Gönderen Konu: Yeni Civic Eco Benzin göstergesi düşme problemi  (Okunma sayısı 83014 defa)

halil ibrahim honda

• THE POWER OF DREAMS
Ynt: Yeni Civic Eco Benzin göstergesi düşme problemi
« Yanıtla #225 : Temmuz 23, 2015, 06:42:11 ÖÖ »
Hamza bey aracınız brc lpg takılıysa evet uygulana biliyor

alperd

• alperd
« Yanıtla #226 : Temmuz 23, 2015, 07:51:22 ÖÖ »
Hamza bey aracınız brc lpg takılıysa evet uygulana biliyor

Sadece BRC'ye mi oluyor bu modül?
Benim bildiğim bu modül LPG sistemine değil aracın kendisine takılıyordu, yani başka marka LPG kiti takılı olsa bile çalışması gerekmez mi?

hamzaffo

« Yanıtla #227 : Temmuz 23, 2015, 08:58:58 ÖÖ »
Evet araçta brc kit var. Uygulanabilir olması çok iyi.

hamzaffo

« Yanıtla #228 : Temmuz 23, 2015, 11:09:50 ÖÖ »
Siz bu cihazı ilk duyurduğunuzda honda yetkilileri cihazın araçtaki benzin göstergelerini bilgisayarı bozacağı düşüncesiyle kabul etmemişlerdi ürünü. Ve kendi cühazlarını piyasaya sürdüler çokta işe yaramıyor zaten. Siz kendi ürününüze garanti veriyor musunuz?araçlarda bir sorun oluşturur mu?kaç araca uygulama yaptınız ve hiç sorun duydunuz mu?ben honda city ile 4 kez yolda kaldım yakıtsızlıktan ötürü ve bıktım bu işten ürününüze güveniyorsanız taktıracağım

halil ibrahim honda

• THE POWER OF DREAMS
« Yanıtla #229 : Temmuz 23, 2015, 09:43:19 ÖS »
Hamza bey öncelikle hondanın kabul etmediğini nerden duydunuz ;)? Şaşırdım ;) kabul edilmemiş bir ürün değil sadece fiyat konusunda mutabakat sağlanamadı bundan ibret kac araca takıldı konusu araca zarar verme konusu konusu şöyle ilk duyurduğumdan bu yana kadar 12 araca takıldı bu takılan ürünler tamamen kendi el emeiklerimizle yapıldı ve hiçbirinde bir sıkıntı olmadı takılan müşterilerin tamamı kılı kırk yaran müşteriler ve bu güne kadar hiç birinden bir memnuniyetsizlik olmadı şükür aksine bu özellikten dolayı içlenden bir kactanesi araclarını piyasa değerinin 3 bin tl gibi üst rakamlara sattılar şuan ürünümüz endüstüriel olarak seri üretime gectiğinden dolayı yoğun müşteri taleplerine yetişmek için seri olarak ürettiriyoruz ürünümüze 2 yıl garanti veriyoruz ürünümüzden kaynaklanan bir sorun teşkil ettiğini kullanıcı veya bu sorunu tespit eden ispatlarsa sonun telafisini yapmaya hazırız hatta bugün bir honda civic fk2 hb 2006 model bir onalog göstergeli araca taktık ve müşterimiz gayet memnun olarak ayrıldı konuyla alakalı paylaşımlarımızı youtube ve facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz YGDM SAYFA ADI bu ürün şuan sadece eco fb7 kasa olan brc lpg kitli araclar için tasarlanmış bir üründür istenildiği taktirde hondanın diğer modellerine de entegre edilebilir eğer kullanıcının lpg sistemi farlı bir marka ise bununla alakalı lpg tankında bulunan şamandıranın brc şamandırayla değişimi sonrası montaj yapılıp kullanmaya başlaya bilecektir ürün her marka model araca uyarlana bilir saygılarımız la YAKIT GÖSTERGESİ DEĞİŞİM MODÜLÜ SATIŞI BAŞLAMIŞTIR SİPARIŞ VE BİLGİ İÇİN 0507 928 06 21 nolu TELEFONDA. SİPARİŞ VE BİLGİ ALABİLSİNİZ SAYGILAR SELAMLAR http://youtu.be/k2FVfdrfrQg

Facebook :YGDM. Wep adresi : www.yakitmodulu.com

hamzaffo

« Yanıtla #230 : Temmuz 23, 2015, 11:28:49 ÖS »
Teşekkür ederim ilgilenfiğiniz için. En yakın zamanda firmanızı ziyaret edeceğim.

