Gönderen Konu: Pert Prelude 1 !!  (Okunma sayısı 6820 defa)

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« : Ocak 19, 2006, 11:55:48 ÖÖ »

Bu da kaza yapmadan önceki hali

Bu arada bu benim bildiğim pert olan 5. Prelude..
Ayrıca İlhan Şeşen'de 1 tane bordo 5th gen Prelude wardı kaza yapmıştı
ama pert oldumu olmadımı bilmiyorum..
Resmen nesli tükeniyo
 :-(  :-(
« Son Düzenleme: Nisan 26, 2006, 06:41:41 ÖS Gönderen: Daniel Gabriel »

WildCat_H22A

Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #1 : Ocak 19, 2006, 12:15:05 ÖS »
bence araç iyi durumda bu araba piyasada az hasarlı diye geçio niye pert yaw. adamı kanser edio bunları böyle pert görmesi...  :?

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #2 : Ocak 19, 2006, 12:17:59 ÖS »
10 milyara satılık bu arada..

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #3 : Ocak 19, 2006, 12:37:04 ÖS »
Araba toplanır bence, çok da kötü durumda değil

Güven

Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #4 : Ocak 19, 2006, 01:24:16 ÖS »
bu arabada pert olacak bişey yokki arkadaşlar sapasağlam duruyor

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #5 : Ocak 19, 2006, 01:40:01 ÖS »
Mutlaka toplanır ama parçalar çok pahalı malum..
O yüzden masraflar nedeniyle perte ayrılmış..

goran

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #6 : Ocak 19, 2006, 01:40:10 ÖS »
bence de pertlik bi yanı yok bu aracın
hasar motora kadar yaklaşmamış bile
    bikaç kaporta parçası deişimi
    ön arka aksamın gözden geçirilmesi ile halledilir die düşünüorum
   tabi bu kadarla bırakmayız devam ederiz  :D

WildCat_H22A

Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #7 : Ocak 19, 2006, 04:53:42 ÖS »
bu alet 10k ytl mi?? peki eski halini alması için tahmini ne kadar masraf çıkarır ? uygun fiyatlı prelude arıyorum. (düz vites) 4 veya 5.gen.

ozanocal

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #8 : Ocak 19, 2006, 05:22:45 ÖS »
bence bu araba yapılır en az eskısı kadar da guzel olur

EAC-V

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #9 : Ocak 19, 2006, 06:31:45 ÖS »
_uzuldum gercekten. ama pert olması bırazda arac sahıbıne baglı bence.
_hanı yurur aksamda ne cıkar soru ısaretı ama fıatına ve emsallerıne bakılırsa ıllakı bırseyler cıkacaktır dıye dusunuyorum

aSil

Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #10 : Ocak 19, 2006, 06:34:21 ÖS »
Ama şeklen olmasa da "finansal pert" denilen bi olay var diye biliyorum. Yani illaa aracın toplanamaz hale gelmesi önemli değil. Eğer masrafı değerinin 4 de 3 üne yakınsa o araç pert muamelesi görüyor (tabi eğer sahibi de isterse).

ALG

• THT
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #11 : Ocak 19, 2006, 07:00:58 ÖS »
yazık olmuş yaw :-(

Lude

Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #12 : Ocak 19, 2006, 08:26:46 ÖS »
alıp toplayana kolay gelsin

PreludeBB2

Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #13 : Ocak 19, 2006, 10:14:09 ÖS »
Valla arkadaşlar biliyorsunuz yaklaşık 10 - 15 gün önce Tolgayla beraber bana İstanbuldan bir 92 2.3i Prelude aldık. Araç bunun yanında bin kat daha temiz olmasına rağmen şu anda 15 gün içinde araca yaptığım toplam masraf tutarım yaklaşık 5 Bin YTL civarında ve şu an bir 10 Bin YTL param olsa o da gider araca. Ki dediğim gibi benimkinin öyle pert mert bir yanı da yoktu. Sadece biraz hor kullanılmış ve bakımsızdı. Yani demem o ki bu resimdeki Yeşil Preludeye 20 bin YTL harcasanız anca kendine gelir araç. Sadece bir çıplak kaputun 1000 YTL olduğunu düşünürseniz, belki bu para az bile gelir. Gerçekten çok yazık, Preludeleri bu halde gördükçe kahroluyorum. Zaten araçlar ülkemizde çok ama çok az durumdalar. Bir de olanlarında bu hale geldiğini görmek insanı çok üzüyor. Bu araçlar hele ki bizim ülkemiz şartları düşünüldüğünde çok özel bakıma ve korumaya alınması gereken arabalar. Üzerine düşen bir damla yağmur tanesinden bile sakınılması gereken muhteşem şeyler bunlar... Gerçekten çok yazık... :-(  :-(  :-(

