Gönderen Konu: Prelude 2.3i News...  (Okunma sayısı 2324 defa)

PreludeBB2

Prelude 2.3i News...
« : Nisan 11, 2006, 04:55:20 ÖS »
Evettt bir sürelik suskunluğun ardından yeni çalışmalarımla karşınızdayım arkadaşlar. Aslında hiç durmadı çalışmalar tam gaz devam. Şu an benim araç boyada. Ön ve Arka Tampon, Bagaj + Sunroff boyanıyor. Sebepte yeni plakalarımın basımda olması ve ön plakalığı iptal etmem. Boyacı tanıdık olduğundan bagajı ve arka tamponu kendinden boyayacak çünkü geçen sefer rengi tutturamamıştı. Gitmişken sunroof a da el attık ve onu da sökerek üzerinde oluşmuş kabarcıklar için önlem alalım dedim. O da komple boyanacak. Şu işler bitince aracın yeni resimleri ile karşınızda olacağım. Bu arada Eibach ProKitler de USA den Cumartesi yola çıktı. Bu hafta onlar da gelir ve tahminim araç önümüzdeki Salı günü Servise girer helezon montajı için. Bir de siparişte birkaç ufat tefek parça kalmıştı, gitmişken onlarda takılır.

Benden haberler bu kadar ama İzmir Prelude piyasası ile ilgili bomba haberlerim var sizlere... Bugün açacağım diğer başlıkları da takip ediniz. Ayrıntılı bilgi Az Sonra.... :-D  :-D

Onu-R

Prelude 2.3i News...
« Yanıtla #1 : Nisan 11, 2006, 07:46:36 ÖS »
ooo çok iyi ya :)  hayırlı uğurlu olsun şimdiden.. resimleri beklioruzz . . . . .

goran

• Ziyaretçi
Prelude 2.3i News...
« Yanıtla #2 : Nisan 11, 2006, 08:20:53 ÖS »
off off prelude için yanıorum :-D
off off ben derdimi biliyorum :-D
düşlerimde kalıyorusun alamıcam biliyorsun offfff :D

:cry:  :cry:  :cry:

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
Prelude 2.3i News...
« Yanıtla #3 : Nisan 11, 2006, 09:50:06 ÖS »
Hadi bakalm Ozan hayırlı olsun..
Sorun çıkmaz inşallah..Gıcır gıcr gelicem diyosn yani.. :-D

ALG

• THT
Prelude 2.3i News...
« Yanıtla #4 : Nisan 11, 2006, 10:21:13 ÖS »
hayırlı olsun..

PreludeBB2

Prelude 2.3i News...
« Yanıtla #5 : Nisan 11, 2006, 11:12:36 ÖS »
Çok teşekkürler arkadaşlar. İşlemler bitince hemen yayınlayacam fotoları... :-)

aliosmancebel

• Ziyaretçi
Prelude 2.3i News...
« Yanıtla #6 : Nisan 12, 2006, 07:36:21 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "PreludeBB2"
Çok teşekkürler arkadaşlar. İşlemler bitince hemen yayınlayacam fotoları... :-)

merakla bekliyoruz kolay gelsin yavaş yavaş sıfırlama yolundasın hayırlı yolculuklar.....