Gönderen Konu: 2013 CİVİC HANGİ MULTİMEDİA SİSTEMİ ALMAMIZ GEREK ???  (Okunma sayısı 4856 defa)

bayburtlu

2013 CİVİC HANGİ MULTİMEDİA SİSTEMİ ALMAMIZ GEREK ???
« : Nisan 22, 2014, 10:47:06 ÖÖ »
SLM 2013 MODEL ECO LPG Lİ CİVİC ALDIM.ANCAK BİR TÜRLÜ KARAR VEREMEDİM.ARACINDA MULTIMEDIA VE NAVIGASYONLU CİVİC KULLANICILARININ DEĞERLİ ÖNERİ VE YORUMLARINI ACİLEN BEKLİYORUM....TEŞEKKÜRLER..

bayburtlu

Ynt: 2013 CİVİC HANGİ MULTİMEDİA SİSTEMİ ALMAMIZ GEREK ???
« Yanıtla #1 : Nisan 22, 2014, 10:56:38 ÖÖ »
KENDİM ELEKTRONİK TOPTANCISIYIM.TEKNIK BILGIM OLMADIĞI ICIN KULLANICI YORUMLARI ALARAK TEDARIK ETMEK ISTIYORUM.SERVİSTE 2000 TL CIVARINDA BIR UCRET TALEP ETTILER BU RAKAM BIZIM ICIN SEKTORDE OLMAMIZDAN DOLAYI YUKSEK AYNI URUNLERI DAHA UYGUN RAKAMA TEDARIK EDEBILIYORUM .KULLANICI YORUMLARINI ACILEN RICA EDIYORUM .ARACI CUMA GUNU TESLIM ALICAM INSALLAH.ŞİMDİDEN HERKESE TESEKKURLER...

hakko modelistlik

« Yanıtla #2 : Nisan 22, 2014, 01:05:54 ÖS »
 bu aralar bende taktırmayı düşünüyorum genelde navitech tercih ediliyor   NX-220r modelini navitech servisinde 1350 TL, +6 taksit !!! taktıran civicdaş var birde yeni modeli çıkmış ram işlemcisi yüksek olanı tercih etmenizde fayda var

bayburtlu

« Yanıtla #3 : Nisan 23, 2014, 10:42:25 ÖÖ »
1150 tl den 6 taksit aldım .montaj hariç

bayburtlu

« Yanıtla #4 : Nisan 23, 2014, 10:42:59 ÖÖ »
navitech NX-220r modelini

hakko modelistlik

« Yanıtla #5 : Nisan 23, 2014, 01:19:55 ÖS »
iyi fiyata almışsınız montaja fiyatınıda paylaşırsanız sevinirim >=ok

hakko modelistlik

« Yanıtla #6 : Nisan 23, 2014, 01:20:46 ÖS »
bu arada doğma büyüme izmirli olsamda  benim kökende bayburt  >=ok

bayburtlu

« Yanıtla #7 : Nisan 23, 2014, 02:57:54 ÖS »
ÇOK MEMNUN OLDUM HAKKO MODELİSTLİK.HEMŞERİM OLMANIZADA AYRICA SEVINDIM.ARACIDAHA ALAMADIM .BİZİMKİ ÇOÇUK ALMADAN DON BİÇMEK GİBİ BİRŞEY OLDU GALIBA..ARABA HERŞEY HAZIR PLAKA FALAN SIZDIRMAZLIK A GİRECEKMİŞ CUMA GUNU .C.TESI NASIPSE INSALLAH SABAH TESLIM ALICAM .MONTAJIDA HERHANGIBIR NAVITECH SERVISINE YAPTIRIRIRIM .INSALALH TAKTIRINCA PAYLAŞICAM..

hakko modelistlik

« Yanıtla #8 : Nisan 23, 2014, 04:41:11 ÖS »
ÇOK MEMNUN OLDUM HAKKO MODELİSTLİK.HEMŞERİM OLMANIZADA AYRICA SEVINDIM.ARACIDAHA ALAMADIM .BİZİMKİ ÇOÇUK ALMADAN DON BİÇMEK GİBİ BİRŞEY OLDU GALIBA..ARABA HERŞEY HAZIR PLAKA FALAN SIZDIRMAZLIK A GİRECEKMİŞ CUMA GUNU .C.TESI NASIPSE INSALLAH SABAH TESLIM ALICAM .MONTAJIDA HERHANGIBIR NAVITECH SERVISINE YAPTIRIRIRIM .INSALALH TAKTIRINCA PAYLAŞICAM..

