Gönderen Konu: sağ arka ses  (Okunma sayısı 4400 defa)

saruhan

• Ziyaretçi
sağ arka ses
« : Eylül 13, 2007, 02:34:00 ÖÖ »
arkadaşlar sağ arka koltuğun ordan ses geliyor sanki birşey sürtüyo,cızırtı gibi. hız farketmeksizin birkaç arkadaş da aynı sorun war acaba civiclerde bu ses normalmi

Can_DCK

• Ziyaretçi
Ynt: sağ arka ses
« Yanıtla #1 : Eylül 13, 2007, 02:36:54 ÖÖ »
Değil.Servis Gideremedimi?

saruhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 13, 2007, 02:55:25 ÖÖ »
güya yaptılar ama hala gelio tekrar gidicem bakalım

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 13, 2007, 02:58:22 ÖÖ »
Bazen Biraz Sesini Yükseltmek İyi Gelebilir Bende Yarın Servisteyim Muhtemelen ...

saruhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 13, 2007, 03:05:56 ÖÖ »
bu sefer öyle olucak zaten...

_ulu_

« Yanıtla #5 : Eylül 13, 2007, 04:33:34 ÖÖ »
eger el freni cekiyosan yada hatalı bir uretim varsa rulmandan ugultu veya surtunme tarzında bir ses gelmesi yuksek ıhtımaldır ozellikle 80kmyi gecince kabindeki ses artıyorsa bence bi rulmana bak derim bunun için ustaya bile gitmene gerek yok aracının sag arka lastigini krikoyla yerden kesene kadar kaldır ve sessiz bir ortamda sadece lastigi cevir eger o sesi duyarsan %70 rulmandır diye dusunuyorum %30da :-k insallah yardımcı olabilmisimdir simdiden kolay gelsin

fidel

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 13, 2007, 10:36:47 ÖÖ »
bendede bi ses var ama gıcık ınce bı ses sanırım bagaj mentesesinden geliyor..yada ben oole zannedıyorum

serkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 13, 2007, 10:51:05 ÖÖ »
Bende de öyle bi sorun vardı ilk başta bulamamışlardı fakat Can_DCK nin dediği gibi biraz ses yükseltince bulmuşlardı sorunu. Sorunda arka koltuğun altındaki civatalardan kaynaklanıyomuş.

atoMinic

« Yanıtla #8 : Eylül 21, 2007, 12:15:39 ÖÖ »
bende de çamrluk içinden bass ı açınca geliyor gidince sıktık gevşemiş diyolar. tmm diyorum içine oturuyorum açıyorum azıcık sesi bu akdar açmayın az açın duymazsınız diyolar. bu damla hondanın artık allah nesini versin bişi diyemiyorum. en sonda koltuk yerine oturmuyo dedi usta baktı kırık garantiden değişecek dedi servis müdürü de geldi yok o bass tan dedi. ne alaka dedim o kablolardan biri koltuk altından geçiyor kaldır onları sonra gel yapayım dedi:) bitsin dövmezsem ne olayım ya :D

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Eylül 21, 2007, 04:57:29 ÖS »

bende de çamrluk içinden bass ı açınca geliyor gidince sıktık gevşemiş diyolar. tmm diyorum içine oturuyorum açıyorum azıcık sesi bu akdar açmayın az açın duymazsınız diyolar. bu damla hondanın artık allah nesini versin bişi diyemiyorum. en sonda koltuk yerine oturmuyo dedi usta baktı kırık garantiden değişecek dedi servis müdürü de geldi yok o bass tan dedi. ne alaka dedim o kablolardan biri koltuk altından geçiyor kaldır onları sonra gel yapayım dedi:) bitsin dövmezsem ne olayım ya :D

yuh artık anca bu kadar sallanır..koltuğun kırık olması bassdan dolayıymış öyle mi..  #-o
valla muduru tebrik ediyorum..      =d>        =d>