Gönderen Konu: güncel sustalı anahtar  (Okunma sayısı 85060 defa)

mtl34

Ynt: güncel sustalı anahtar
« Yanıtla #175 : Mayıs 30, 2013, 09:40:21 ÖS »
Bende 1sene once istinye murat abiye 3 üncü anahtar olarak kopyalatım yaptırdım artık anahtar gevsemeye basladı dün gönderdim  Aranel Elendilin anahtar kasası hoşuma gitti ondan istedim bide kırmızı H logoda cok güzel durmuş onuda siparişini verdim anahtar kasası murat abide kalmamıs pazartesi gelecek kismetse salı gunu elimde  Aranel Elendilin ruhsat kabıda hosuma gitti bide onuda aldımmı tamamdır bu arada Aranel Elendil H logosunu bulmama yardımcı oldugun icin tesekkurler bide ruhsat kabı icinde yardımcı olursan sevinirim nerden nasıl temin edebilirim

Aranel Elendil

« Yanıtla #176 : Mayıs 30, 2013, 10:09:48 ÖS »
Bende 1sene once istinye murat abiye 3 üncü anahtar olarak kopyalatım yaptırdım artık anahtar gevsemeye basladı dün gönderdim  Aranel Elendilin anahtar kasası hoşuma gitti ondan istedim bide kırmızı H logoda cok güzel durmuş onuda siparişini verdim anahtar kasası murat abide kalmamıs pazartesi gelecek kismetse salı gunu elimde  Aranel Elendilin ruhsat kabıda hosuma gitti bide onuda aldımmı tamamdır bu arada Aranel Elendil H logosunu bulmama yardımcı oldugun icin tesekkurler bide ruhsat kabı icinde yardımcı olursan sevinirim nerden nasıl temin edebilirim

mtl34, asıl ben teşekkür ederim bu forumun amacı zaten yardımlaşmak. Ruhsat kabını anadolu yakası maltepedeki M*T*U*AN'dan aldım. Servise gidip rica edersen hemen verirler bir tane.

mtl34

« Yanıtla #177 : Mayıs 30, 2013, 10:19:46 ÖS »
En yakın zamanda onuda hallediyorum benim ismimde mutlu-han ruhsat kabında ismimin yazmasıda guzel  Doğuştan        hondacıyım :kiskis
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2013, 10:20:55 ÖS Gönderen: mtl34 »

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #178 : Nisan 07, 2014, 01:04:40 ÖS »
arkadaşlar bende hazır sustalı boş anahtar mevcut.İki tane orjinal anahtarım var.Birini sustalıya çevirmek istiyorum.Ankarada bu chip uzatmasını yapabilecek elektronikçi ya da anahtarcı nerede bulabilirim.

EVRENHONDA

Ynt:
« Yanıtla #179 : Nisan 07, 2014, 01:45:19 ÖS »
Sasmaz 32 sk kilitci ismail

GT-I9200 cihazımdan gönderildi

istinyeanahtar

• Oto Anahtarı | immobilizer Anahtar
« Yanıtla #180 : Mayıs 23, 2014, 01:49:09 ÖS »
Arkadaşlar Merhaba Hayırlı Cumalar.. Yüzyüze görüştüğüm ve görüşemediğim herkese selam ediyorum. Ben Murat foruma zaman geçiremiyorum kusuruma bakmayın.. Şuanda Honda Civic modellerinin tamamına yapılan yedek uzaktan kumandalı anahtarlar malesef yan sanayi kesinlikle yedek yaptıracak arkadaşlara tavsiyem kumandanının içini açıp " valeo " olup olmadığına bakın o sebeple fiyatlar değişiklik gösteriyor. Sustalı anahtar uygulamasına gelince inanın elimden gelen titizlik ve tabiri yerindeyse rahatsızlık boyutuyla sizlere katileti, şık ve uzun ömürlü anahtar yapmaya çalışıyorum. Türkiye`nin her yerinden her insanla tanıştık çok şükür bu zamana kadar hiç şikayet gelmedi.. İnanın iş yerimize gelen anahtarların pilini bile değiştiriyorum ki yarın birgün pili biter sustalıdan bilir müşterilerimiz diye :)) Hiç bir zaman ürünlerimizin ve müşterilerimizin arkasında durmamazlık yapmadım.. Özellikle Team honda diyen arkadaşlarada bir abi bir kardeş gibi yakınlık gösterdim çünkü tanıştıktan sonra gerçekten arkadaş olup görüştüğüm insanlar var. Yüzlerce anahtar yaptık bu ürünü çok rabet var deyip zam bile yapmadık dönüşümlerde hayırlı cumalar diliyorum Allah tekerinize taş değdirmesin ;) Mu®at