PreludeSSe

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #14 : Ocak 19, 2006, 11:52:31 ÖS »
Suan Bostanci sanayide 1 5G prelude yanmis durumda duruyor...Tabiki Pert hatta yok bile diyebiliriz....  :eek:
Ayrica Tolga Ilhan Sesenin aracini benim bi arkim toplanmis halde almisti 4G ile kafa kafaya gelmisti arac fiyat olarak...suanda aracin sahibi arkim diil maalesef ne aractan nede kendisinden haberim yok...  :?
Fenerbahcede gordugum ARR plaka siyah bi 4G var oda yavas yavas pert olma yolunda ilerliyor her gordugumde biyerini carpmis oluyor arac en son gordugumdede onden darbe almis ve kaputu yamulmustu...O aracin sahibiyle bire bir gorusmek istiyorum insallah kismet olur...Suan bilgim bu kadar....  :(
He bide ilgilenen olursa bostanci sanayide bi cikmacida 5G kaputu buldum...  :-D

ozanocal

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #15 : Ocak 20, 2006, 03:31:00 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "PreludeSSe"
Suan Bostanci sanayide 1 5G prelude yanmis durumda duruyor...Tabiki Pert hatta yok bile diyebiliriz....  :eek:
Ayrica Tolga Ilhan Sesenin aracini benim bi arkim toplanmis halde almisti 4G ile kafa kafaya gelmisti arac fiyat olarak...suanda aracin sahibi arkim diil maalesef ne aractan nede kendisinden haberim yok...  :?
Fenerbahcede gordugum ARR plaka siyah bi 4G var oda yavas yavas pert olma yolunda ilerliyor her gordugumde biyerini carpmis oluyor arac en son gordugumdede onden darbe almis ve kaputu yamulmustu...O aracin sahibiyle bire bir gorusmek istiyorum insallah kismet olur...Suan bilgim bu kadar....  :(
He bide ilgilenen olursa bostanci sanayide bi cikmacida 5G kaputu buldum...  :-D

ben yanarken gordum çok fena yanıyodu valla :eek:

PreludeBB2

Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #16 : Ocak 20, 2006, 05:15:25 ÖS »
Alıntı yapılan: "PreludeSSe"

Hay Allah yaw.. :(  Nasıl yanmış o araba... Valla zaten o G4 füme ARR plakalı aracın sahibi bu hızla arabayı parçalamaya devam ederse, araç çok yakında Pert kategorisine girecek maalesef... :-(

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #17 : Ocak 20, 2006, 08:07:44 ÖS »
O yanan Prelude siyahmı acaba..
we jantları orjinalinden farklımı ??

PreludeSSe

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #18 : Ocak 22, 2006, 11:10:37 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "Daniel Gabriel"
O yanan Prelude siyahmı acaba..
we jantları orjinalinden farklımı ??

Rengını bende sıyah dıye hatırlıyorum...Jantları orjınalden farklı BSA marka 16'' ...Hayırdır tolga tanıdıkmı???

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #19 : Ocak 22, 2006, 01:08:18 ÖS »
Alıntı
Rengını bende sıyah dıye hatırlıyorum...Jantları orjınalden farklı BSA marka 16'' ...Hayırdır tolga tanıdıkmı???

1 seneye yakın arabasını satmak isteyen 1iydi..
Yurtdışına çıkıcakmış..
Ama 1 türlü satamayınca herhalde arabayı yakıp kaskodan parasını aldı..
Tabi bahsettiğimiz arabaysa..Büyük ihtimal o sanırım..
Bostancı sanayiye takılıyodu hep..

Lude

Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #20 : Ocak 22, 2006, 11:01:56 ÖS »
olacak tabii böle şeyler bize de pertten parça çıkar belki bir ün motoru 2.2 yaparız :-D

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #21 : Şubat 01, 2006, 04:34:41 ÖS »

İşte Yeni fotolar  :-(

PreludeBB2

Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #22 : Şubat 01, 2006, 07:15:05 ÖS »
Hay Allah yaww. Araba kaderine terkedilmiş resmen... :(  :(  Biri şunu alıp, restore edip kurtarsın diyecem ama kim kalkacak ki böyle bi işe... Baya da bir masrafı var aracın. :-(

ALG

• THT
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #23 : Şubat 01, 2006, 07:49:03 ÖS »
şu son fotolar çok kötü..insanın içi ezilio resmen. :-(

goran

• Ziyaretçi
Pert Prelude 1 !!
« Yanıtla #24 : Şubat 02, 2006, 08:40:54 ÖÖ »
duygulandım resimleri görünce  :(