Gönderen Konu: 2007 accord 2.0 kitapcığını nereden bulabilirim?  (Okunma sayısı 3433 defa)

yermiha

2007 accord 2.0 kitapcığını nereden bulabilirim?
« : Ocak 19, 2011, 11:15:28 ÖÖ »
arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce aldım arabayı fakat dalgınlığıma geldi daha doğrusu var zannediyordum fakat kitapcığı yokmuş bu modelde accordu olan arkadaş varsa kitapcığı fotokobi çektirebilirmi telfonunu yazsın ben ararım ücretini anında gönderirim servise dahi sordum yok dediler yardımcı olacak arkadaşa şimdiden çok teşekkür ediyorum.

fatihsicakyuz

• Denizcilik Hayatı...
Ynt: 2007 accord 2.0 kitapcığını nereden bulabilirim?
« Yanıtla #1 : Ocak 22, 2011, 08:40:24 ÖÖ »
Merhabalar. Öncelikle bu servislerin saygısız tutumunu lütfen Honda Türkiye'ye şikayet yoluyla bildiriniz. Honda yetkili servisleri, 7 TL karşılığında araçların kullanıcı kitaplarını bir hafta içerisinde adresinize yollamakla mükelleftir. Bunu bilmeyen servis yok ama "elimizde yok" diye geçiştirme yolundalar. Lütfen konuyu honda.com.tr üzerinden yazın, Honda Türkiye size geri dönecektir. Profilinizdeki e-posta adresinize kitapçığın 2,0 Exe, 2,4 Exe ve 2,2 DCTI PDF halini yolladım. İşinize yaraması dileğiyle.

Sevgiler.
Fatih SICAKYÜZ

yermiha

« Yanıtla #2 : Ocak 26, 2011, 09:40:09 ÖÖ »
fatih bey gönderinizi aldım allah razı olsun o kadar aramış fakat bulamamıştım gerçekten çok ama çok makbüle geçti tekrar çok ama çok teşekkür ediyorum.

emrullahelmas

« Yanıtla #3 : Şubat 13, 2011, 01:46:14 ÖS »
öncelikle satış sonrası servislerde saygısızlıkla şuçladığız insanların o iş yerinin hissedarı ve ortağı olmadığını unutmayın ve iletişim yönteminizde de bir sorgulama yapın bence. İlk önce sana bir kez verilen bir bedelsiz ürünün kaybettiğinin ve bu ürünün oluşumunda ortalama 60.000 ile 65.000 kişinin (bir aracın tasarım aşamasından satış anına kadar geçen zaman) zaman harcadığını unutmayın. Sonrada ben keyfe keder kaybettim bana bunu hemen bedelsiz gönderin değince ne gibi bir karşılık göreceğini siz düşünün ? teknik destek ve yedek parça konusunda uzlaşmacı bir dil ile benimle iletişime geçersen inan ben sana yardımcı olurum. >=ok

bmutlu

« Yanıtla #4 : Mart 25, 2011, 11:52:02 ÖS »
Merhabalar. Öncelikle bu servislerin saygısız tutumunu lütfen Honda Türkiye'ye şikayet yoluyla bildiriniz. Honda yetkili servisleri, 7 TL karşılığında araçların kullanıcı kitaplarını bir hafta içerisinde adresinize yollamakla mükelleftir. Bunu bilmeyen servis yok ama "elimizde yok" diye geçiştirme yolundalar. Lütfen konuyu honda.com.tr üzerinden yazın, Honda Türkiye size geri dönecektir. Profilinizdeki e-posta adresinize kitapçığın 2,0 Exe, 2,4 Exe ve 2,2 DCTI PDF halini yolladım. İşinize yaraması dileğiyle.

Sevgiler.
Fatih SICAKYÜZ

banada pdf halinde bi kitapcık gonderir misin acaba

merveceylan

« Yanıtla #5 : Mart 15, 2012, 09:17:05 ÖÖ »
Arkadaşlar ben de arıyorum ama bulamadım

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mart 15, 2012, 12:39:54 ÖS »

Forum kuralları gereği kendinizi tanıtırmısınız ?

http://www.teamhondaturkey.com/forum/sizi_taniyalim/yeni_uyelerin_dikkatine-t3183.0.html

06FAT68

« Yanıtla #7 : Mayıs 07, 2012, 08:40:07 ÖÖ »
mail adresinizi bildirirseniz yollayabilirim