Gönderen Konu: SUNROOF LASTIGI YIPRANDI!!  (Okunma sayısı 17450 defa)

koraymusic

• Ziyaretçi
SUNROOF LASTIGI YIPRANDI!!
« : Eylül 19, 2007, 08:55:51 ÖÖ »
 <^^Seyt
MILLET 4 AYLIK ARABANIN SUNROOF LASTIGI RESMEN UFALANDI!!ilk cevapları bana basınçlı su ile yıkanınca böyle olabileceğiymiş :) ilk kez duyuyorum böyle bi bahane <nohapy ben basınclı su vurdurmadım dedim hiç cevap bulamadılar.4 günün sonunda fabrikadan onay geldi ve 7 gündür lastik bekleniyo.başınıza böyle bir durum gelirse hazırlıklı olun.onay verme nedenleri ise çok daha ilginç araba çok yeni olduğu için değiştirdik!! <nohapy birde o lastik tek olarak yokmuş set olarak komple değişiyormuş gibi bi cevapta aldım falan filan işte.anlıyacağınız bu durum pek memnun edici değil değiştirmeyi düşünmelerine rağmen.canını sıkıyorlar insanın bi lütufmuş gibi bu sefer değiştirdik bidaha olmasın der gibi.ben hiçbir marka arabada basınçlı sudan kaynaklanan bi lastik yırtılması duymadım!!!

Typerkan

Ynt: SUNROOF LASTIGI YIPRANDI!!
« Yanıtla #1 : Eylül 19, 2007, 09:06:00 ÖÖ »
Abi her servis kafasına göre takılıyor bu ne yaa  >%6rol yok parça takmazlar yok garanti dışı olur diye sövüşlerler illa kafalıycan adamları başka çağren yok yani  :artis

Mickcasey

« Yanıtla #2 : Eylül 19, 2007, 11:28:36 ÖÖ »
daha guselını solım sana 2005 honda vardı yıkamacı basınclı suyu bır vurdugu zaman oncamın etrafındakı lastıkler kalkıyordu lastık fıtıllerı cok kotu arabanın yenısınde de boleyse ısımız var

umut

« Yanıtla #3 : Eylül 19, 2007, 01:37:12 ÖS »
geçmiş olsun allah sabır versin

koraymusic

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 19, 2007, 04:00:08 ÖS »
fitil olayını bende duydum bi arkadaştan aynalarda biriken su olayınıda bikaç kez duydum zaten onuda ayrı bi konu olarak yazdım.ama ciddi anlamda yakışmıyor arabaya bu tür ufak hatalar.canını sıkıyor insanın.siz siz olun hondalara basınçlı su vurdurmayın.servisteki arkadaşa ya sağlam bi dolu yağsa ne olacak dedim?? <^^Seyt

Mickcasey

« Yanıtla #5 : Eylül 19, 2007, 05:22:48 ÖS »
40 bın ytl para alıyorlar az buz degıl gıt gıde sıfır araba fıyatı yukselıyor ve nerdeyse bır almana yaklasıyor yanı 45 fılan alman alıyon eger honda bunlara onem vermesse almanaı tercıh eder herkes dıcem ama ısın ılıng tarafı fabrıka araba yetıstıremıyor kapasıte 100 bıne cıkıyor bunun 50 bını kullanılacak her bayıye ayda 150 araba verceklermıs sonuc olarak cok satılıyor ama dedıgın gıbı duyarlı olmamız lazım maıl adresını verebılırsen fabrıkanın bende yazarım...

koraymusic

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 20, 2007, 10:15:33 ÖÖ »
sunroof lastiği için hala aramadılar bugün ben aradım servisi verdikleri cevap fabrikada parça yok ve belçikadan gelecekmiş 25-30 günü bulurmuş <nohapy vay be araba burda üretiliyor parçası yok!!müşteri hizmetlerini aradım 3. kez kayıt aldılar 10 gündür ordanda bilgi amaçlı bile arayan yok!görün olayı işte arkadaşlar bigün başınıza allah göstermesin bi arıza falan gelirse düşülen durum bu <783^2 şimdi hem bu olayı hemde aynada biriken su olayını hemde servis garanti muhabbetlerini sağlam bi e-maille yazmak şart oldu japonyaya. :hehe

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 22, 2007, 12:29:47 ÖS »
Sesini Yükselteceksin Abi 25-30 gun nasıl 5 gun oluyor ..

koraymusic

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Eylül 24, 2007, 10:06:39 ÖS »
gerçekten oluyor fabrikayı aradım parçayı ertesi gün yolladık dediler.ama servisteki arkadaş o kraldan kralcı tavrından ödün vermiyor ben aradım ve fabrika parçayı yolladı dedim ben size ulaşırım elime geçince parça dedi.honda cem çok puan kaybetti bende servis olarak o eleman yüzünden.iş takibi olayı falan yok sıfır!cuma günü yolladık dedi fabrika bakalım bu hafta takıcaklarmı görücez.motorlu kurye ile bile yollasalar cumartesi varırdı parça :gitar

fidel

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Eylül 24, 2007, 11:27:54 ÖS »
abi sinir bu adamlar ya sırf..ben cok merak edıyorum aracınız yıkanmıstır dıye etıketle teslım edıyolar servıste acaba bu yıkama araca kova ıle su dokup elıne sabun bulayarak mı oluyor yoksa (toplam 10-15 dakıkada) boya da en ufak solma olunca bunlar hep o ılac makınesı yuzunden dedıklerı makıne ıle ılaclayıp sonra ustune basınclı su gecıp mı yapılıyor??!!!! aksam aksam costurcaklar benı yıne..

