Gönderen Konu: 5.gEN PRELUDE'LER ŞEHİR İİÇİNDE ORTALAMA NE KADAR YAKIyO BİLENİNİZ VAR MI?  (Okunma sayısı 5235 defa)

juangera

• Ziyaretçi
ARACI YENİ ALDIĞIM İÇİN SORUYoRUM ARKADAŞLAR ARACI ALDIĞIM ŞAHIS 300-350 FLN YAKIYo DEDİ KM' DE...! AMA ARACI DAHA TESLİM ALMADIM O YÜZDEN HESAPLAYAMADIM ÖNCEDEN Bİ SİZLERE SORİYİM DEDİm !!! >=ok

Can_DCK

• Ziyaretçi
Tam Bilmiyorum ama 400-450 bekle derim 2.2 onlar yanlış bilmiyorsam ..

juangera

• Ziyaretçi
EVET GAZLARSAM KESİN 400 -450 OLARAK TAHMİN EDİoDUM BENDE...!  MAHFETTiN BENİ CAN >ag >%6rol

Can_DCK

• Ziyaretçi
Abi Alışmalısınız Şu Benzin olayına Yakıyor :9 Ben Yeni Civic Sedan Var .Dizeli Kıskandıracak Yakıt Ekonomisi Dendi .Evet Kıskanıyorum Benim Aracım Dizelin 2 Katı Yaktığı İçin...

deeperblack

• Ziyaretçi
Forum içerisindeki yazışmalarımızda lütfen küçük harf kullanarak yazışmaya özen gösterelim.
Büyük harf kullanarak yazışmak tüm uluslarası forum yazışma normlarında bağırmaya, ses yükseltmeye eş manalıdır..
Gerekli hassasiyeti tüm THT üyelerinin göstereceğinden eminiz..

Sevgi ve saygılar..

juangera

• Ziyaretçi
pardoN ayılık etmişim  <^^Seyt istemeyrekten çok utandım walla :gulegule

Type_R PoWeR

Valla 300=350 ben opel astra 1/6 'le yakiyorum sen 400 den asagi yakmazsin :)

Doganov

• Ziyaretçi
Benim Honda Prelude 400 - 450 arası yakıyor ama ben çok yüksek devirli kullanıyorum ve her kırmızı ışıkta kalkarken köklüyorum :D

Can_DCK

• Ziyaretçi
Dediğimiz Aralıkta Çıktı :)Normal O Araba Bendede Olsa Bende Köklerim ...

vtecturbo

• Ziyaretçi
benımkı 400 den asagı yakmıyo.

biker torque

• Ziyaretçi
400-500 ne demek arkadaşlar? 400 yazdığınız anda benzinin lt.si kaç liraydı? kaç ytl.ydi? tüketim birimi lt. değil mi? küçücük bir hesapla 100 km.de ya da 1 km. de kaç lt. benzin yaktığını berlitseniz de biz de 6 ay sonra, 9 ay sonra ya da her ne zaman sonra bile olsa tüketimin ne olduğunu anlasak.

deniz44

denemedim ama gidince bi deniycem 100 kmde

power-power

Sehirici 9L/100km
Sehirdisi 7L/100 km
Bunlar arac tam bakimli iken cikan ortalamalar 13/10 gordugum zamanlar da oldu...Fazla yakan herseyi yaptiktan sonra hala dusuremiyorsa  O2 sensorunu kesinlikle degistirmeli..Arizali O2 CEL yakmiyor..