Gönderen Konu: fly audio multimedya  (Okunma sayısı 60332 defa)

gitarimvehondam

Ynt: fly audio multimedya
« Yanıtla #75 : Nisan 09, 2010, 09:50:46 ÖS »
tavsiye ederim muhteşem bişey :) en kısa sürede baglantı kablolarının resmini çekerim

göktuğkağan

« Yanıtla #76 : Nisan 12, 2010, 10:41:49 ÖÖ »
gitarımvehondam merak ettiğim bir konuda eski sistemle şimdiki sistem arasında ses kalite farkı nasıl bu aletin sesi eskisinden dahamı iyi engelli yollarda cd de kesilme oluyormu?şimdiden teşekkürler

gitarimvehondam

« Yanıtla #77 : Nisan 12, 2010, 02:20:17 ÖS »
cd de kesilme olmuyor kesinlikle.. ses sistemi hoparlörler aynı arabanın ama bence daha kaliteli çalıyor çünkü cihaz üzerinde bi sürü ayar var sanırım onla ilgili.. sağlam hoparlör sistemi takmak lazım aslında arabaya ama aşırı ses sevmediğim için bu bana yetiyor :)

fabel

« Yanıtla #78 : Nisan 12, 2010, 06:05:46 ÖS »
benim merak ettiğim usb den mp4,divx falan seyredebiliyomusun?yoksa sadece dvd mi oynatıyo yani usb sadece resim ve müzik içinmi?

gitarimvehondam

« Yanıtla #79 : Nisan 12, 2010, 08:03:27 ÖS »
onu bende merak ediyorum henüz denemedim en kısa sürede dener size sölerim :)

göktuğkağan

« Yanıtla #80 : Nisan 13, 2010, 10:33:39 ÖÖ »
gitarimvehondam bilyorum çok soru soruyorum ama .....  senin sistem navigasyon olarak hangi haritayı kullanıyo(igo,route66 vb) yer bulma nasıl

gitarimvehondam

« Yanıtla #81 : Nisan 13, 2010, 10:38:41 ÖÖ »
estağ dostum istediğini sorabilirsin seve seve cevaplarım bende meraklıyım biliyorsun :) Ndrive ı kullanıyor.. çok başarılı şu ana dek bulamadığı yer olmadı.. sd den update de ediliyor zaten:) bence tomtom igo ve Ndrive.. 3 üde çok kaliteli ama Ndrive daha pratik sanki..

vankomicin

« Yanıtla #82 : Nisan 13, 2010, 03:43:31 ÖS »
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
www.e..ft...ng.com sayfasında navi-master civic için bir ürün mevcut. Bu ürünü inceleme fırsatınız oldumu (fiyatı 1350 civarında, galiba HD değil sadece)?
Bir de size tavsiye, eğer yapmadıysanız ürünü mutlaka kaskoya ilave edin.
Tekrar hayırlı olsun...

gitarimvehondam

« Yanıtla #83 : Nisan 13, 2010, 04:35:47 ÖS »
teşekkür ederim ürünü sadece 13 tl farkla kaskoma ilave ettirdim.. dediğiniz ürünü inceledim.. hatta servistede vardı.. ancak taktıranlar memnun deilmiş donmalar takılmalar oluyormuş.. dediklerine göre piyasadaki en iyi ürün flylar.. tavsiye ederim biraz pahalı belki ama içim ve kafam rahat :)

gitarimvehondam

« Yanıtla #84 : Nisan 13, 2010, 10:35:55 ÖS »
benim merak ettiğim usb den mp4,divx falan seyredebiliyomusun?yoksa sadece dvd mi oynatıyo yani usb sadece resim ve müzik içinmi?

dostum isteğin üzerine usb ye avi formatında video klipler attım ve arabada seyrettim :) mp4 divx desteklemiyor sanırım onları denemedim çünkü cihazın sitesinde avi diyordu bende direk aviye convert edip öyle denedim arabada sonuç muhteşem arkadaşlar..

2010civic

« Yanıtla #85 : Nisan 14, 2010, 06:06:40 ÖS »
arkadaşım cihazında kaç adet anfi çıkışı var. sub çıkışıda varmı acaba

gitarimvehondam

« Yanıtla #86 : Nisan 14, 2010, 07:33:47 ÖS »
teknik detaylar için sitesine bakın derim.. orda yazar çünkü ben mevcut ses sitemini kullanıyorum benim için yeterli.

2010civic

« Yanıtla #87 : Nisan 14, 2010, 08:00:39 ÖS »
teknik detaylar için sitesine bakın derim.. orda yazar çünkü ben mevcut ses sitemini kullanıyorum benim için yeterli.
peki orjinal teyp le bunu arasında ses kalitesi farkı oldumu

gitarimvehondam

« Yanıtla #88 : Nisan 14, 2010, 08:04:26 ÖS »
bence bu daha kaliteli sese sahip bana öyle geldi.. sanırım bunda hep marka firmaların parçaları etkili.. mesela LCD paneli  SHARP 'tan, işlemcilerini SAMSUNG 'dan, optik okuyucusunu TOSHIBA gibi markalardan almış cihaz.. o yüzden herşeyiyle kaliteli.. seste öyle dostum :)

burgman650

« Yanıtla #89 : Nisan 16, 2010, 05:42:17 ÖS »
2010 civic arkadaşımıza cevap: fly üründe anfi çıkışı ön-arka-sub olarak var. bilginiz olsun

gitarimvehondam

« Yanıtla #90 : Nisan 17, 2010, 01:07:26 ÖÖ »
evet zaten web sitesindede teknik detaylar yazıyor..

