Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] Yazdır
Gönderen Konu: otomatik katlanabilir ayna  (Okunma Sayısı 8629 defa)
tisitu

Şu Anda Sitede Değil

« : Şubat 25, 2008, 06:30:30 ÖÖ »

arkadaş yeni kasa honda civic lerin 1.6 modellerinde otomatik katlanan ayna yok fakat 1.8 leri otomatik katlanıyor bende yaptırmak istedim servisi aradım hiç bu şekilde bi uygulama yapmadıklarını söylediler ama 1.8 indeki gibi yapılırsa cok fazla masraflı oluyormus aynalar ve komple tesisat değişecekmiş 1000 ytlyi rahatlıkla gecer dediler yaptıranınız varmı hiç varsa lütfen bildiriniz ve kesinlikle yaptırcam bu aynaları elle kapatmak bu arabaya hiç yakısmıyor bence...
Hondaniel

Şu Anda Sitede Değil

yer ucagim

« Yanıtla #1 : Şubat 25, 2008, 12:12:30 ÖS »

bu katlanır aynada 1000 ytl lık ne var anlamadım. bir dugme 2 tanede motor.
ayrıca manuellerde terse katlanma olayı var.yanı park halınde carpan oldumu terse donup kalıyo. alman araclarındakı gıbı kırılıp asılmıyo:)
motorlularda bunun olacagını sanmıyorum. bu da avutucu bısey:)
tisitu

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #2 : Şubat 28, 2008, 09:41:40 ÖS »

hiç yaptıran bi arkadaş yokmu ya bu katlanan aynadan bi yardımcı olsun Cheesy
tutuncu

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #3 : Mart 01, 2008, 11:42:56 ÖS »

ya arkadaşlar bende düşünüyorum ama netten arastırdıgım kadarıyla bu konu hakkında bişey bulamadım.yardımlarınızı bekliyoruz.
hakansivis

Yer: bursa
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #4 : Eylül 05, 2008, 02:33:15 ÖS »

hakikaten arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varsa bekliyoruz honda city lerde olan bir özellik nasıl civic te olmaz şaşıyorum..
gmlksz

Yer: istanbul
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #5 : Eylül 06, 2008, 01:08:23 ÖÖ »

ben kardes bır yerle konusuyorum beklersenız haber verıcem olup olmadıgını ama malıyet yapmamak ıcın heralde bu kadar yuksek verıyor ben gorustum aynaların degısıyor dedıler tanesı 250 ytl mıs tabı bunun kablosun dugmesı ıscılıgı ne olucak bılmıyorumm tam olarak ogrenınce bılgı vermem daha dogru olur
barısss_67

Yer: zonguldak /kdz ereğli
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #6 : Eylül 07, 2008, 03:24:23 ÖÖ »

407 e koymuşlar ama bunlarda nie yok anlamıorum güsel bişi yani.fiyat bekliyoruz.
61.osman

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #7 : Eylül 09, 2008, 11:42:01 ÖÖ »

benim 2005 hondaa yada yapılırmı ki Cheesy

SERVET

Yer: İSTANBUL -AVCILAR
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #8 : Eylül 09, 2008, 12:18:16 ÖS »

Refleks nickli arkadaşımızda var senin modele uygun katlanır aynalardan ve inan şahane duruyor Smiley yeni kasalara uymuyor olsa anında alacaktım. Hem artısı var oda şu  yeni kasalardakileri sen istediğin zaman kapatıp açıyorsun, sizin modellerdekilerde kendisi otomatik
refleks  e bir sor hala duruyormu elinde

benim 2005 hondaa yada yapılırmı ki Cheesy

61.osman

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #9 : Eylül 09, 2008, 09:23:00 ÖS »

reflexx benim kankamm yawww  ama haberim yok söylediğin iyi oldu biraderr Smiley eywallaah  dur bkm gökhanıma sorim ben Cheesy

gmlksz

Yer: istanbul
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #10 : Eylül 10, 2008, 07:16:26 ÖS »

hala haber beklıyorum kktc levent oto teknık sevıs yetkılısı turkıye honda fabrıkasına egıtem gıdecekmıs ve elındekı soru lıstesıne bunuda ekledıgını bıldırdı beyınden bır ılgısının olup olmadgına bakılacakmıs
drhot

Yer: kocaeli
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #11 : Eylül 14, 2008, 12:07:02 ÖÖ »

city civic ve accord arasında tabi ki aksesuar farkları olacaktır..civic in dream premium ve elegance alt modelleri var. ben elegance aldıgımda accorda yakın ozelliklerin olmasını beklerim...kilitledigimde camlar aynalar ve sun roof kapanmalı... tabi ki angel ve body kit opsiyonel olacaktır...ama aksesuar yonunden hondanın zayıf kaldıgını dusunuyorum...anlasılan boya ve fren konularında da problemleri var..
Mahir TÜRKMEN

Yer: BursA
Otomobil: CiviC
Şu Anda Sitede Değil

akıllıDELi

« Yanıtla #12 : Eylül 14, 2008, 12:11:21 ÖÖ »

Sizi Tanıyalım bölümünde lütfen kendinizi tanıtın Smiley şimdiden hoşgeldiniz .
zebani01

Yer: ADANA
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #13 : Eylül 14, 2008, 12:15:35 ÖÖ »

bizim kasa civiclerdeki aynanin fiyati 490 ytl (1tanesi) elektirikli katlanabilir olanlarida siz dusunun Smiley
civic_2007

Şu Anda Sitede Değil

26 GÜMÜŞ ŞOVALYEM 05..

« Yanıtla #14 : Eylül 14, 2008, 11:00:16 ÖS »

city de bile varmış katlanır ayna dün gördüm:))bizimkilerdede olması gerekirdi(

eMRe_
Sayfa: [1] Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: