Gönderen Konu: İlana bakar mısınız? Fiyat???  (Okunma sayısı 4691 defa)

EVRENHONDA

Ynt: İlana bakar mısınız? Fiyat???
« Yanıtla #1 : Nisan 19, 2014, 04:32:50 ÖS »
COK IYI FIYAT BENCE

KADiFE

« Yanıtla #2 : Nisan 19, 2014, 06:30:42 ÖS »
Hem acil diyo, hem galeri aramasin diyo.

Simdi soruyorum size,acil paraya ihtiyaciniz olsa arabayi kime sattiginiz önemli mi,?

Mevzu o an para bulmaksa bana bu ilanda galerici olmasin deyip acil ihtiyacim var demesi düśündürdü biraz..

davyjones24

« Yanıtla #3 : Nisan 19, 2014, 08:02:09 ÖS »
Hem acil diyo, hem galeri aramasin diyo.

Simdi soruyorum size,acil paraya ihtiyaciniz olsa arabayi kime sattiginiz önemli mi,?

Mevzu o an para bulmaksa bana bu ilanda galerici olmasin deyip acil ihtiyacim var demesi düśündürdü biraz..

arkadaşa katılıyorum..araba duruşu bir tuhaf arka taraf normalden daha yüksek duruyor..takla atma yada buyuk kaza geçirme durumu olabilir..pert de olabılır..iyibakıp araştırmak lazım

cagatay54

« Yanıtla #4 : Nisan 19, 2014, 09:56:09 ÖS »
:) o arabayı galeriye verse en az 47 -48 e verirdi neyin kafasını yaşıyor ki

cagatay54

« Yanıtla #5 : Nisan 19, 2014, 09:57:01 ÖS »
5000 km de bir de :))

By_emre

« Yanıtla #6 : Nisan 19, 2014, 09:59:26 ÖS »
Galeriye araç satmayan kişi arabasında olan ipn****'liği anlayacak diye biniciye itelemeye çalışıyor. Yoksa galerici taksitle mi alıyor ? direk peşin para alıyor hiç servise felan gösterip uğraştırmıyor bile

Eğer aracı düşünüyorsanız servise göstermeden almayınız.
« Son Düzenleme: Nisan 19, 2014, 10:00:03 ÖS Gönderen: By_emre »

smakbuloglu

« Yanıtla #7 : Nisan 20, 2014, 12:07:06 ÖÖ »
Adam ilanda boya var diye yazmış, konunun galeri muhabbeti ile alakası yok.

Bende galericiye değil biniciye satarım.Galericinin başkasına itelemeyeceği ne malum.

ARACIMIN KESİNLİKLE DEĞİŞEN PARÇASI YOKTUR....
ÜÇ ÜÇ BUÇUK PARÇAYA YAKIN BOYA VARDIR....
BOYALI PARÇALAR=SAĞ ÖN ÇAMURLUKTA, SAĞ ÖN KAPIDA,SOL ARKA ÇAMURLUKTA VE SOL ARKA KAPIDA YARIM BOYA VARDIR....

angaramos

« Yanıtla #8 : Nisan 20, 2014, 12:28:36 ÖÖ »
Adam ilanda boya var diye yazmış, konunun galeri muhabbeti ile alakası yok.

Bende galericiye değil biniciye satarım.Galericinin başkasına itelemeyeceği ne malum.

ARACIMIN KESİNLİKLE DEĞİŞEN PARÇASI YOKTUR....
ÜÇ ÜÇ BUÇUK PARÇAYA YAKIN BOYA VARDIR....
BOYALI PARÇALAR=SAĞ ÖN ÇAMURLUKTA, SAĞ ÖN KAPIDA,SOL ARKA ÇAMURLUKTA VE SOL ARKA KAPIDA YARIM BOYA VARDIR....

Dostum ne değişen yok deyipte pert arabalra gördüm.İteleyecek adam arıyorlar.
Gelenlerden biri belki lafımıza itimat ederde ustaya göstermez diye yada bir şekilde ne olduğu belli olmaz diye
Nasrettin hoca Misali Ya tutarsa.Bu arabanın kesinlikle ağar kazazsı vardır sadece tahmin

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #9 : Nisan 20, 2014, 12:44:40 ÖÖ »
Arabada sorun vardır. Ne kadar acele satmak gerekse de bu fiyatın üzerinde satılabilecek bir araç. Hani accord falan olsa piyasası yok der geçeriz de . Araç civic Facedeki bir arkadasında dediği gibi. Sokakta bağırsan daha yüksek fiyata verirsin.

Caner20

« Yanıtla #10 : Nisan 20, 2014, 08:50:29 ÖÖ »
galericiler aramasin demiş adam hakli arkadaşlar focus 2imiz vardi acil sattik ayni gün geldi böyle bir pazarlik adilik olamaz 100 liralik körük için diyor 1000 lira indirim vs yani çat olsa çatlar .şirket üzerineydi adama dedik fatura vs kesemeyiz bak zaten zararina veriyoruz diye sonra fatura vermezsseniz şikayet ederim diyo birde bize 4500 liralik fatura kestirdi araçtan 9 bin liraya yakin zarar ettik bu galericilerin hepsinin diyorum başka birşeyde demiyorum... gözünün üstünde kaşin var diyip arabayi kötülüyorlar benim kötülenecek arabam yok bundan sonra ilanim varsin dursun acelemde yok kafam rahat .galericilere bir çöp bile satmayin almayin bu kadar diyorum

piscocuk

« Yanıtla #11 : Nisan 20, 2014, 10:21:52 ÖÖ »
arka tampon sol arka kapı aralık duruyor.sol ön arka kapı arasıyla sağ ön arka kapı arası farklı duruyor..araba resimlerden gördüğüm kadarıyla feleğin çemberini teğet geçmiş

KADiFE

« Yanıtla #12 : Nisan 20, 2014, 11:01:57 ÖÖ »
Keyfe keder acele olmadan satis olur galerici ile muhatap olmak istemezsin anlarim.