gitarimvehondam

« Yanıtla #91 : Nisan 20, 2010, 09:56:01 ÖS »

focusn70

• Ahmet
« Yanıtla #92 : Nisan 21, 2010, 07:54:30 ÖS »

« Son Düzenleme: Nisan 21, 2010, 07:57:25 ÖS Gönderen: focusn70 »

kızılbaron

« Yanıtla #93 : Nisan 22, 2010, 12:08:48 ÖS »
ARKADAŞLAR MERHABA.. YAZDIKLARINIZ GERÇEKTEN ÇOK DOĞRU..İNSANLARIMIZ ARTIK DAHADA BİLİNÇLENİYORLAR..ARAŞTIRMADAN SORMADAN HİÇBİŞEY ALINMAMALI ASLINDA.. DEDİĞİNİZ GİBİ FLYAUDİO ÇOK İYİ BİR MARKA ÇÜNKÜ ZATEN GLOBAL BİR MARKA.. DİĞER MARKALARI AMERİKAYA ALABİLİRLER Mİ SİZCE??? BU MARKA HERYERDE VAR.. VE ŞU AN TÜRKİYE GENELİNDE HER MARKANIN PLAZALARINDA SATIŞA SUNULMUŞ DURUMDA NEREDEYSE.. FİYAT ÇOK GELEBİLİR AMA KALİTE UCUZA OLMAZ ARKADAŞLAR..BEN KULLANIYORUM DONMA VESAİRE YOK KESİNLİKLE..DİĞERLERİNİ BİLEMEM.. ALACAKLARA HAYIRLI OLSUN DİYORUM..AYRICA SERVİSİ ÇOK İYİ..

fabel

« Yanıtla #94 : Nisan 24, 2010, 07:44:08 ÖS »
kardeş tv antenini nereye monte ediyorlar.??

gitarimvehondam

« Yanıtla #95 : Nisan 25, 2010, 12:23:23 ÖÖ »
tv anteni hakkında bilgim yok henüz çünkü daha takılmadı.. tuner geldiğinde takılcak serviste..

yusuftaner

« Yanıtla #96 : Nisan 25, 2010, 04:15:46 ÖS »
merhabalar ;
bu cihazda analog tv mevcut mu? yoksa digital mi?
radyo, mp3, vs... dinlenirken animasyonlu grafiksel ekolayzır görüntüsü mevcut mu?(navitech, cyclone daki gibi)
sanal cd özelliğiğ var mı , acaba ? (navitech deki gibi) teşekkürler...

gitarimvehondam

« Yanıtla #97 : Nisan 25, 2010, 04:24:07 ÖS »
bildiğim kadarıyla digital tv sitesinden bakmanızı öneririm.. radyoda grafiksel eq yok.. ama yazılımsal şeyler onlar ilerde update edilince gelir.. bende sordum onu çünkü.. usbden mp3 dinlerken var ama eqsu grafik olarak.. sanal cd derken onu anlamadım ne demek istediğinizi??

yusuftaner

« Yanıtla #98 : Nisan 25, 2010, 04:34:03 ÖS »
bildiğim kadarıyla digital tv sitesinden bakmanızı öneririm.. radyoda grafiksel eq yok.. ama yazılımsal şeyler onlar ilerde update edilince gelir.. bende sordum onu çünkü.. usbden mp3 dinlerken var ama eqsu grafik olarak.. sanal cd derken onu anlamadım ne demek istediğinizi??
Cevabınız için teşekkürler, Navitech'in Grd-Nx41-HC serisinde ki gibi cihazın kendi hafızasına 5cd ye kadar cd içeriği yükleyebiliyorsun , benim asıl aradığım grafiksel animasyon radyoda, ve mp3 de. bence bu tür görsel showlar flyaudioda zayıf, cihazın çok kaliteli elektronik komponentlere sahip olduğu da aşikar ama. Analog tv de hareket halinde pek başarılı değil, ama digital tv de ülkede yaygın değil malum:) O sebeble analog tv şimdilik tercih edilmeli bence. USB den mp3 dinlerken ki grafiksel equ. görüntüsü nasıl cihazın , bir resim koyabilirmisiniz ?

gitarimvehondam

« Yanıtla #99 : Nisan 25, 2010, 04:39:24 ÖS »
tabi arabaya indiğimde bir resim eklerim :) analog sağlıklı değil açıkçası digital 120 ile giderken bile kesilmeden seyretme imkanı saglıyor..( tabi sürücü hariç :):) ama işte tv tunerın gelmesini bekliyorum tr için.. yakında gelecekmiş.. 5 cd ye kadar cd içeriğine gerek yok çünkü 16 32 gb lık bi usb diski baglayıp istediğiniz içeriğe erişebilirsiniz.. ben 8 gb bagladım bi sürü video clip hd kalitesinde ve mp3 attım içine ayrıca müzik dinlerken resimlerle slayt show falan harika.. ancak dediğiniz gibi radyoda eq grafiksel olmalıydı.. umarım bir yazılım update gelirde onuda hallederiz :)