Gönderen Konu: fly audio multimedya  (Okunma sayısı 60334 defa)

Castiel

Ynt: fly audio multimedya
« Yanıtla #125 : Haziran 30, 2010, 02:02:08 ÖS »
cok ıımıs yaa bu alet

en kısa zamanda bende almayı dusunuyorum gercekten hd ekran olayı falan baya ıı

bakalım bızım servıstekı fıyatı ne merak ettım dogrusu :)

gitarimvehondam

« Yanıtla #126 : Temmuz 01, 2010, 02:21:32 ÖS »
slm arkadaşlar...
flyaudio cihazı sanırım gümrüğe takılmış malesef gelemedi 1 aydır bekliyorum 20sinde gelecek dendi daha sonra forumda 22sinde gelecek dendi ama hala ses seda yok flyaudio yu kendim aradım ordanda tatmin edici cevap alamadım acaba navitech in yeni versiyonunu alıp taktırsam mı yoksa biraz daha beklesem mi?

Bence kesinlikle acele etme.. beklemelisin yeni versiyonunda artı bi kaç özellik daha var.. ama herşeyden önce çift işlemcili ve çok hızlı çalışıyor flyaudio.. ve her parça dünyaca ünlü markalardan temin edilmiş.. ayrıca serviside süper

TUNÇ99

« Yanıtla #127 : Temmuz 03, 2010, 03:12:42 ÖS »
arkadaşlar bundan sonra çıkacak kasada navigasyon yada multimedya standard donanım olarak sunulabilir mi?

gitarimvehondam

« Yanıtla #128 : Temmuz 03, 2010, 05:20:48 ÖS »
sunulabilir bence çünkü bütün muadili araçlarda var artık.. ama tabi böyle 7 inchlik ve çok özellikli bi cihaz beklememek lazım :)

u-mute

« Yanıtla #129 : Ağustos 08, 2010, 05:05:55 ÖS »
arkadaslar tum yazılanları okudum  Navitech NX41 yeni modeli (800x480) ile fly audio E7517-navi arasında kaldım...  navitechin yeni modelinde aynı anda muzik dinlerken navigasyon kullanmak mumkun mu? sadece fly audioda bu ozellige rastladım, 5 cd yi hafızada tutmaya gelince usb ve ipod/iphone varken cok gerekli gibi gorunmuyor ancak grafik ekolayzırın fly audio da olmaması navitechi one cıkarıyor,(gitarim ve hondam fly audio daki ekolayzır resmını eklersen cok makbule gecer)navitechte tv sorunsuz mu? bu sistemler takılınca aracın orjinalinde bulunan aux girişi calısıyor mu? navitechte usb ve ipod girişleri nerede?kulaklik cikisi varmi yada blutooth kulaklık destegi varmi?iphone kullanırken cihazdan tam kontrol saglanabılıyorumu?(video vs izlemek,msj yazmak:) gibi sorulara cevap bulamadım, kullanan arkadaslar bilgilendirirse sevinirim, magazalara sorunca herkes rakip markayı kötülüyor malum... simdiden ilginize tesekkurler

19_jem_07

« Yanıtla #130 : Ocak 18, 2011, 07:26:10 ÖÖ »
Evet arkadaşlar uzun zamandır bana PM atan bir çok arkadaşa cevap olabilecek usb den video oynatmayı burda denemelerim sonucunda sizlerle paylaşıyorum.. Öncelikle çekilen resimleri gece çekmedim gündüz çekilen resimlerdir ve iphone ile çekilmiştir.. Ben bu denemeleri 8 Gb lik toshiba usb memory ile yaptım.. denemelerde en iyi sonucu elde ettiğime inanıyorum.. şayet bu değerlerden daha yüksek değerleri kullanırsanız hem navigasyon hemde diğer özellikleri kullanım aşamasında sıkıntılar olabilir.. o yüzden önerdiğim değerler hd ekranda tatmin edici sonuçları göstermektedir.. şimdi dönüştürdüğüm hd videonun veya klibin değerlerini yazıyorum..Bu değerleri yazımda bahsedeceğim programdaki seçeneklerle yapabilirsiniz.. Vİdeo codec xvid.. video boyutu 720 ye 480 bitrate 2000 ve framerate 25.. ses olarak ise mp3 formatı en kaliteli halini kullandım.. 320 kbs 44100 samplerate.. arabanın orjinal kolonlarında duyulan ses çok tatmin edici.. ancak jbl kolonlar ve anfi ile inanılmaz sesler elde edilebileceğine eminim.. tabi bu zevk meselesi olduğu için biraz detay gibi duruyor.. yani anlatmak istediğim orjinal kolonlarda sizi tatmin edecektir zira yapılan convert kaliteli.. bu işlemler için kullandığım program Any Video Converter Professional.. Programı isteyen arkadaşlara yollayabilirim yada rapid e upload yapabilirim.. bu programı seçme nedenim ise kullanımı hem basit hemde çok detaylı, geniş kapsamlı bir program.. her neyse şimdi sizlere cihazın usb arabirimi ve bazı kliplerden çektiğim resimleri ekliyorum. bu konuda umarım aydınlatıcı olurum.. cihazı yaklaşık 2.5 aydır kullanmaktayım ve ancak fırsat bulabildim sorularına cevap isteyen arkadaşlarda kusuruma bakmasın lütfen..