Hem bu kadar fiyat düşür hem galeri aramasın

vay efendim neymis acilde ondan bu fiyat.. 

angaramos

« Yanıtla #13 : Nisan 20, 2014, 11:10:36 ÖÖ »
Örnek olması bakımından Adam güneş yanığından önden boyanmış demiş buyrun buda GALERİCİ
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-1998-civic-1-6-lpg-li-full-full-157413678/detay/
« Son Düzenleme: Nisan 20, 2014, 11:11:20 ÖÖ Gönderen: angaramos »

mali_vet

« Yanıtla #14 : Nisan 20, 2014, 01:19:45 ÖS »
Arac ustaya gösterilir motor saglamsa bi tur atılır cukurlardan gecilir sagından solundan olmadık ses gelmiyorsa yuksek hızlarda sacmalamıyorsa bide plaka sorgulatılır alınır binilir bu kaporta takıntısı nedir bizim millette anlamıyorum.. adam dikkatsizlikten sürtüyor arabayı cizik cizik gezmemek icin boyatıyor vay efendim boya var arabada alınmaz o araba ilginç.. sac bu çizilirde boyanırda arkadaş :D

angaramos

« Yanıtla #15 : Nisan 20, 2014, 01:48:30 ÖS »
Arac ustaya gösterilir motor saglamsa bi tur atılır cukurlardan gecilir sagından solundan olmadık ses gelmiyorsa yuksek hızlarda sacmalamıyorsa bide plaka sorgulatılır alınır binilir bu kaporta takıntısı nedir bizim millette anlamıyorum.. adam dikkatsizlikten sürtüyor arabayı cizik cizik gezmemek icin boyatıyor vay efendim boya var arabada alınmaz o araba ilginç.. sac bu çizilirde boyanırda arkadaş :D

Kardeş fd 6 ların 50 000 Tl çekildiği dönemlerden geçiyoruz sence bu fiyat makulmu

mali_vet

« Yanıtla #16 : Nisan 20, 2014, 01:53:41 ÖS »
valla dediğim kriterlerde bi problem cıkmazsa ben alır binerim ama bu ilanda yazdıgım kriterlerde bi sıkıntı cıkma olasılığı yüksek duruyor orası ayrı fiyat fd6 fiyatı :)

angaramos

« Yanıtla #17 : Nisan 20, 2014, 01:59:55 ÖS »
 fiyatı 50 000 Tl yazsa daha kolay satar çünkü bu kadar kıllandırmaz ozaman adamı :D

ysr

• Yasir
« Yanıtla #18 : Nisan 20, 2014, 09:29:46 ÖS »
arka teker sanki biraz ilerde var bu ilanda bir iş :D

Baskent_Lee

« Yanıtla #19 : Nisan 21, 2014, 01:21:06 ÖS »
büyük ihtimal o boyalardan dolayı hasar kaydı yüksek çıkıyodur fiyatı o yüzden böyledir

faw13

« Yanıtla #20 : Nisan 21, 2014, 02:22:36 ÖS »
büyük ihtimal o boyalardan dolayı hasar kaydı yüksek çıkıyodur fiyatı o yüzden böyledir

o boyalardan çıksa çıksa 5.000 hasar kaydı çıkar ki, eski aracımda 6.500 TL vardı 2 tane kazadan küçük çaplı.

Bu araç için demiyorum, bir arkadaşa araba bakıyorduk, tramerde 2.000 TL hasar kaydı çıkıyordu, servisi aradım, araçta sadece değişen parçaların bile 15.000 TL bedeli vardı ki işçilik hariç, ucuz araçların '?' oluşturmasının bir sebebi var tabii ki

ben de 2 parça boya var aman o araç alınmazcı değilim ama insanlar 10 taklalı aracı 2 parça boyalı diye satıyorlar, piyasada boyaya değişene karşı bir güvensizlik olması son derece normal, halkımız dürüst değil ki...

Baskent_Lee

« Yanıtla #21 : Nisan 29, 2014, 10:51:28 ÖÖ »

o boyalardan çıksa çıksa 5.000 hasar kaydı çıkar ki, eski aracımda 6.500 TL vardı 2 tane kazadan küçük çaplı.

Bu araç için demiyorum, bir arkadaşa araba bakıyorduk, tramerde 2.000 TL hasar kaydı çıkıyordu, servisi aradım, araçta sadece değişen parçaların bile 15.000 TL bedeli vardı ki işçilik hariç, ucuz araçların '?' oluşturmasının bir sebebi var tabii ki

ben de 2 parça boya var aman o araç alınmazcı değilim ama insanlar 10 taklalı aracı 2 parça boyalı diye satıyorlar, piyasada boyaya değişene karşı bir güvensizlik olması son derece normal, halkımız dürüst değil ki...

4 parça boyaya 13 bin lira hasar kaydı çıkan gördüm bak değişen demiyorum sadece boya. İnsanlar sigortacılarla bir olup birsürü üçkağıtçılık yapıyolar. Senin anlattığın olayda da ;
Tramerde sadece kazada trafik kayıtlarına girmiş hasar görünür, gidip kendi yaptırdıkların görünmez. Mesela adam kaza yapmıştır 2 liraya yaptırmıstır kayıtta 2 lira görünür. Gitmiştir kendi duvara vurmuştur 10 lira hasar olmuştur kendi yaptırmıştır o görünmez. Sadece tramere güvenmek çok yanlış bence