istinyeanahtar

« Yanıtla #181 : Mayıs 23, 2014, 01:52:06 ÖS »
Birde uzaktan çalıştırma konusuna değinmek istiyorum.. Soğuk memleketlerde bu ürünler ülkemizden çok daha fazla tercih ediliyor. Sizler kahvaltı yaparken arabanın motoru ve içi ısınmış oluyor.. Fakat immobilizer direkt bağlandığından araba eski ( doğan Şahin ) güvenliğine düşmüş oluyor bilginiz olsun yaptıracak arkadaşların iyi araştırmalarında yarar var.. Diğer bir husus 2010 Model honda civic arabasına cam ve tavan kaldırma modülleri taktıran arkadaşlar harici kumanda taşıyorlar bunu arabanın kendi kumandasıyla uyumlu olan ürünlerden tercih etmelerinde yine yarar görüyorum hem görüntü kirliliği, hem kullanışsız böyle bir imkanda var bir kaç kişide buna denk geldim...

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #182 : Mayıs 23, 2014, 01:53:32 ÖS »
Arkadaşlar Merhaba Hayırlı Cumalar.. Yüzyüze görüştüğüm ve görüşemediğim herkese selam ediyorum. Ben Murat foruma zaman geçiremiyorum kusuruma bakmayın.. Şuanda Honda Civic modellerinin tamamına yapılan yedek uzaktan kumandalı anahtarlar malesef yan sanayi kesinlikle yedek yaptıracak arkadaşlara tavsiyem kumandanının içini açıp " valeo " olup olmadığına bakın o sebeple fiyatlar değişiklik gösteriyor. Sustalı anahtar uygulamasına gelince inanın elimden gelen titizlik ve tabiri yerindeyse rahatsızlık boyutuyla sizlere katileti, şık ve uzun ömürlü anahtar yapmaya çalışıyorum. Türkiye`nin her yerinden her insanla tanıştık çok şükür bu zamana kadar hiç şikayet gelmedi.. İnanın iş yerimize gelen anahtarların pilini bile değiştiriyorum ki yarın birgün pili biter sustalıdan bilir müşterilerimiz diye :)) Hiç bir zaman ürünlerimizin ve müşterilerimizin arkasında durmamazlık yapmadım.. Özellikle Team honda diyen arkadaşlarada bir abi bir kardeş gibi yakınlık gösterdim çünkü tanıştıktan sonra gerçekten arkadaş olup görüştüğüm insanlar var. Yüzlerce anahtar yaptık bu ürünü çok rabet var deyip zam bile yapmadık dönüşümlerde hayırlı cumalar diliyorum Allah tekerinize taş değdirmesin ;) Mu®at

Tekrardan hoşgeldiniz..

Arkadaşlarında bu konularda oldukça ihtiyaçları oluyor..

Foruma daha fazla katılımınızı bekliyoruz :)

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #183 : Mayıs 23, 2014, 01:55:04 ÖS »

Mesela kendinize bir konu açıp , konu başlığı altında soru cevap şeklinde yardımcı olmanız arkadaşlarında hoşuna gideceğini düşünüyorum  >=ok

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #184 : Mayıs 28, 2014, 11:39:24 ÖS »

Mesela kendinize bir konu açıp , konu başlığı altında soru cevap şeklinde yardımcı olmanız arkadaşlarında hoşuna gideceğini düşünüyorum  >=ok
+1

efsaneprens

• Efsaneprens
« Yanıtla #185 : Haziran 11, 2014, 03:20:42 ÖS »
Ankara Carrefourda alt katta yücel anahtar var kendisi anahtar işinde en iyisi diyebilirim elinizdeki anahtarın kumanda kısmını alıyor chipide kopyalıyor yeni sustalı anahtarı 100 TL ye yapıyor ben 2008 honda civic için sormuştum tavsiye ederim.

