Gönderen Konu: honda civic elegance otom.sizce fiyatı nasıl...  (Okunma sayısı 18549 defa)

musa_art

honda civic elegance otom.sizce fiyatı nasıl...
« : Kasım 09, 2009, 05:26:43 ÖS »
merhaba arkadaşlar öncelikle tht'yi 3-4 aydır (aracımı sattıktan sonra) takip ediyorum sonunda civic almaya karar verdim ve üye oldum.1 haftadır soruyorum beyaz hiçbir yerde yok tüm bayileri aradım diyebilirim hepsi 1 haftadan önce gelmez diyor.ellerinde siyah var alayımmı ne dersiniz yoksada beklemek istemiyorum artık bu hafta hondama binmek istiyorum.birde 46.490 tl'yi 44.000 tl'ye kadar indirdim ve sadece park sensörü hediye ediyorlar.bu fiyata park sensöründen başka birşey veremeyiz diyorlar ne dersiniz sizce normalmi.

birkaç aksesuar fiyatını sordum onlarda şöyle:
-mugen kit:1.250
-anatomik spoiler:550
-eksoz nikelaj:135
-kapı eşik nikelaj:155
-naviceth navigasyon:2.250
dışarıdan baktığım fiyatlar bunların katılımı neredeyse bana önerebileceğiniz bi yer varmı veya sizce nasıl fiyatlar.

TC 400

Ynt: honda civic elegance otom.sizce fiyatı nasıl...
« Yanıtla #1 : Kasım 09, 2009, 05:31:27 ÖS »
fıyatlar ucuk, bayı dısında

mugen kıtı boyasız 700 e
anatomık spoylerı 150 e
eksoz nıkelajı zaten max 40 ytl
navıtech 2.250
e ye alabılırsın ;) hayırlı olsun sımdıden ;)

musa_art

« Yanıtla #2 : Kasım 09, 2009, 05:36:11 ÖS »
fıyatlar ucuk, bayı dısında

mugen kıtı boyasız 700 e
anatomık spoylerı 150 e
eksoz nıkelajı zaten max 40 ytl
navıtech 2.250
e ye alabılırsın ;) hayırlı olsun sımdıden ;)

teşekkür ederm sağolun,mugen kiti jpc diye biryer var orası için iyi diyorlar fiyatıda dediğiniz gibi.araç fiyatı nasıl?

musa_art

« Yanıtla #3 : Kasım 09, 2009, 05:45:19 ÖS »
araca yaptırmayı düşündüğüm eklentiler ise şöyle :
-mugen kit
-bagaj üstü anatomik spoiler
-mugen cam rüzgarlığı
-çift çıkış egsoz ucu
-kapı eşik nikelajı
-angel far
-cam kaldırma modülü
 başka önerebileceğiniz birşey var.

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #4 : Kasım 09, 2009, 05:48:36 ÖS »
simdi goruntumu sitiyorsun yoksa gitsinmi istiyorsun goruntu istiyorsan bunlar gusel duracaktir birde nie sifir alma gibi bir tercih icerisindesin sonucda sifir alacaksin ve bu parcalri taktiracaksin ekstradan bir ton masraf bence temiz bir ikinci el bulursan dha guselo lur gibime geliyo bu sadee benim fikrim

TC 400

« Yanıtla #5 : Kasım 09, 2009, 05:58:49 ÖS »
mugen bady kıt den daha cok mugen RR bady kıt tavsıye ederım, tabı zevk meselesı ama ;) yazdıklarına ek olarak 3.5 cm lık kısa helezon yay takarsan daha ıyı bır yol tutusun ve taha guzel bı goruntu elde edersın ;)

arac fıyatı normal , nasıp se hafta sonu bıtane beyaz alıyoruz arkadasıma, elegance donanımlısı 44 e bıraktılar ;)

musa_art

« Yanıtla #6 : Kasım 09, 2009, 05:59:58 ÖS »
simdi goruntumu sitiyorsun yoksa gitsinmi istiyorsun goruntu istiyorsan bunlar gusel duracaktir birde nie sifir alma gibi bir tercih icerisindesin sonucda sifir alacaksin ve bu parcalri taktiracaksin ekstradan bir ton masraf bence temiz bir ikinci el bulursan dha guselo lur gibime geliyo bu sadee benim fikrim

