Gönderen Konu: Uzmanlardan Görüş..  (Okunma sayısı 2189 defa)

avsah

Uzmanlardan Görüş..
« : Şubat 07, 2012, 09:52:54 ÖÖ »
ÇORUMDA İKAMET EDİYORUM HONDA ALICAM AMA BÜTÇEME UYGUN SADECE BU ARAC VAR ŞEHİR DIŞI ÇIKMA İMKANIM YOK..ÜSTADLAR BU ARAC İÇİN YORUMLARINII BEKLİYORUM, FİYAT, KM, YEDEK PARCA SIKINTIU YAŞARMIYIM..     http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-accord-honda-bir-hastaliktir-bilen-bilir-accord-1-6-ex/detay/

poseidon999

Ynt: Uzmanlardan Görüş..
« Yanıtla #1 : Şubat 07, 2012, 10:19:41 ÖÖ »
Hoşgeldiniz kendinizi alttaki linkten tanıtabilirsiniz.
http://www.teamhondaturkey.com/forum/sizi_taniyalim-b19.0/

Ayrıca Honda motorları diğer markalara oranla sağlamdır ve düzenli bakıldığında
uzun km ler yapar
fakat linkteki araç 89 model ve 304 bin km de ve nasıl bakıldığı bilinmiyor.
tavsiyem km si daha düşük mümkünse 200 bin km altında 91-95 civiclere
yönelmeniz. Tabi il dışına çıkamamanız büyük sorun.

avsah

« Yanıtla #2 : Şubat 07, 2012, 01:55:31 ÖS »
öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim, haklısın kendimi tanıtmam lazım fakat dün aktivasyonda sıkıntı olunca facebok ta yazıştık bi kaç arkadaşlar, on dan atladım, dedğin gibi km ve fiyat çok , motor kullanım durumu önemli o konularda ustalarıma güvenerek alıcam aslında tetirgin olduum konu daha çok parca , sizlerin devamlı alış veriş yaptığı parcacıların telefonlarından parca durumları hakkında bilgide alabilir..

cobra34

« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2012, 07:38:21 ÖS »
o paraya 90-91 2,0i lerı alırsın

Baki

« Yanıtla #4 : Nisan 18, 2012, 10:20:49 ÖS »
94 Accord 2.0i direksiyon kutusundan hafif yağ sızdırıyor. Şöyle söyliyim 6 7 ayda direksiyon hidrolik yağı kutusunun 1/4 ü kadar azaldı. Sanayideki usta şimdilik bi sorun teşkil etmiyeceğini eksildikçe tamamlayarak daha binilebileceğini söyledi. Bu doğrumudur ve bu direksiyon kutusunu nerden temin edebilirim. Sıfır veya çıkma fiyatı ne kadardır. Şu an erzurumdayım 10 güne kadar da ankaraya gidicem bikaç günlüğüne. Yardımcı olursanız sevinirim.