Serhangul

« Yanıtla #186 : Kasım 02, 2015, 08:11:38 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta İstanbul'da olduğum için İstinye Anahtar Murat Bey'e uğrayıp 2007 civic dream anahtarını sustalıya çevirttim. Araç yanımda değildi. Geldiğimde denedim sıkıntısız çalıştı. Malzeme kalitesi olarak bence gayet iyi.Yaptıracak arkadaşlar için fotoğraflarını ekliyorum.

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #187 : Kasım 02, 2015, 12:31:35 ÖS »
Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta İstanbul'da olduğum için İstinye Anahtar Murat Bey'e uğrayıp 2007 civic dream anahtarını sustalıya çevirttim. Araç yanımda değildi. Geldiğimde denedim sıkıntısız çalıştı. Malzeme kalitesi olarak bence gayet iyi.Yaptıracak arkadaşlar için fotoğraflarını ekliyorum.

Ustad ne kadara yaptırdınız ?

Serhangul

« Yanıtla #188 : Kasım 02, 2015, 12:33:18 ÖS »
60 tl fiyatı.

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #189 : Kasım 02, 2015, 07:16:53 ÖS »
60 tl fiyatı.

Teşekkürler, Güle güle kullanın..

istinyeanahtar

« Yanıtla #190 : Kasım 25, 2015, 01:29:57 ÖS »
Güle Güle Kullanın Bu kasalar gerçekten çok güzel ve sıkıntısız.

istinyemurat

• oto anahtarı | immobilizer anahtar
« Yanıtla #191 : Ekim 07, 2019, 07:11:25 ÖÖ »
Şimdi bilgisayarımın üzerinde resimleyerek sizlerle paylaşmak istediğim harika bir uygulama olan Honda Crv sustalı anahtar dönüşümünü izah edeceğim çok fazla irdelemeyeceğim çünkü biz sözünü ettiğim arabalara Honda Civic fd6 - Honda Jazz ve Honda Crv modellerine 2008 yılında başladık dönüşümlere lakin şimdi yazımın içerisine yerleştirip sizlerinde beğenisine sunduğum Honda Cr-v yedek anahtar için sustalı dönüşümü ülkemizin her yerinde kullanılmakta işlem nasıl oluyor biliyor musunuz kendi elinizdeki orjinal Honda Cr-v anahtar arkasındaki küçük yıldız başlı civatayı söküp mevcut kabın içerisinde oturtup kapatmak zaten geçme olduğundan dolayı her hangi el aletlerine ihtayacınız olmadan direk kullanmaya anlık başlayacaksınız.
honda cr-v sustalı anahtar yaptırdığımda okuma sorunu yaşanır mı ?
Okuma sorunu dediğiniz ekrandaki yeşil renkli immobilizer hatasından behsediyorsunuz evet forumlarda bende denk geldim okudum ancak hangi ustaya gidiyorlar nerede yaptırıyorlar veya hangi ürünü kullanıyorlar inanın bilmiyorum lakin Türkiye`nin 81 ilinde senelerdir kullanılan Honda sustalı anahtar dönüşümü için meslek hayatım boyunda bir tane bile olumsuz geri dönüş almadım. Zamanında 2008 - 2009 - 2010 ve 2011 yıllarında yetkili servislerin müşterilerine aracı sattığında sırf honda anahtar yapısından utandıklarından dolayı teslimattan önce bizlerden honda sustalı anahtar değişimi için destek aldılar.
Honda sustalı anahtar yapımı
Bütün modelleri için mümkün eğer Honda Jazz ve Honda Cr-v modelleri için düşünüyorsanız gerek elektronik bilgiye gerekse çeşitli takım taklavata gerek ayrıca mükemmel kalite yapısına sahip olan honda crv sustalı anahtarlık arkasındaki logonun orjinalinden daha güzel olması ürünün tercih sebebi olmasının en önemil sebeplerinden biridir. Müşterimiz whatsapp üzerinden bizlere kırılan anahtarının resmini attı neden sustalıya geçtiğini açık ve net göreceksiniz ürün dibinden kırılmış zamanı geçtiş uzaktan kumandayı sap gibi kullanmanın anlamsız olduğunu düşünen Honda sahiplerine nimet diyebilirim. Honda Cr-v 2008 - 2009 - 2010 anahtar kırılması yaşayanlar arabalarını getirmeden durumu düzeltebilirler.

Seneler sonra konuyu hortlatayım :))))
Kaynak: https://www.immobilizeranahtar.com/honda-cr-v-sustali-anahtar/