öncelikle fikrin için teşekkür ederim,ben ikinci el araca hiç binmedim sıfır (full+full)araç alıp 5 sene binip satarım önceki aracımıda sıfır aldım ve 6 sene bindim.bu yüzden böyle birşey düşünmedim zararım yarı yarıya oluyor fakat sıfır araca bindim diyorum gerçi tartışılır bi konu bu bence.

musa_art

« Yanıtla #7 : Kasım 09, 2009, 06:02:03 ÖS »
mugen bady kıt den daha cok mugen RR bady kıt tavsıye ederım, tabı zevk meselesı ama ;) yazdıklarına ek olarak 3.5 cm lık kısa helezon yay takarsan daha ıyı bır yol tutusun ve taha guzel bı goruntu elde edersın ;)

arac fıyatı normal , nasıp se hafta sonu bıtane beyaz alıyoruz arkadasıma, elegance donanımlısı 44 e bıraktılar ;)

hafta sonu nasıl alıyorsunuz ben nerdeyse türkiyedeki tüm hondaları aradım hiçbirinde yok 1 haftadan önce gelmez dediler tabi opsiyonlattıysanız ayrı :)

musa_art

« Yanıtla #8 : Kasım 09, 2009, 06:04:21 ÖS »

mugen rr bady kit görebileceğim bir link atarmısın zahmet olmazsa.

TC 400

« Yanıtla #9 : Kasım 09, 2009, 06:07:26 ÖS »
Arac carsamba tır ıle yola cıkıyor, gece saat 3 de eskısehırde persembe sabahı ıslemler kontroller ,ıvırzırların takılması ıle akşamı bulur dedıler
cuma sabahı teslım, 1-2 saat sonrada ılk cumamıza beraber gıderız :D:D eskısehır honda ufuk plazayı bı ara ıstersen yarın ;)

TC 400

« Yanıtla #10 : Kasım 09, 2009, 06:07:50 ÖS »

ne reng ıstersın ? :D

musa_art

« Yanıtla #11 : Kasım 09, 2009, 06:14:25 ÖS »

ne reng ıstersın ? :D

tabikide beyaz :D eskişehiride aradım gelicek var dediler işimiz geliceklere kaldıktan sonra her yer getirtiyor. ;)

TC 400

« Yanıtla #12 : Kasım 09, 2009, 06:15:54 ÖS »
KIRMIZI

BEYAZ

SİYAH

GRİ

BU resımde de 2 sını aynı karede gorebılırsın ;) hangısı daha kışkırtıcı ;) mugen mi? Mugen rr mı ? :D

musa_art

« Yanıtla #13 : Kasım 09, 2009, 06:22:02 ÖS »
anladığım kadarıyla mugen rr de ön tampon komple değişiyor,arka tampon aynımı acaba.kesinlikle mugen rr daha kışkırtıcı ;) mugen rr nin fiyatıda kışkırtıcımı acaba :D

TC 400

« Yanıtla #14 : Kasım 09, 2009, 06:30:45 ÖS »
evet on ve arka  tampon komple degışıyor . orj. tamponlar  bosa cıkıyor. fıyatı en son hatırladıgım kadarıyla 1200 ytl (on arka ve yan )

mehmet1971

« Yanıtla #15 : Kasım 09, 2009, 08:59:19 ÖS »
1250 ye mümkün değil vermezler.

bjk Ç@RŞI

« Yanıtla #16 : Kasım 09, 2009, 09:11:48 ÖS »
kardeş gel benim araabmı vereyim sana hazır birçok şeyi

firstcevher

« Yanıtla #17 : Kasım 09, 2009, 10:05:44 ÖS »
Merhabalar ;) Fiyatları iyi araştırın, sakın servisten veya pahalıya mal eden yerlerden almayın ;) Tabiki kalite önemli ama dikkat etmek lazım ;)

