Gönderen Konu: accorda mugen benzeri parçaları başka yerde yaptıran varmı  (Okunma sayısı 3777 defa)

bad_mad

• M.A.D's deviantart gallery
accordun mugen parçaları aşırı pahalı, satarkende sattığınız kişi parçalardan banane dior arabayı alıor parçalar sizde kalıo, mugene bi yağmurluk sordum cam üstü 400 ytl dedi yağmurluk o kadarsa , tampon eklerini falan düşünemiyorum , aynı parçaları yapacak yol tutuşunu bozmicak tanıdıınız kaportacı varmı :) veya yaptıran varmı

ctggy

Ynt: accorda mugen benzeri parçaları başka yerde yaptıran varmı
« Yanıtla #1 : Ekim 23, 2008, 07:01:51 ÖS »
bende mugen panjur var boyali eger halen istiyorsan. hava filtresi var ve koni amortisor var.

BLACK ORANGE

« Yanıtla #2 : Ekim 23, 2008, 07:03:00 ÖS »
e-bay damugen parçaları var kardeşim orayada bakabilirsin...

bad_mad

• M.A.D's deviantart gallery
« Yanıtla #3 : Ekim 24, 2008, 11:17:14 ÖÖ »
panjur orjinali daha hoşuma gidio, ebaydaki parçaları türkiyeye getirtmek için 3 katı gümrük parası verioruz haliyle türkiyeden almak daha ucuza patlıo :) başka seçenek yokmu :(

ctggy

« Yanıtla #4 : Ekim 24, 2008, 01:35:34 ÖS »
Orjinal panjur bende var arkadasim. Boyali ve cok temiz sifir fiyatina satmiyorum. Ilgilenirsen haberim olsun

german

« Yanıtla #5 : Ekim 30, 2009, 12:16:52 ÖÖ »
kardeş ben 500 tl yaptırdım hatta aracımın resimleri sitesinde var adamların www.bodykit.com.tr ankarada

BLACK ORANGE

« Yanıtla #6 : Ekim 30, 2009, 07:57:36 ÖÖ »
yoooo  ben baya bi parça getittirdim hiç te öyle 3 katı 5 katı vergi ödemedim ... 100 doları geçerse getittirdiğin parça fatura tutarının % 10 nu ödüyosun ....