Gönderen Konu: 2000 accord uma arka marşpiyer (etek)  (Okunma sayısı 3357 defa)

playboy_07

2000 accord uma arka marşpiyer (etek)
« : Eylül 19, 2009, 04:26:00 ÖS »
öncelikle merhaba arkadaşlar... aranıza yeni katıldım ve bilgileri olan arkadaşlara sormak isteğim var...bende 2000 model 1,8 euro accord var. aracıma sadece arka tampon altına marşpiyer düşünüyorum önde ve yanlarda aldığımda vardı bunlara uydurabileceğimiz başka araçların parçaları varmıdırı? ve araca sis farı arıyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.....

albaysali

Ynt: 2000 accord uma arka marşpiyer (etek)
« Yanıtla #1 : Eylül 21, 2009, 02:32:16 ÖS »
bendeki accorda krem içi döşemeye uygun paspas takımı arıyorum bende <nohapy

zefiroz

« Yanıtla #2 : Ekim 30, 2009, 05:24:00 ÖS »
öncelikle merhaba arkadaşlar... aranıza yeni katıldım ve bilgileri olan arkadaşlara sormak isteğim var...bende 2000 model 1,8 euro accord var. aracıma sadece arka tampon altına marşpiyer düşünüyorum önde ve yanlarda aldığımda vardı bunlara uydurabileceğimiz başka araçların parçaları varmıdırı? ve araca sis farı arıyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.....

başka arabalardan bişeyler uydurmak zor.uydurmuş olan bile ne kadar güzel olacağı şüpeli yani eksik bi tarafı olsa müdahele şansı zor bence iyi bir polyesterci ye git istediğin şekilde yaptır 

albaysali

« Yanıtla #3 : Ekim 31, 2009, 12:32:21 ÖS »
elinde HONDA ACCORD VTEC araç arkasına yapıştırılan metallerden olan varmı

playboy_07

« Yanıtla #4 : Kasım 10, 2009, 04:18:13 ÖS »

başka arabalardan bişeyler uydurmak zor.uydurmuş olan bile ne kadar güzel olacağı şüpeli yani eksik bi tarafı olsa müdahele şansı zor bence iyi bir polyesterci ye git istediğin şekilde yaptır 
tamam ustad internette baktım yabancı sitelerden adamlar işi çok geliştirmiş bunları görünce ülkemizdeki modiye eksikliğine üzülmemk elde değil...