Gönderen Konu: New Civic 07 (FK) Hakkında Açılan Konular ....  (Okunma sayısı 80062 defa)

ed35

Ynt: New Civic 07 (FK) Hakkında Açılan Konular ....
« Yanıtla #25 : Mart 03, 2011, 07:20:32 ÖS »
Arkadaşlar bende Cıvıc Almayı Düşünüyorum da Pederle Anlaşamıoz O ww 2010 Passat 1.6 Comfortline Dio Ben Cıvıc 1.6 Elegance Diom Harbiden Cıvıc Savundugum Kadar Varmı Bide 2si Arasındaki Farkları Yazarsanız Sevinirim Daha Yeniyimde    Saygılar ...
Otur kokpite,marşa bas ve kökle :) ve bu sorular kafandan uçup doğru civic almaya gideceksin ;)

ßlackRıqtor

« Yanıtla #26 : Mart 04, 2011, 04:23:56 ÖS »
Bende Öle Diyorum Ama Alcam Kafaya Koydumm .. Duruşu İnsana Güven Veriyo Ama Passatı Görenler Bidaha Dönüp Bakmıyo Honda Öle Deil Bakan Bidaha Bakıyo Kendimden Biliyorum :D   ..!! Duruşu  Bile AsaletLii

ed35

« Yanıtla #27 : Mart 04, 2011, 06:51:52 ÖS »
Bende Öle Diyorum Ama Alcam Kafaya Koydumm .. Duruşu İnsana Güven Veriyo Ama Passatı Görenler Bidaha Dönüp Bakmıyo Honda Öle Deil Bakan Bidaha Bakıyo Kendimden Biliyorum :D   ..!! Duruşu  Bile AsaletLii
Al kardeşim al tabi :D Hayırlısı,bak benim arabanın fotosuna,bide böyle yaparsın ilerde,tadından yenmez ;)

ßlackRıqtor

« Yanıtla #28 : Mart 05, 2011, 10:04:05 ÖÖ »
Öylede Senin Araba Siyah Ben Beyaz düşünüyorum Okudugum İletilerde Herkez Şimdiki Aklım Olsa Beyaz Alırdım diyo Beyaz düşünüyorum ..

ed35

« Yanıtla #29 : Mart 05, 2011, 10:17:05 ÖÖ »
Öylede Senin Araba Siyah Ben Beyaz düşünüyorum Okudugum İletilerde Herkez Şimdiki Aklım Olsa Beyaz Alırdım diyo Beyaz düşünüyorum ..
Tarz meselesi kardeşim sen neyi seviyorsan onu alacaksın tabi ama bende siyahı değişmem bişeye :) Siyahın cilalı hali bambaşka,beyazı fazla parlatamazsın...

ßlackRıqtor

« Yanıtla #30 : Mart 06, 2011, 02:53:54 ÖS »
Ewt tarz meselesi.Bu arada karar verdik Honda zor ikna ettim Pederi :D 4.ay da Alcaz İnş. Ben bide fazla modifikasyonu sevmiyorum ne gibi şeyler yapmalıyım araca kısa bir bilgi verirsen sevinirim.

ed35

« Yanıtla #31 : Mart 06, 2011, 03:01:29 ÖS »
Ewt tarz meselesi.Bu arada karar verdik Honda zor ikna ettim Pederi :D 4.ay da Alcaz İnş. Ben bide fazla modifikasyonu sevmiyorum ne gibi şeyler yapmalıyım araca kısa bir bilgi verirsen sevinirim.
Hayırlısı olsun :) Modifiye sevmiyorsan yapacak pek bişey yok,sadece armaları kırmızı yapman,eksoz nikelajı takman ve arabanı iyi parlatman sana yetecektir :) Ama dersenki mugen eklere gireceğim tek tek,onlar farklı,sen al arabayı da o zaman anlatırız ;)

ßlackRıqtor

« Yanıtla #32 : Mart 06, 2011, 05:06:52 ÖS »
Hmmm.. Eger aracı modifikasyonsuz alırsam ön ve arka tamponu degiştiricem bide renkli cam, kırmızı logolar, spor yay .Belki bide ses sistemi bu Araca Babamda binicegi için böyle yoksa Ohoooo . :)

ßlackRıqtor

« Yanıtla #33 : Mart 06, 2011, 05:09:42 ÖS »
Haa bide Bindigimde Hiç Dikkat etmedim Hız Sabitleyicide En Fazla Kaça Kadar Yükseltebiliosun ??

ed35

« Yanıtla #34 : Mart 06, 2011, 06:08:25 ÖS »
Haa bide Bindigimde Hiç Dikkat etmedim Hız Sabitleyicide En Fazla Kaça Kadar Yükseltebiliosun ??
O ne demek kardeşim anlamadım? :)

ßlackRıqtor

« Yanıtla #35 : Mart 06, 2011, 06:22:07 ÖS »
Araçta Hız Sabitleyici Varya Direksiyonda En fazla Kaça Kadar Yükseltebiliyosun

ed35

« Yanıtla #36 : Mart 06, 2011, 07:42:14 ÖS »
Araçta Hız Sabitleyici Varya Direksiyonda En fazla Kaça Kadar Yükseltebiliyosun
Belli bir hızda sabitliyorum ben,diğer türlü hiç uğraşmadım bilemicem,sanırım o dediğinde el gazı olayı,km'yi elle yükseltmek sanırım,ama denemedim bakarım bi ara.