hocam bende memnun oldum montajı navitech servisine  yada aracı aldığınız servise yaptırmanızı tavsiye ederim işi bilen daha önce montaj yapmış olması yararınıza olucaktır montajda göğüslük nerdeyse komple çıkıyor hani buraya montaj resmini atsam neredeyse taktırmaktan vazgeçersiniz o derece yani daha önce montaj yapmamış kişilere aracı teslim etmeyin isterseniz ön tarafada kamera bağlatıp arka kamera gibi ön görüntüyü navi cihazına verebilirsiniz   sonradan ön kamera bağlatmak için tekrardan göğüşlüğün sökülmesi gerekir  >=ok

bayburtlu

« Yanıtla #9 : Nisan 23, 2014, 05:31:45 ÖS »
NAVİTECH SERVİSİYLE GÖRÜŞTÜM 100 TL YE TAKACAKLAR.KAMERA İŞİNİDE CİVİKTEKİ AYNI KAMERAYI NAVIGASYONA DA ADAPTE EDECEKLERMİŞ.BAKALIM HAYIRLISI ARTIK AYNI KAMERA OLMASI DAHA IYI 2 YERDE AYNI GORUNTU OLACAK.İKİNCİ Bİ KAMEARA OLMAMASI DAHA IYI OLDU BENCE ... <nohapy

hakko modelistlik

« Yanıtla #10 : Nisan 23, 2014, 10:44:15 ÖS »
NAVİTECH SERVİSİYLE GÖRÜŞTÜM 100 TL YE TAKACAKLAR.KAMERA İŞİNİDE CİVİKTEKİ AYNI KAMERAYI NAVIGASYONA DA ADAPTE EDECEKLERMİŞ.BAKALIM HAYIRLISI ARTIK AYNI KAMERA OLMASI DAHA IYI 2 YERDE AYNI GORUNTU OLACAK.İKİNCİ Bİ KAMEARA OLMAMASI DAHA IYI OLDU BENCE ... <nohapy
hocam arka kamerayı iki ekrana vericeğinize öndeki (H) logonun içine yada ön plaka altındaki ızgaraya kamera takın hem ön hem arka görüntünüz olsun tabiki benim düşüncem  yinede siz bilirsiniz

bayburtlu

« Yanıtla #11 : Nisan 27, 2014, 07:09:15 ÖS »
aynı soyledığınızı servıse soyledım tetıklemeyeceği için iki kamerayı aynı anda olmaz dedı...

antikcocuk

« Yanıtla #12 : Nisan 29, 2014, 04:02:03 ÖS »
hocam arka kamerayı iki ekrana vericeğinize öndeki (H) logonun içine yada ön plaka altındaki ızgaraya kamera takın hem ön hem arka görüntünüz olsun tabiki benim düşüncem  yinede siz bilirsiniz

nx-220r yi hangi bayiden aldınız acaba?

birde hakko modelistlik kardeş. bende alıcam bu cihazdan fakat bu ön kamera besleme olayını nasıl çözücez? senin araçta varmı ön kamera? nasıl akfit edilecek? sk67a abimiz kendi bir anahtar koyarak bu sorunu çözmüştü fakat servis takamam demiş. acaba servisten servise değişirmi bu? bende alınca ön kamera taktırmak istiyorum

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #13 : Mayıs 02, 2014, 09:02:16 ÖS »
takip

hakko modelistlik

« Yanıtla #14 : Mayıs 02, 2014, 10:53:03 ÖS »
 uğraşmak istememişler (FDH) de bir çok arkadaş çift kamera yaptı harici açma kapama anahtarı takıyorlar anahtarı takma sebebi hem istediğinde ön kamerayı açmak için hemde kameralar sürekli çalıştığında ısınır ve çabuk bozulur ara anahtar takılması  bu yüzden şart

dikkat edilmesi gereken diğer husus alıcağınız kameranın ön kamera olması yoksa görüntüyü ekrana ters verir

hakko modelistlik

« Yanıtla #15 : Mayıs 02, 2014, 10:57:34 ÖS »
linkte vardı çizgili ön kamera burdan alın denendi kullanılıyo

http://www.amazon.com/gp/product/B004HJ9D4Y/ref=wms_ohs_product?ie=UTF8&psc=1

hakko modelistlik

« Yanıtla #16 : Mayıs 02, 2014, 11:15:53 ÖS »
linkteki kamera hem ön hem arka kamera olabiliyor bağlantıyla ilgili bir durum nereye takılıcaksa bağlantısı o şekilde oluyor

smakbuloglu

« Yanıtla #17 : Haziran 23, 2014, 02:55:09 ÖS »
Hakko,

Ön kamera'nın anahtarını nereye koyuyorlar veya nasıl bir şey oluyor?