Gönderen Konu: Ege de hiç buluşma yok mu?  (Okunma sayısı 14414 defa)

nightf0x

Ege de hiç buluşma yok mu?
« : Aralık 07, 2012, 10:05:00 ÖS »
Merhaba dostlar,

Arabayı alalı 1 yıl kadar oldu ve arabayı alırken hep honda sahibi arkadaşlarla grup olarak buluşmayı ve sohbet etmeyi düşünmüştüm.Bursa da ismini vermeyim farklı marka otomobil kulübünde aktif olarak bulunan yeğenimi kıskanıyordum açıkçası.Sosyal paylaşım sitelerinde honda civic çiler ararken bu site denk geldi.Aha dedim sonunda buldum :).Belki de daha önceden bu bölgede buluşmalar olmuştur ama siteyi yeni keşfettiğim için faliyetlere katılmak nasip olmadı.Ege bölgesinde olacak her türlü buluşmaya katılacağımı eğer böyle buluşma planlanmamışsa öncülük edeceğimi söyleyebilirim.Hatta eğer ister teamhondaturkey olarak ister grup olarak çeşitli sosyal yardım faaliyetleriniz mevcut ise seve seve katkı sağlacağımı da söyleyebilirim.Geçen bir yerde denk geldi.Yine böyle marka buluşmaları yapan bir grup doğudaki bir okula kırtasiye malzeme göndermişler ve ordaki öğrencilerden teşekkür ederiz mektubu almışlar.Bu ve benzeri faaliyetleriniz varsa katılacağım.

Yakın tarihte toplanılacağını ümit ederim.

mrtaltun

Ynt: Ege de hiç buluşma yok mu?
« Yanıtla #1 : Temmuz 01, 2014, 11:57:02 ÖÖ »
1.5 yıl geçmiş cevap yok, sanırım honda da sosyallik yok :)

nightf0x

« Yanıtla #2 : Eylül 20, 2015, 12:55:57 ÖS »
Merhaba arkadaşlar,

Konuyu açtığımda 2010 civic sahibiydim. Şimdi 2015 civic sahibi olduk ancak halen organizasyon falan düzenlemendi sanırım.  Admin Ege bölgesinde (İzmir vb..) organizasyon bekliyoruz sizlerden.

selamlar...

Ruski

« Yanıtla #3 : Eylül 20, 2015, 06:44:20 ÖS »
foruma 1 senedir bi sessizlik hakim...
bende aydındayım yakın bir yerlerde buluşma olsa gelmeyi düşünürüm <nohapy

nightf0x

« Yanıtla #4 : Ekim 03, 2015, 11:56:30 ÖÖ »
forum çok pasif.. adminlerde aktif değil. Facebooktan Hondaantalya yı takip edin. Herifler super işler yapıyor.