Gönderen Konu: 4gen prelude için yardım  (Okunma sayısı 3459 defa)

kapsis

4gen prelude için yardım
« : Eylül 21, 2007, 11:17:54 ÖS »
merhaba arkadaşlar.Teamhondaya yeni üye oldum.ROVER220 turbo marka aracımı yeni sattım.eskiden beri hayalim olan honda prelude almak istiyorum.nette 2 tane ilgimi çeken araç oldu.birisi 34 EL 412 plakalı yeşil araç.Aracı geçen senede ilanlarda görmüştüm.galiba el deiştirdi ve yeniden satılıyor.Acaba bu araç hakkında bir bilgisi olan arkadaş varmı aranızda.ne kadar verilir o araca.Birde6.500 ytl ye problemli bir araç var internette.telde 500 ytl ye yürür dediler ama bilmiyorum.muhtemelen baya masrafı olucak.malum preludenin parçası pahalı.BURSADA öğrenci olduğum için azami fiyata az problemli bişey arıyorum.araca zati oldukça özen gösteren biriyim.HELE PRELUDE olunca söz konusu.sizinde bildiğiniz temiz prelude varsa bilgilendirirseniz çok makbul olur arkadaşlar.
« Son Düzenleme: Eylül 21, 2007, 11:19:11 ÖS Gönderen: kapsis »

TİTUS

• Ziyaretçi
Ynt: 4gen prelude için yardım
« Yanıtla #1 : Eylül 22, 2007, 04:50:12 ÖS »

merhaba arkadaşlar.Teamhondaya yeni üye oldum.ROVER220 turbo marka aracımı yeni sattım.eskiden beri hayalim olan honda prelude almak istiyorum.nette 2 tane ilgimi çeken araç oldu.birisi 34 EL 412 plakalı yeşil araç.Aracı geçen senede ilanlarda görmüştüm.galiba el deiştirdi ve yeniden satılıyor.Acaba bu araç hakkında bir bilgisi olan arkadaş varmı aranızda.ne kadar verilir o araca.Birde6.500 ytl ye problemli bir araç var internette.telde 500 ytl ye yürür dediler ama bilmiyorum.muhtemelen baya masrafı olucak.malum preludenin parçası pahalı.BURSADA öğrenci olduğum için azami fiyata az problemli bişey arıyorum.araca zati oldukça özen gösteren biriyim.HELE PRELUDE olunca söz konusu.sizinde bildiğiniz temiz prelude varsa bilgilendirirseniz çok makbul olur arkadaşlar.
arkadaşım 6500 ytl dediğin preludenin fotosu yok bildiğim kadarıyla.bence o arabadan uzak dur:)diğer arabayı gördüğün siteyi sölerden bana sana yardımcı olmaya çalışırım.bide clubprelude.phpbb.nete üye olursan ordada yardımcı olabilirler sana

kapsis

« Yanıtla #2 : Eylül 22, 2007, 05:19:52 ÖS »
sahibinden.comda gördüm aracı yeşil renk lpg taktırmış.ayrıca 4ws sistemi varmış araçta

TİTUS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 22, 2007, 06:16:23 ÖS »

sahibinden.comda gördüm aracı yeşil renk lpg taktırmış.ayrıca 4ws sistemi varmış araçta
eğer kapora vermek gibi bi hataya düşen olursa parasını zor geri alır.bence bu işte bi iş var araba ya çok kötü durumda pert olmuş.yada adam kaporaları alıp kaçıcak.ikisinden biri başka bi açıklaması olamaz bence

kapsis

« Yanıtla #4 : Eylül 22, 2007, 06:36:23 ÖS »
aslında bir iş olma ihtimali yüksek gibi.adam komşumun aracı dedi.500 ytl maraf var dedi.ama madem sadece 500 ytl ise versin yaptırıp öyle satsın.http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4504271 diğer aracın linki bu arada.13.750 yazmış ama 12750 falan dediler.12000 e verir gibi duruyor.8 ay önce araç araba.comda satılıktı K.ÇEKMECEDEN.ön takım istiyor diyor parçaları var takılmadı diyordu 9000 istiyordu.araç bahar ayında el değiştirmiş.2 aydır satılık durumdaymış.