstanbulda yalnız bırakmayıp her an yanımda olduğun için ayrıca çok çok teşekkür ederim. Sağol, varol kardeşim. Dediğim gibi eğer sen olmasaydın bu iş çok zor olurdu. Bu arada araç üzerinde restorasyon çalışmaları hemen başladı, yeni geldim henüz. Araç şu anda Terakki Honda da... Daha da anlatacaklarım var ama acaba bu başlık altından mı devam etsek yoksa yeni konu mu açsak.... :-) :-D

PreludeSSe

• Ziyaretçi
Sonunda aldık..
« Yanıtla #6 : Ocak 09, 2006, 12:14:58 ÖÖ »
Ozan gule gule kullan bende cok sevindim prelude une kavusmana...Artik yavas yavas sekle girer arac olucak okadar sorunlar halledersin sende bu prelude sevdasi olduktan sonra bizim gibi bikamdan devam edersin... ;)

PreludeBB2

Sonunda aldık..
« Yanıtla #7 : Ocak 09, 2006, 11:18:24 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "PreludeSSe"
Ozan gule gule kullan bende cok sevindim prelude une kavusmana...Artik yavas yavas sekle girer arac olucak okadar sorunlar halledersin sende bu prelude sevdasi olduktan sonra bizim gibi bikamdan devam edersin... ;)

Sağolasın Selçuk, yavaş yavaş başladık çalışmalara zaten, araç zamanla istediğim şekle girecek. Değişimler başladı bile. :-)