Gönderen Konu: Yeni Civic Konsol Montajı  (Okunma sayısı 24447 defa)

Carpediem

• Ziyaretçi
Ynt: Yeni Civic Konsol Montajı
« Yanıtla #25 : Şubat 09, 2008, 10:39:49 ÖS »
Selam Arkadaslar:
Baya bır suredır yoktum:)
Ben Vural Elektronikte monte ettırdım. SOyle bırsey ben konsolu esse den aldım ama esse artık tek satmıyor yanında 2din almanız gerekıyor:) bırde benım esse den aldıgım ın renk ı tutmadı bıraz daha mat sıyah onun ıcın ebay dan getırttım 1 tane . 38 $ a alıyorsunuz ama 40 $ shipping oduyorsunuz. keske ebayda o gorunen fıyatlara olsa hersey....
Vural elektronikte Apo var dırek bu ıslerın kurdu ve tahmınımce panjur elınde de olacak. Istıyen olursa telını ozelden gonderırım.
Kolay gelsin...

Typerkan

« Yanıtla #26 : Şubat 10, 2008, 03:48:51 ÖS »

Selam Arkadaslar:
Baya bır suredır yoktum:)
Ben Vural Elektronikte monte ettırdım. SOyle bırsey ben konsolu esse den aldım ama esse artık tek satmıyor yanında 2din almanız gerekıyor:) bırde benım esse den aldıgım ın renk ı tutmadı bıraz daha mat sıyah onun ıcın ebay dan getırttım 1 tane . 38 $ a alıyorsunuz ama 40 $ shipping oduyorsunuz. keske ebayda o gorunen fıyatlara olsa hersey....
Vural elektronikte Apo var dırek bu ıslerın kurdu ve tahmınımce panjur elınde de olacak. Istıyen olursa telını ozelden gonderırım.
Kolay gelsin...

Şükrü Vural elektroniğin telini burdan atarsan sevinirim özel mesaj kalktı sitede sana msn'den ulaşamadım.Mailim vardı sende zaten mailimede atabilirsin sana zahmet.!
Peki vural elektronikde olan konsol senin söylediğin gibi hala renk farkı varmı yoksa onlardamı senin e-baydan aldığın gibi orj. renkde olanı satıyorlar.? Eğer renk farkı varsa bende e-baydan alabilirim sorun değil..
Montajını en azından orda yaptırırım en azından bu işi yapan biri olsun.
Telefonunu bekliyorum paylaşırsan sevinirim.

smakbuloglu

« Yanıtla #27 : Şubat 11, 2008, 10:09:55 ÖÖ »
arkadaslar ses yapar diye dusunuyorum...

CVC2008

« Yanıtla #28 : Şubat 11, 2008, 10:11:31 ÖÖ »
orjinali ses yapıyor zaten:)

Typerkan

« Yanıtla #29 : Şubat 11, 2008, 04:43:10 ÖS »

orjinali ses yapıyor zaten:)

Yani aracın abuk sabuk yerlerinden ses geliyor zaten özelliklede 3 defa yaptırmama rağmen arka 3'lü koltuğun ordaki fren lambasından neyse konu dağılmasın..

mbesiroglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Şubat 13, 2008, 03:42:33 ÖS »
Ebay dan sipariş verdiğim çerçeve geldi arkadaşlar

mbesiroglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Şubat 13, 2008, 03:47:37 ÖS »

mbesiroglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Şubat 13, 2008, 03:50:57 ÖS »
     Bugün elime ulaştı rengi tutuyor aparatlarıda yanında geldi sıra gedi dvd ye en kısa zamanda monte ettirip resimlerini siteye koyucam

mbesiroglu

• Ziyaretçi

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Şubat 13, 2008, 03:53:48 ÖS »
iki adetmi getirttin?

mbesiroglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Şubat 13, 2008, 03:57:07 ÖS »
İki adet sipariş verdim fakat biri geldi diğeride iki gün içinde elimde olacak

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Şubat 13, 2008, 04:00:10 ÖS »
toplam herseyiyle birlikte kaça mal oldu bitanesi
bide iki adet getirtiyosun digerini yapıcaksın satıcakmısın yoqsa...

mbesiroglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Şubat 13, 2008, 04:05:06 ÖS »
Bir tanesi 85 ytl ye mal oldu.kargo ücreti dahil birini satarım heralde iki tane sipariş vermemin sebebi ilk verdiğim iki hafta gecikti gelmeyecek sandım siteye mail attım cevap gelmemişti bende yeni sipariş verdim ama bu gelen ilk sipariş verdiğim diğeride iki gün içinde elimde olacakmış

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Şubat 13, 2008, 04:11:01 ÖS »
eğer ikincisi gelince satarsan ben alırım haber verirsen

mbesiroglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Şubat 13, 2008, 04:20:47 ÖS »
ok haber veririm

Typerkan

« Yanıtla #40 : Şubat 13, 2008, 04:30:24 ÖS »

ok haber veririm

Bende düşünüyorum aslında banada haber verirsen sevinirim gerçi farketmez kadir istemiş önce ona verirsin uyarsa.! Bende Ebayı kurtlarım :) Hatta varsa satış linki burdan atarsan sevinirim.

Toplam maliyet 85 YTL Kargo dahil iyi fiyat bence :)

Diğer resimleri bekliyoruz kardeş yapılırkende çekmeyi unutma :)

Typerkan

« Yanıtla #41 : Şubat 13, 2008, 04:41:46 ÖS »
KADİR - mbesiroglu ... Arkadaşlar ikinizin msn adreslerini alabilirmiyim.?

"msn adreslerimiz" kısmına giremedim açmıyor nedense ?

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : Şubat 13, 2008, 04:46:44 ÖS »

mbesiroglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Şubat 13, 2008, 10:29:27 ÖS »
Mail adresim mbesiroglu@hotmail.com     Bu arada araştırdım takıcağım ekran xetec özellikleri çok güzel ve üstünde navigasyon var navtürk de yüklü bluetooth (araç kiti) sd kart yuvası ve usb çıkışı mevcut dokunmatik ekran açıkcası çoğu cihazda bu özellikler mevcut değil hepsi bir arada cihaz hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim

Typerkan

« Yanıtla #44 : Şubat 14, 2008, 08:54:58 ÖÖ »

Mail adresim mbesiroglu@hotmail.com     Bu arada araştırdım takıcağım ekran xetec özellikleri çok güzel ve üstünde navigasyon var navtürk de yüklü bluetooth (araç kiti) sd kart yuvası ve usb çıkışı mevcut dokunmatik ekran açıkcası çoğu cihazda bu özellikler mevcut değil hepsi bir arada cihaz hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim

Usta bu teybin görüntü çok dandik yapma gözünü seviyim yaptım güzel bişey alıcağın cihazda güzel olsun..!!

Saydığın özelliklerden daha fazlasını ve dizayn olarak daha şık bi teyp war bilgin olsun ben alıcam sanada tavsiye ederim fiyatı 1,300 ciwarıydı yanlış hatırlamıyorsam.!

Kendi sayfama koymuştum ;

( http://www.teamhondaturkey.com/forum/hondanizi_taniyalim/son_haliyle_typerkan_dan_fotolar-t10359.0.html )

Typerkan

« Yanıtla #45 : Şubat 14, 2008, 09:06:16 ÖÖ »
Hatta bi arada AVT leri araştırıyordum fiyat vs. falanda almıştım aynı paraya JVC AVX900 alırım daah iyi 3 kat daha fonksiyonel üstelik.. Bakmak isterseniz

http://www.teamhondaturkey.com/forum/iceguvenlik_muzik_sistemleri/avt_marka_ekran-t11932.0.html;new#new

Typerkan

« Yanıtla #46 : Şubat 14, 2008, 09:32:52 ÖÖ »
" mbesiroglu  " e-baydaki konsol satış linlini alabilirmiyim..!!

korkuz

« Yanıtla #47 : Şubat 14, 2008, 11:23:27 ÖÖ »
arkadaşlar bende avt var.orjinal alırken taktırmıştım.ancak biliyorsunuz bizim anten arka camda ve radyo çekişinde problem yaşıyorum bide tv çekiminde araç dururken iyi hareket halinde özellikle şehir içinde hiç izlenmiyor.hafta sonu 1000 bakımda göstermeyi düşünüyorum.özellikle radyoyu adam gibi çekmemesi uyuz ediyor..

mbesiroglu

• Ziyaretçi

erhancelik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : Şubat 14, 2008, 08:52:20 ÖS »
Link için teŞekkurLer