Gönderen Konu: HONDACILAR SELAM 97 MAZDA LANTİSİMİ SATTIM ÇOK TEMİZ BİR PRELUDE ALMAK İSTİYORUM  (Okunma sayısı 3068 defa)

adrenalin

• Ziyaretçi
LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ. TEŞEKKÜR EDERİM.

AngelllA

• Ziyaretçi
Hayırlısı olsun..
Ben de Civic'imi satıp temiz bir Pre almak istiyorum  :ağlaa ... Ama parçaları çok pahalıymış-mış, ikide bir uğraşamazmışım diye beni vazgeçirmeye çalışıyorlar :'(  :roll:

shock

• Ziyaretçi
preludenin hangi jenerasyonunu arıyosunuz g3 mü g4 mü g5 mi ???????   benim araç g3 ve satıyorummm

umucho

valla benim prelude um 4g en sorunsuz preludelardan biridir bilen bilir zaten...ilgilenen ve hakkını veren olursa satabilirim...

PreludeSSe

• Ziyaretçi
G4 arıyorsan piyasada çok az temiz 4G kaldı onlarında çok azı satılık ve doğal olarakta fiyatları 17.000-18.000YTL den yüksek...Umucho ile görüşebilirsin onun prelude üde tamiz olan 4G lerden biridir...5G leri bilemiyorum ama 4G alıcaksan paraya kıyacaksın yoksa hiç affetmez paranı son kuruşuna kadar alır  :con İlk başta kıyacaksın parana sonra bi bakım yapıldıktan sonra rahat rahat biniceksin aracına,sakın unutmaki bir prelude ün seni yolda bırakması demek en aşağı 500YTL'nin ilk etapta cebinden çıkması demek oluyor...İnşallah gönlüne göre bir araç bulursun... >=ok