Gönderen Konu: ön tampon eki çatladı yardım.  (Okunma sayısı 4191 defa)

MissioN

ön tampon eki çatladı yardım.
« : Mayıs 15, 2012, 08:49:52 ÖS »
arkadaşlar ön tapon eki vurma sonucu çatladı plastik kaynak olabilecek bi durum. sizce yaptırmak mı daha mantıklı yoksa yenisini almak mı izmirde oturuyorum yaptırabileceğim plastik kaynakçı bildiğniiz bi yer var mı yada yenisini alabileceğim yardımlarınızı bekliyorum aracın rengi beyaz.. fd6 kasa 2012 araçta kasgo var aksesuar kasgosuda var. kasgodan halletme şansım var mı?

yensiinin fiyatı ve tamir fiyatı ne kadar bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum..
« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2012, 08:52:11 ÖS Gönderen: MissioN »

hasanelk

Ynt: ön tampon eki çatladı yardım.
« Yanıtla #1 : Mayıs 15, 2012, 09:12:26 ÖS »
dostum bende izmir çeşmeliyim 3 sanayi sitesinde bir yer var ama ismini hatırlamıyorum orada bi fiyat al azbişeyse kaskonu bozdurma fazlasa kaskodan yaptır

battalgazi

« Yanıtla #2 : Mayıs 15, 2012, 10:00:50 ÖS »
benimkide çatlaktı outokınge mini onarım kapsamında yaptırdım çok güzel oldu para vermenize gerek yok

emral

« Yanıtla #3 : Mayıs 16, 2012, 01:06:33 ÖÖ »
auto kıng yapamayacak  bir şey yoktur arkadaşın söylediği gibi mini onarımdan para ödemeden yaptıra bilirsin ama kaskonla anlaşması varsa

2432

« Yanıtla #4 : Mayıs 16, 2012, 03:24:27 ÖS »
benimkide çatlaktı autokıngde mini onarım kapsamında yaptırdım çok güzel oldu para vermenize gerek yok
ben'de :))

MissioN

« Yanıtla #5 : Mayıs 16, 2012, 07:22:17 ÖS »
autokinge gittim arkadaşlar kasgonun mini onarımına girmiyomuş parça çatlak çok büyük olduğu için 10cm geçiyomuş isterseniz kasgoyu delerizz yaprızz dedi gerek yok kalsın dedim cebimden yaptırayım dedim kaça mal olur bu dedim adam bi hesap çıkardı 220tlye yaparızz dedi.. dalgamı geçiyosun dedim sen parçanın sıfırı 70-80 lira boyasınla beraber taş çatlasın 150-180 arası olur dedim. adam purosedür böyle elimde olan bişey değil dedi.. neyse çıktım ordan geldim 6. sanayiye bi tane palstik kaynakçısı 15tlye 10 numara kaynak yaptı.. bi tane boyacılada 50 tlye anlaştık cuma günüdü boyatcam toplamda 65 tye bitirdik işi.. 

battalgazi

« Yanıtla #6 : Mayıs 16, 2012, 09:29:10 ÖS »
outokıng aynısını banada söylemişti 3 onarım hakkımı kullanarak iki kırığı yapmaya razı oldular biraz ısrarcı olsaydınız keşke,yaptırdığınız fiyatta makul bir kaportacı benden 300 lira istemişti dükkanından öyle bir çıktım ki usta arkamdan pazarlık edecektik diye bağırdı ama parayı sokaktan toplamıyoz :)

MaJesteLeri

• FACEBOOK ADRESIM
« Yanıtla #7 : Mayıs 17, 2012, 12:27:35 ÖS »
MissioN aynı dedigin şekilde bende yaptırdım hatta konu açmıştım senin gibi:) Airbag'cide kaynak yaptırdım tanıdık boyacıya götürdm tolam 60 TL'yemi ne mal olmustu :)Öyle yok kasko yok yenisini alayım derdi pahalı gerek yok bizlere ;) Fıstık gibi oldu.Gecmis olsun :) şimdi daha dikaktli kullanıyorum :P

MissioN

« Yanıtla #8 : Mayıs 17, 2012, 03:51:31 ÖS »
outokıng aynısını banada söylemişti 3 onarım hakkımı kullanarak iki kırığı yapmaya razı oldular biraz ısrarcı olsaydınız keşke,yaptırdığınız fiyatta makul bir kaportacı benden 300 lira istemişti dükkanından öyle bir çıktım ki usta arkamdan pazarlık edecektik diye bağırdı ama parayı sokaktan toplamıyoz :)

ohaa 300 tl bu ne yaaa tekme tokat dövmek lazım orda o adamı :)

MaJesteLeri

• FACEBOOK ADRESIM
« Yanıtla #9 : Mayıs 18, 2012, 02:28:50 ÖÖ »

300 TL sen bana ver body kit yaptırayım aracına deseydin :P