conistr

« Yanıtla #231 : Temmuz 24, 2015, 09:58:08 ÖÖ »
Merhabalar bu gösterge kiti ilk marşta nasıl davranıyor acaba. Kontağı açtığımızda araç ilk benzinde çalışacağı işin benzini  hemen gösteriyor mu yoksa yine reset için bi 40 sn felan beklememiz mi gerekiyor

conistr

« Yanıtla #232 : Temmuz 24, 2015, 09:59:33 ÖÖ »
Bir de aklıma gelmişlen bu ürünü tam olarak nereye nasıl monte ediyorsunuz tak-çıkarı kolay mıdır. En azından servise götürürken bu ürünü görüp araç garanti dışıdır demesinler

Eren53

« Yanıtla #233 : Temmuz 25, 2015, 10:21:18 ÖS »
fiyatı pm ile söyleyebilirmisiniz?

halil ibrahim honda

• THE POWER OF DREAMS
« Yanıtla #234 : Temmuz 25, 2015, 10:42:23 ÖS »
MERHABALAR Sorunuza cevap vermeye calışacağım. Montajı doğru işten anlayan kişiler tarafından yapılırsa 15 dk sürede takılır ürün benzin pompasıyla hiçbir alakası yoktur ürün sadece bir gösterge gecişi sağlamaktadır aracın gantisini ışıklı kapı eşik nikaşajı yada navigasyon ünitesi yada park sensörü yada zenon far engellemiyorsa bu üründe sürüş güvenliği ve Aksesuar olarak tasarlandığından garanti anlamında bir etkisi olmaz saygılarımla

Eren53

« Yanıtla #235 : Temmuz 26, 2015, 03:16:09 ÖS »
yanlış yeri alıntı yapmışsınız ama neyse

aklıma takılan bişeyi daha sormak istiyorum.mesela bizim göstergeler bazen 4 ışık bazen tek ışık yanıyor gaz oldugu halde.kafasına göre takılıyor.bu sistemde böyle bi sıkıntı yok dimi?

hondaski

« Yanıtla #236 : Şubat 21, 2016, 04:53:31 ÖS »
MERHABALAR Sorunuza cevap vermeye calışacağım. Montajı doğru işten anlayan kişiler tarafından yapılırsa 15 dk sürede takılır ürün benzin pompasıyla hiçbir alakası yoktur ürün sadece bir gösterge gecişi sağlamaktadır aracın gantisini ışıklı kapı eşik nikaşajı yada navigasyon ünitesi yada park sensörü yada zenon far engellemiyorsa bu üründe sürüş güvenliği ve Aksesuar olarak tasarlandığından garanti anlamında bir etkisi olmaz saygılarımla
Yukarıda saymış olduğunuz ürünlerden dolayı araçta meydana gelecek arızalar (servis harici yaptırdıysanız) garanti kapsamı dışındadır. Mesela dışarıda navigasyon taktırdınız, ancak bağlantı hatalarından beyin yandı yada alakalı herhangi bir arızda garanti dışı olur yanlış bilmiyorsam.
Ama sizin ürününüzün araca herhangi bir arıza vermeyeceğini garanti ediyorsanız tabiki buna söyleyecek bir şey olamaz. Araç sahibinin tercihi.
Oysa bu ürün keşke Honda tarafından kabul edilseydi..
Salı günü aracı götürüp servisie bırakcam, ya çözecekler ya çözecekler bu sorunu hemde 5 kuruş vermeden. Çünkü bu kullanım yada kullanıcı hatası değil açıkça ayıplı mal.

Eshaba75

« Yanıtla #237 : Nisan 02, 2016, 02:31:53 ÖS »
Mrb bende 1ay önce 2012 Eco elegance modelini aldım aynı olayı bende yaşadım BRC bayiisinde 125 liraya benzin modulu taktirdim şimdi rahatım 05395703017 numaram bu ararsan anlatirim

murat220

« Yanıtla #238 : Mayıs 19, 2016, 09:58:42 ÖÖ »
Depoya giden kabloyu kesip marş bastıktan sonra tekrar birleştirince gösterge doğruyu gösteriyor. Buna göre marş basınca modüle elektrik geliyor ve modül belli bir geciktirme süresi geçince röleyi devreye alıp göstergenin doğruyu göstermesini sağlıyor.