ßlackRıqtor

« Yanıtla #37 : Mart 07, 2011, 11:29:29 ÖÖ »
Hmm.. Tmm Verdigin Bilgiler İçin TşkLer..

tolgaacar

« Yanıtla #38 : Mart 07, 2011, 08:20:55 ÖS »
ya arkadaşlar bu bizim araçlarda kaloroferı açtığımızda direk klımayıda devreyemı sokuyo.kaloroferı açtığım zaman hemen a/c tuşuna basıyorum off işreti çıkıyo.

faw13

« Yanıtla #39 : Mart 07, 2011, 08:25:17 ÖS »
son ayarları saklıyor aslında ama ben de emin olmak için aynı şeyi yapıyorum, kompressörü açıp açmadığını çıkan sesten anlarsınız sessiz bir yerde rolantideyken deneyin

tolgaacar

« Yanıtla #40 : Mart 07, 2011, 08:27:54 ÖS »
valla arkadaşımda 2011 var oda direk açıyo sesinden bellı yani ne saçma bişe ya.araba tabi çok yakar

faw13

« Yanıtla #41 : Mart 07, 2011, 08:31:10 ÖS »

keyfe göre dvd navigasyon veya bluetooth araç kiti alınabilir, ben dvd navigasyon almak üzereydim ki fikrimi değiştirdim, parrot bluetooth araç kiti alıcam bu hafta alırım sanırım, hem usb bağlantısı vs var, hem de araç kiti, cam kaldırma modülü taktırmak isteyebilirsin, camı sunroof u açık unuttum mu derdini ortadan kaldırır, gerisi zevke kalmış şeyler, bunlar bence araçtaki olmazsa olmaz eksikler, neyseki telafileri var ve basit şeyler, yani bir ses tasarımcı olarak aracın ses sisteminin zerre oynamaya ihtiyaç duymadığı söylemek isterim, ama drumNbass şeyler seviosan tabii ki eklemeye yapmayı düşünebilirsin, bana yapay geliyor, sub olayını sevmiyorum arabada, fabrika kolonlar oldukça tatminkar, dış için yapılabilicek sonsuz şey var, orası da senin göz zevkin :D

faw13

« Yanıtla #42 : Mart 07, 2011, 08:36:03 ÖS »
valla arkadaşımda 2011 var oda direk açıyo sesinden bellı yani ne saçma bişe ya.araba tabi çok yakar

civic i aldığımdan beri klimalık bir hava olmadı o yüzden gerçekten çok etkisi var mı bilmiyorum ama eski aracımda 1.3 dizel otm. linea 90bg, 7/24 klima açık kullanıyordum, tam otomatik 20 dereceye ayarlı yaz-kış, hiç de dokunmazdım, 2 ay kışın kapalı denedim klimayı, aynı trafik, aynı yol 2 ayın ortalama 100kmde 0.1 lt düşüktü bu da depo başı yarım litre bile etmiyor (2lira yani), o kadar çok yaktırttığını sanmıyorum artık, markalar sürekli açık kalmasını tercih ediyorlar kompressörün haliyle tüketimi minimal etkileyecek şekilde optimize ediliyor, ha ama dediğim gibi civicte toplasan 15 dakika açık durmuştur klima, o yüzden tüketime etkisi konusunda bir yorum yapamıycam, araba yakınca, ne olur ne olmaz diye açmayı da göze alamıyorum, yazın nasılsa öğrenicez etkilerini :D

tolgaacar

« Yanıtla #43 : Mart 07, 2011, 08:41:41 ÖS »
ya az yakar sen benden bilgilisin bu konuda ama nebilim bana saçma geldi nie direk açsınkı ne gerek var yada araba için gereklı bişeymi.yararlıysa kapatmayalım ama kış günü nie çalışsınkı :)

faw13

« Yanıtla #44 : Mart 07, 2011, 08:50:46 ÖS »
buğulanmayı engeller ve sağlıklı bir hava oluşturur araç içinde genelde o yüzden çalıştırılır :) çok lüzumlu mu değil tabii ki ama buğu olayı can sıkıcı olabiliyor, bir de tabi yağmur yemiş şekilde araca binince üst baş da daha çabuk kuruyor klima açıksa ehehehe

tolgaacar

« Yanıtla #45 : Mart 07, 2011, 08:52:19 ÖS »
buğu çözme olayı bu yuzdenmi çok hızlı yani.klimaya bak be nelere yarıyomuş ben bilmiyodum valla:)neyse açık kalsın belkı hayat falanda kurtarır:)

faw13

« Yanıtla #46 : Mart 07, 2011, 08:54:41 ÖS »
nem alıyor sonuçta :D hayat da dolaylı yoldan kurtarabilir, yani ön cam buğulansa bir anda, önümüzü göremesek mazallah :D fantezisi tabi ama olur olur

tolgaacar

« Yanıtla #47 : Mart 07, 2011, 08:56:26 ÖS »
nese açık kalsın ya yakarsada yaksın zaten lpg mı takmışım:)

tolgaacar

« Yanıtla #48 : Mart 09, 2011, 08:12:15 ÖS »
arkadaşlar daha önceden sonax ürünleri kullanıyodum.şimdi magurias ürünlerini kullanmak istıyorum bana gereklı olan kaportaya cila cilaya yardımcı pedler ve şampuan fiyat ve ürün yorumları hakkında bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden tşkkürler

ed35

« Yanıtla #49 : Mart 09, 2011, 08:13:49 ÖS »
arkadaşlar daha önceden sonax ürünleri kullanıyodum.şimdi magurias ürünlerini kullanmak istıyorum bana gereklı olan kaportaya cila cilaya yardımcı pedler ve şampuan fiyat ve ürün yorumları hakkında bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden tşkkürler
Şehir önemli bu konuda,İzmir'de olsanız toptan fiyatına perakende veren yerler var ve her türlü ürünü bulabilmek mümkün...