Typerkan

« Yanıtla #10 : Eylül 25, 2007, 08:11:08 ÖÖ »
Arkadaşlar ben aracı alırken gözümün önunde yıkadılar ilaçla tazikli suyla falan valla böyle bişey olsa siz yıkadınız tazikli suyla derim, eeee imam osurursa cemaat sıc....r misali sonra başlarına gelicekleri onlar düşünsün  :con

koraymusic

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Eylül 26, 2007, 12:27:41 ÖÖ »
boşu boşuna puan kaybediyorlar işte tek kişi olarak önemsiz olabilirim ama bu tür sorunlar genele yayılınca elbet akıllanırlar ters teper.servisimi parça takıldığı gün değiştiricem.ve honda cem topkapı ya gitmeyin derim arkadaşlar.bide 1. servis seçilmişler hizmette falan.geyik sürüsü hepsi !!!

mutunch

« Yanıtla #12 : Eylül 26, 2007, 10:00:04 ÖS »
valla bizim aldığımız arabanın da bakımı Cemde yapılmış. adamlar arka kapıda çizik var diye aramışlar sahibini. sonra boyayalım kaskodan gösteririz kötügörünüyo demişler. amca da tamam demiş. adamlar bi boyamış ki sormayın. orijinal rengi mavimsi lacivert, koskoca Honda servisinin boyadığı renk ise yeşilmsi liacvert. yani Honda servisi boyanın kodunu veya ne bileym tonunu bilmiyosa kim bilecek. sanırım en iyisi bizim tecrübelerimizle sabitlediğimiz ustalar, bilmiyorum yani  <^^Seyt

fidel

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Eylül 27, 2007, 09:46:49 ÖS »
bılmıyorum farkındamısınız ama olay amerıkada kı gıbı olmaya basladı ulkemızdede..orada mesela sahıt oldugum bı mevzuu var kaldıgım evın cım bıcme makınesı nın bır parcası arızalandı ve cok kolay bı parca ıdı..adam soktu ettı ev sahıbı baktı aa bu tamamdır dedı ve koskoca makıneyı bırlıkte hurdacıya goturduk yenısını aldık..neden boole yapıyosunuz dıye sordugumda buralarda boole konularda mekanık adamlar bulmak cok zor ya daha pahallıya gelıyor dırek bu parcanın yenısı ya da onardıgını zanneden adam bır turlu yapamıyor ve duzeltmek ıcın dukkanına her adım attıgında bı dunya para alıyor ve dolaylı yoldan yıne daha pahallıya gelıyor dedı.....
 bızde artık aracları sanırım servıse gıtme ıhtıyacı duyana kadar kullanıp bıse olunca degıstırme yoluna doru gıdıyoruz..su hale bak yaa..yazıktır bızlere..

koraymusic

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Eylül 28, 2007, 01:28:37 ÖÖ »
lastik bugün değişti arkadaşlar sunroof camı ile beraber.honda dan aradılar dünde beni sanırım kara listeye almışlar  :seytani bihayli şikayetiniz olmuş dedi fabrikadan arayan bayan arkadaş :artis sonuçta 10 gün gibi bi sürede halloldu 6-7 telefonla.size tavsiyem direkt fabrika ile görüşünü garanti olaylarında servisler çokta tın havasındalar.

umut

« Yanıtla #15 : Eylül 28, 2007, 07:53:08 ÖÖ »
geçmiş olsun iyi sonuçlandığına sevindim

lastik bugün değişti arkadaşlar sunroof camı ile beraber.honda dan aradılar dünde beni sanırım kara listeye almışlar  :seytani bihayli şikayetiniz olmuş dedi fabrikadan arayan bayan arkadaş :artis sonuçta 10 gün gibi bi sürede halloldu 6-7 telefonla.size tavsiyem direkt fabrika ile görüşünü garanti olaylarında servisler çokta tın havasındalar.

barısss_67

« Yanıtla #16 : Mart 09, 2008, 12:07:38 ÖÖ »
vlha geçmiş olsn bnim araba 8 ay oldu çok şükür öle bişi olmadı gelmez inş sesini yükselt okdr para verioz

korkuz

« Yanıtla #17 : Mart 11, 2008, 03:48:54 ÖS »
arkadaşım şu fabrikanın tlf numarası nedir nerdedir?benimde söyleyeceklerim var.aracımı servise götürüyorum,problemi tam olarak düzeltemiyorlar(problemim rot ayarıydı),2 gün sonra servis arıyor bide utanmadan servisten memnun kaldınızmı?probleminiz çözüldümü? diyor.  benim anlamadığım ,hem kendileri tamir edip(edemeyip) niye kendileri tekrar arıyorlar?bu hondanın Türkiye distribütörü yokmu yada fabrikası,asıl onların araması lazım değilmi?onlar arayacakki bende memnun kalmadığımı söyleyeyim dolayısıyla azar işiten servis kendine çeki-düzen versin.haksızmıyım?

fikito

« Yanıtla #18 : Mart 19, 2008, 08:01:39 ÖS »
honda parkın allah ................. versin varya arabam honda parkın önünde bozulsa onları çagırmam başkasını çagırırım yaaa hele bide sibel diye bir sorumlu var benim için abime şımarık demiş yaa tabi cevabını aldı ama varya nefret ettim onlardan :@

civic_2007

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Mart 20, 2008, 07:44:03 ÖÖ »
geçmiş olsun çözümlendine sevindm..bida böle durumlarla karşılaşılmaz inş..
« Son Düzenleme: Mart 20, 2008, 07:44:54 ÖÖ Gönderen: civic_2007 »

hondaciwic

« Yanıtla #20 : Ağustos 11, 2011, 12:58:27 ÖÖ »
5500