Gönderen Konu: Merhaba arkadaşlar bende bir honda prelude hastası olarak merhaba hepinize  (Okunma sayısı 3387 defa)

sexydemon

• Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba,

Bende uzun yıllardır bir honda prelude hastası olarak sonunda sizi keşfettim, büyük bir zevkle ve onurla aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum.

Hemmennnn söylim benim henüz bir prelude üm yok kısmetse para biriktiriyorum 5.000 - 5.500 YTL kadar nakidim var üzerini vade ile ödeyebileceğim bir prelude varsa önerebilirseniz hemen alırımda benim meraklısı oldugum seri 1992 ve 1994 arası şimdiden teşekkür ederim ve tekrar merhaba.
« Son Düzenleme: Mayıs 12, 2007, 11:48:12 ÖS Gönderen: sexydemon »

Serdar-efe

• Ziyaretçi
Hoşgeldin iyi forumlar

sexydemon

• Ziyaretçi
Teşekkürler serdar-efe

sexydemon

• Ziyaretçi
da biri bana açmış olduğum konu izerinde nasıl metin değişikliği yapıcam yardımcı olurmusunuz? :)

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
Metın degısıklı ıznı ne yazıkkı yoktur...

Kendinizi tanıtmak ıcın Sizi Tanıyalım,
Aracınızı Tanıtmak ıcın Hondanızı Tanıyalım Bölümünü kullanabilirsiniz...

İyi forumlar

umucho

Arkadaşlar merhaba,

Bende uzun yıllardır bir honda prelude hastası olarak sonunda sizi keşfettim, büyük bir zevkle ve onurla aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum.

Hemmennnn söylim benim henüz bir prelude üm yok kısmetse para biriktiriyorum 5.000 - 5.500 YTL kadar nakidim var üzerini vade ile ödeyebileceğim bir prelude varsa önerebilirseniz hemen alırımda benim meraklısı oldugum seri 1992 ve 1994 arası şimdiden teşekkür ederim ve tekrar merhaba.

dostum moralini bozmak gibi olmasın ama 15milyardan düşük olan g4 preludelerle çok uğraşırsın...

34KRM41

• Ziyaretçi
hosgeldın ıyı forumlar ama anket ne ıcın