Gönderen Konu: BU ARACI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.  (Okunma sayısı 2823 defa)

piscocuk

BU ARACI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
« : Aralık 21, 2010, 09:41:57 ÖÖ »
arkadaşlar ilanını verdiğim aracı almayı düşünüyorum.forumda bu araçları kullanan ve araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim araç donanım ve konfor olarak beni çok cezbediyor sanırım bu paralara bu rahatlığı ve donanımı farklı arabalarda bulamam.aracın 10 senelik geçmişini araştırdım.ilk sahibine kadar buldum ****** olmak üzere tüm servislerden kayıtlarını çıkarttırdım ilk plakasına kadar herşeyine baktırdım anlıyacağınız..

nedenleriyle birlikte + / - özelliklerini söylerseniz çok sevinirim

yardımlar ve yorumlar için şimdiden teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-accord-sahibinden-kaza-ve-degiseni-olmayan-36935190/detay

rotasızKAPTAN

Ynt: BU ARACI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
« Yanıtla #1 : Aralık 21, 2010, 11:22:31 ÖÖ »
kardes bu aracın aynısı 1 kac kez fırsatım oldu gerçekten konforlu bır arac.yalnız ben sana şunu soylıyım şimdi sen bu araca ne kadar kac km kullanırsın.honda ıcın km onemlı degıl ama bunu herkes bılmıyor anlatamazsın.sen sımdı 240.000 kmde aldın 100.000km bındın yapcak 340.000 ve satmak ıstersen çok çok zorlanırsın.herzaman sunu soylerım 2.elde mumkun oldgunca 150.000 km cıvaarı araclara bakman.yalnız bu araclar cıdden kalıtelı ve rahat.baktıgında aracta gercekten guzel gozukuyo.

bykral

« Yanıtla #2 : Aralık 21, 2010, 11:23:52 ÖÖ »
araç konforlu ama parça fiyatlarını bi araştır derim biraz pağlıydı sanırım

piscocuk

« Yanıtla #3 : Aralık 21, 2010, 12:16:48 ÖS »
ben bu araca en az 1 sene binerim.şuan gti biniyorum kısmetse yaza düğün var oyüzden 5k bir araba istiyorum şimdi bu paraları isteyen 1,6 iesler var 99 00 01 model.düşünüyorum o parayı verip 1 sene yada 2 sene boş bir araca bineceğime daha dolu daha kaslı bir görünüşe sahip olan bir araca binmek isterim.sonuçta bende km boya gibi takıntılar yok ve her malın bir alıcısı olduğunu düşünüyorum.tabi bu araç kapalı kutu 1000 km sonra motor istemeyeceğinin ve şanzuman dağılmayacağının garantisi yok.ben bunları göze alarak bu aracı almayı düşünüyorum.benden alacak kişide aynı şeyleri düşünür diye tahmin ediyorum.ama eminim min 1-2 sene bu araç bende kalır.hiç yakından görme inceleme şansım olmadı.resimlerden çok hoşuma gitti ama içi nasıldır acaba.

sonuç olarak honda diyorm motor ve şanzumanına güveniyorum :) ALLAH utandırmasın

serkanbilgin

« Yanıtla #4 : Aralık 21, 2010, 03:07:29 ÖS »
ekonomik imkanın varsa 3-5 milyar daha koyup bir üst kasasını al bence daha güzel daha spor üst kasası

piscocuk

« Yanıtla #5 : Aralık 22, 2010, 06:52:40 ÖÖ »
ekonomik imkanın varsa 3-5 milyar daha koyup bir üst kasasını al bence daha güzel daha spor üst kasası

onuda düşündüm ama bu kasa beni çok etkiledi.mesela bunların 99-98 olan kasaları var oda çok farkı daha bi amerikan havası verilmiş ama ne önceki ne sonraki kasa ben bunu çok beğendim :D

canguder

« Yanıtla #6 : Aralık 22, 2010, 07:38:51 ÖÖ »
accord her zaman çok kaliteli ve konforludur. hondanın kalitesini tam manasıyla gösteren araçtır. km olarak daha düşük bulursan al derim. 200.000 üzeri araçlar genelde zor satılır. yetkili serviste expertiz yaptırırsan içinde rahat eder. benim tavsiyem 100-150 bin km arası araçlara yönelmen doğrultusunda.

piscocuk

« Yanıtla #7 : Aralık 22, 2010, 08:51:09 ÖÖ »
accord her zaman çok kaliteli ve konforludur. hondanın kalitesini tam manasıyla gösteren araçtır. km olarak daha düşük bulursan al derim. 200.000 üzeri araçlar genelde zor satılır. yetkili serviste expertiz yaptırırsan içinde rahat eder. benim tavsiyem 100-150 bin km arası araçlara yönelmen doğrultusunda.

yetkili servisten trammerine varana kadar ilk sahibi olan teyzeye varana kadar araştırmasını yaptım 157000 km yazılıp 40-50bin düşmüş bir arabadansa gelmişini geçmisini bildiğim 250,000 de bir arabayı tercih ederim.benim çok km takıntım yok araba sorunsuz olduktan sonra.ama tabiki gönül ister 150,000 bir araba.