Gönderen Konu: Prelude Alsam mı acaba? (Acill)  (Okunma sayısı 4095 defa)

DeaDStaR

• Ziyaretçi
Prelude Alsam mı acaba? (Acill)
« : Eylül 06, 2007, 08:14:32 ÖS »
Merhaba arkadaşlar. Ben 1994 model Honda civic Ex sahibiyim. sorum şu sizce aracımı satıp 4thG bi Prelude alsam mı acaba? tabi ki modlamyıda düşünüyorum. bir sorum daha var 4thGler de 2.2 vti var mı Türkiye'de yada en yüksek bg li 4thG hangisi??? Yardımlarınız için şimdi den teşekkürler.

DeaDStaR

• Ziyaretçi
Ynt: Prelude Alsam mı acaba? (Acill)
« Yanıtla #1 : Eylül 07, 2007, 01:36:11 ÖÖ »
Bir arkadaşta yarımcı olsun lutfen. saolun.

mutunch

« Yanıtla #2 : Eylül 07, 2007, 11:01:19 ÖÖ »
arkadaşım bilgim olsa ayrdımcı olmak isterdim ama prelude lar hakkıdna bilgim yok. burada bir sürü prelude sahibi olan arkadaşımız var. onlar gelince sana yardımcı olacaktır ;)

Type_R PoWeR

« Yanıtla #3 : Eylül 07, 2007, 11:21:56 ÖS »
Türkiyede bildiğim kadarıyla  2.2 Vti 4G prelude resmi olarak ithal edilmemiş.Ama gümrükten alınan bir kaç tane 4g Vti olduğunu duydum.Türkiyede bulabileceğin en güçlü 4g Lude 2.3 1.6V 160 Hp lik versiyonu fakat onlarda oldukça az sayıda.Sana tavsiyem 5G Prelude alman gerek 4ws özelliğiyle gerek motor gücüyle seni daha fazla tatmın eder.Fiyatlarıda son zamanlarda oldukça düştü zaten.

DeaDStaR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 08, 2007, 07:17:46 ÖS »
Çok teşşekür ederim arkadaşalr bilgileriniz için  >=ok

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 09, 2007, 02:50:34 ÖÖ »
Parça Sorunu Var Bildiğim Kadarıyla . İyi Araştırmakta Fayda Var..

Type_R PoWeR

« Yanıtla #6 : Eylül 09, 2007, 10:44:48 ÖÖ »
Pahalı olsada parça sıkıntısı yok.

Lude

« Yanıtla #7 : Eylül 09, 2007, 11:50:32 ÖS »
şu an gümrükten çıkarılan 2.2 4g 2 tane var.1i eskiehirde cüneyt beyin (toplanıyor olamsı lazım) diğeri tarbzonda bahadır arkadaşımızn.Birde tr ye tek giren (benim bilidğim)Gökhan abinin arabsı ankarada.sanırım bi tane daha var istnabulda sağdan direksiyonlu.ama haber yok.2.3 Ozan arkadaşımızda (izmir) ama birr tane daha olması lazım ama kayıp.yani 4g olarak alabileceğin f20 a4 motorlu 133 piyaslık arbalrdır.Parça sorunu sadece dış aksamda var.parça geliyor ama biraz pahalı.motor aksamını bulabilirsin f20 a4lerin. 2.2 ler 5g alabiliirsin ama otomatiktir.sadce bir ane düze çevrilmiş var sanırım .oda nette satılık.almayı düşünüyosan kesinlikle ucuzunu alam derim bir prelude kullanıcısı olarak.hepsi bu

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Eylül 10, 2007, 11:23:02 ÖÖ »

şu an gümrükten çıkarılan 2.2 4g 2 tane var.1i eskiehirde cüneyt beyin (toplanıyor olamsı lazım) diğeri tarbzonda bahadır arkadaşımızn.Birde tr ye tek giren (benim bilidğim)Gökhan abinin arabsı ankarada.sanırım bi tane daha var istnabulda sağdan direksiyonlu.ama haber yok.2.3 Ozan arkadaşımızda (izmir) ama birr tane daha olması lazım ama kayıp.yani 4g olarak alabileceğin f20 a4 motorlu 133 piyaslık arbalrdır.Parça sorunu sadece dış aksamda var.parça geliyor ama biraz pahalı.motor aksamını bulabilirsin f20 a4lerin. 2.2 ler 5g alabiliirsin ama otomatiktir.sadce bir ane düze çevrilmiş var sanırım .oda nette satılık.almayı düşünüyosan kesinlikle ucuzunu alam derim bir prelude kullanıcısı olarak.hepsi bu

güzel bilgiler..paylaşım için teşekkur ederim..  >=ok