Eğer MugenRR isterseniz ilgilenen bir arkadaşım var tavsiye edebilirim ;)

Yaptıkları : Ön tampon, arka tampon, yan maşpiyeller ve anatomik spoiler sanırsam boyasız 1000 veya 1100 Tl idi ;) Bundan fazla değil fiyat... Eğer yüksek spoiler isterseniz fiyata 250 TL fark veriyorsunuz ;) Boyalı fiyatını bilmiyorum ;)

Birde SAKIN SİYAH araç almayın :D Benden size tavsiye ;) Çok kirleniyor, gerekirse iki ay daha bekleyin ama değsin derim ben ;) Kesinlikle beyaz alın kafanız ağrımasın...

musa_art

« Yanıtla #18 : Kasım 10, 2009, 07:36:32 ÖÖ »
kardeş gel benim araabmı vereyim sana hazır birçok şeyi
kardeş çok teşekkür ederim birincisi siyah düşünmüyorum mecbur kalmadıkça ikincisi ise ikinci el araç almayı düşünmüyorum ama yinede güzel teklifin için teşekkür ederim sağlıcakla kal ;)
Merhabalar ;) Fiyatları iyi araştırın, sakın servisten veya pahalıya mal eden yerlerden almayın ;) Tabiki kalite önemli ama dikkat etmek lazım ;)

Eğer MugenRR isterseniz ilgilenen bir arkadaşım var tavsiye edebilirim ;)

Yaptıkları : Ön tampon, arka tampon, yan maşpiyeller ve anatomik spoiler sanırsam boyasız 1000 veya 1100 Tl idi ;) Bundan fazla değil fiyat... Eğer yüksek spoiler isterseniz fiyata 250 TL fark veriyorsunuz ;) Boyalı fiyatını bilmiyorum ;)

Birde SAKIN SİYAH araç almayın :D Benden size tavsiye ;) Çok kirleniyor, gerekirse iki ay daha bekleyin ama değsin derim ben ;) Kesinlikle beyaz alın kafanız ağrımasın...

mugen RR yi hiç düşünmemiştim taki tc400 arkadaşım resimleri atıp gösterene kadar ama şimdi düşünmeye başladım :) arkadaşınızla iletişime geçebileceğim bi numara verebilirmisiniz.bir siyah araç kullanıcısı olarak bunu söylüyorsanız demekki bir bildiğiniz vardır diye düşünüyorum ;) neyse bakalım dedikleri gibi olsun 1 hafta bekliyecez beyaz renk aracı <783^2.

cıvıcem

« Yanıtla #19 : Kasım 10, 2009, 02:47:56 ÖS »

ötv indirimi bitmeden 43.000 veya 43.500 falandı elegance ov fiyatı.. şu an için uyhun gibi duruyor çok zamlanmamış...

dnzknd

« Yanıtla #20 : Kasım 10, 2009, 07:36:32 ÖS »
Beyazı o fiyata al gitsin ;)

mesutbatili

« Yanıtla #21 : Kasım 11, 2009, 03:00:17 ÖS »
arkadaslar araba alıcaklar acele etsın cunku honda turkıye zor durumdaymıs we turkıydekı ısletmeyı kapatıcakmıs.eger honda turkıye kapanırsa hondalar enaz 3 bınlıra daha zam gorecekmıs.bılgılerınıze

Saro

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Kasım 18, 2009, 08:30:25 ÖS »
44 bin tl hangi honda veriyo aracı

ridvan73

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Kasım 18, 2009, 09:21:47 ÖS »
arkadaslar araba alıcaklar acele etsın cunku honda turkıye zor durumdaymıs we turkıydekı ısletmeyı kapatıcakmıs.eger honda turkıye kapanırsa hondalar enaz 3 bınlıra daha zam gorecekmıs.bılgılerınıze
Kaynak?