Gönderen Konu: iki kere iki  (Okunma sayısı 4289 defa)

Lude

iki kere iki
« : Şubat 24, 2006, 12:45:07 ÖÖ »
selam arkadaşlar uzun süredir forma pek katılamıyorum.Şubatın 3 ünde akşam üzeri kaza yaptım.,Araba buza yenik düşüp kızakladı öndeki pejoya arkadan bir darbe yaptık DOING:D 155 pejonun yanında arkadaşlık ediyordu ışıklarda :D sağa çektik arabaları eeliyet ,ruhsat derken bi yarım saat geçti :D Memur bey alkol muayenessine gidelim dedi,bende önden buyrun dedim,polis önde ben arkada en arkadada benim arkadan vurduğum pejo :D tekrar ışıklara geldik,polis geçti ben kaldım arkada pejo takipte..tekrar yeşil ışık yandı dörtler yanık bir waziyette kükretmeden yola koyuldum arkadaki kim benim arkasından kondurduğum pejo :D 200 metre kadar sonra yine ışıklar da durdum arkadan güm sesi geldi bizim :D noldu demeye kalmadan kahkalar atmaya başladım tabiiki sinirden :mad: indim bide ne göreyim benim çaptığım pejo bu sefer bana arkadan wurmuş :D Aynen 155 i aradım  :D bizim gözden kaybolan polisler göründü yeniden :eek: böle.yine mi siz dediler :D abi dedim bizi boş bırakmaya gelmez dedim hemen :D neyse tutanaklar tutuldu tabiiki olan memur arkadaşlara oldu,raporlar,alkol muayene testleri derken hepten karıştı ortalık 40 dakika içinde aynı araçlar  farklı yerlerde iki kez kazaya sebebiyetten vermekten ikimizde suçlandık \:D/
Kaza sonrası konuşmalar :D
Memur Bey'' Abi bu hangi kazanın Alkol raporu'' :D
Ofiste görevli başka bir görevli memur''durun bi daha anlatın bakayım kazayı''
Ben '' hangi kazayı 1. mi 2. mi?:D

Ertesi gün karakolda kaza raporlarını almaya gittiğimizde :D
Görevli Memur ewrakları teslim etmeye çalışır '' Bu senin(bana) bu senin (pejocuya) bu senin bu benim derken hepten karıştırır ewrakları :D
 :D  :D  :D

Arkadaşım:'' Hoca kaza nasıl oldu?''
Ben'' bi ben ona bi o bana çarptık ışıklarda birbirimize;bi şurda bi burda''
Arkadaşım '' Hocam sende arkadan iyi çakmışsın ki adam hıncını alamamış senden ... oda sana arkadan......... :D

Ama en çok güldüğüm olay Eniştemin arkadaşlarıma söylediği sözdü :mrgreen:
'' Hoca boş zamanlarında ne yapar? demiş; Ya çarpar ya çarptırır ya da adama çarpar adamı öldürür ölmezse bide geri vitese takar üstünden geçer '' demiş :D

Neyse uzun lafın kısası Arkadaşlar daha dikkatli kullanalım,prelude cülere pek nazar değmeye başladı bu sıralar :( ,Allah herkesi kazadan  beladan korusun :D

tolgabin

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #1 : Şubat 24, 2006, 12:56:02 ÖÖ »
geçmiş olsun gayet ilginç bigün yaşamışsın

EAC-V

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #2 : Şubat 24, 2006, 07:56:12 ÖÖ »
gecmıs olsun ya. uzuldum senın adına.

memopad

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #3 : Şubat 24, 2006, 08:00:24 ÖÖ »
geçmiş olsun. Allah başka kaza göstermesin.

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #4 : Şubat 24, 2006, 09:17:15 ÖÖ »
Hasancım tekrar geçmiş olsun..Karda buzda tabanway hocam  :-)

HONDA

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #5 : Şubat 24, 2006, 09:33:38 ÖÖ »
Geçmiş olsun ilginç bir hikaye olmuş...  :-)

CaddeboyCan

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #6 : Şubat 24, 2006, 10:18:12 ÖÖ »
geçmiş olsun umarım bi daha hiç bi kaza başına gelmez! pejo altta kalmamak için 2. kazayı yapmıştır belkide :eek:

vtec_berkol

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #7 : Şubat 24, 2006, 12:19:06 ÖS »
peco neydi yaa hangi model gerçi tırt hepsi de merak ettim..

Lude

iki kere iki
« Yanıtla #8 : Şubat 24, 2006, 04:42:01 ÖS »
sağolun arkadaşlar (307)pejoda bişey yok bizim burna  çeki demiri dokunmuş :D Allah tan jip felan değildi arka kartere kadar girerdik :D

Maverick

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #9 : Şubat 24, 2006, 05:29:33 ÖS »
kazaya gulunmez ama senınkıde bi garip olmus wallahi. :) Geçmiş olsun kardeş

PreludeBB2

iki kere iki
« Yanıtla #10 : Şubat 24, 2006, 07:01:59 ÖS »
Hasanım büyük geçmiş olsun kardeşim. Valla seninki de hakkaten trajikomik bir kazaydı. Neyse aracının en kısa sürede toparlanıp, tekrar yollara dönmesi dileğiyle. Izgara işini de hallettiğimizde bu iş tamamdır. :-)

PreludeSSe

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #11 : Şubat 24, 2006, 10:37:21 ÖS »
Hasan Hoca walla bu olaya gülünürmü ağlanırmı karar veremedim...Ama büyük geçmiş olsun... ;)

WildCat_H22A

iki kere iki
« Yanıtla #12 : Şubat 25, 2006, 12:55:29 ÖS »
Geçmiş olsun...

efe-e

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #13 : Şubat 25, 2006, 01:53:27 ÖS »
gecmiş olsun hasan abi

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
iki kere iki
« Yanıtla #14 : Mart 02, 2006, 11:15:29 ÖÖ »
Hocam eksik neler kaldı şimdi..Izgaraları bulabildinmi ??

PreludeBB2

iki kere iki
« Yanıtla #15 : Mart 02, 2006, 04:35:18 ÖS »
Alıntı yapılan: "Daniel Gabriel"

Tolgacım Izgaraları ben buldum Hasana. hemde tam takım eksiksiz ve çok temiz. Yarın sabah alıp gönderiyorum kargoyla Hasana. Ya hemde Japon parça satan bi çıkmacıda benim arkadaş görmüş bana haber saldı. bende hemen gidip alacam yarın. Amma sürpriz haa... :-D  Çok şanslı adam şu Hasan... :-)

Lude

iki kere iki
« Yanıtla #16 : Mart 02, 2006, 04:47:20 ÖS »
Alıntı yapılan: "PreludeBB2"
Alıntı yapılan: "Daniel Gabriel"

Tolgacım Izgaraları ben buldum Hasana. hemde tam takım eksiksiz ve çok temiz. Yarın sabah alıp gönderiyorum kargoyla Hasana. Ya hemde Japon parça satan bi çıkmacıda benim arkadaş görmüş bana haber saldı. bende hemen gidip alacam yarın. Amma sürpriz haa... :-D  Çok şanslı adam şu Hasan... :-)

ewin tek oğluyum diye demiyon değil mi Ozan :D ,bak yarından suna söze gidiyoz,clio ile mi gitcez yengenin yanına :D

Lude

iki kere iki
« Yanıtla #17 : Mart 02, 2006, 04:48:11 ÖS »
her şey için çok teşekkürler arkadaşlar araba boyadan bugün çıktı,yarın tamponlar takılacak,inşallah sorunsuz çıkarız şu işten