merhaba d
ostum son zamanlarda dıjıtal tv ıle ılgılı herhangı bır bılgın varmı

saygılar .

livindead

« Yanıtla #131 : Ocak 18, 2011, 10:48:19 ÖÖ »
Eniyisi fly mı yoksa cyclon mu kararsız kaldım siz ne diyosunuz arkadaşlar

birde bu fly Ankarada takan yer nere var

battalgazi

« Yanıtla #132 : Ocak 18, 2011, 12:32:59 ÖS »
Şu konuyu daha önce görsem kesinlikle navitech almazdım,naviteche normal hafıza kartını bile direk takamıyorsunuz ara kablo lazım,donmaların ardı arkası kesilmiyor,geri kamerasına su kaçtı 40 gün oldu gelen giden yok,direksiyondaki kumandalara ara sıra tepki vermiyor bir basıyorum çalan ilk şarkıya geri dönüyor buna benzer sorunlar..  alan arkadaşlara hayırlı olsun biraz inceleyince çok pişman oldum çokk

gitarimvehondam

« Yanıtla #133 : Ocak 18, 2011, 02:38:15 ÖS »
en iyisi fly dostum.. ben nerdeyse 1 yıl olacak kullanıyorum en ufak sorunla karşılaşmadım.. çok şükür :) herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.. pişman olmazsınız.

livindead

« Yanıtla #134 : Ocak 19, 2011, 09:09:08 ÖÖ »
eski göğüsü napıyosunuz peki satıyomusunuz

nedesem

« Yanıtla #135 : Mart 25, 2011, 05:11:54 ÖS »
Merhaba,
Kendi aracımızı sattığımızdan dolayı elimizde şuanda az kullanılmış faturalı aşağıda linki bulunan ekrandan mevcuttur ve çok temizdir. Sadece 3 ay kullanılmıştır.Ürün Honda Crv için uygundur.

http://www.flyaudio.com.tr/?Arac-Navigasyon=Navigasyon-Detayi&Audio-System=30

http://www.teamhondaturkey.com/forum/satilanlar/2007_ve_uzeri_araclar_crv_icin_flyaudio_lcd_ekran-t47354.0.html;msg698963#msg698963

Teşekkürler.

İletişim: 0549 540 0096

mjoy

« Yanıtla #136 : Mart 27, 2011, 04:07:43 ÖS »
cihaz için yorumlar çok iyi ama 2250 iyi para bulgaristanda aynı cihaz 960 milyon kısmetse yaza gitmişken alıcam

mankafa09

« Yanıtla #137 : Mayıs 08, 2011, 12:51:31 ÖS »
2008 Honda Civic Premium um var.Geçen ay fly audio taktırdım.Navigasyonu,ekran çözünürlüğü,kullanılan işlemciler,ekran kalitesi dokunmatik ekranı kullanımını kolaylaştırıyor.Çok iyi araştırmak gerekiyor.Çoğu honda servisi bu ürünün satışını yapmakta ancak montajını ise anlaştığı başka yerlerde yaptırmaktadırlar.servis bana 2500 tl fiyat verdi.anlaştığı yeri buldum ve geri görüş kamerası dahil 1700 tl. ye tüm işlemlerini yaptım.2 yıl garantili. yalnız aracın üzerindeki hoparlörler çok küçük. Fly audio cihazının çıkışları 4 x 45 watt. üzerindekiler 15 watt.dolayısyle cihaza uygun haporlör taktırmakta fayda var.Cihaz hızlı çift işlemci olması ayrı bir avantaj.Usb bağlantısına 16 gb flash bellek taktım içine video klip,mp3,divx avi,xvid avi formatlı filmler attım. Destekliyor.Honda civic için en büyük avantaj direksiyon kumandasına direk bağlantı yapılabiliyor olması ve diğer araçlara göre cihazın yukarıda takılı olması hem kullanımı hemde seyri kolaylatırıyor.diğer çoğu marka araçlarda ara yüz bağlantı için yaklaşık 225-250 tl gibi fark ödemek gerekiyor.Üzerinde Tv tuneri yok.ancak aux girişinden ayrıca tv tuner bağlanabiliyo.ama uzun yolda sağlıklı olmadığı net yayın alınamadığı,en önemliside ilave tv tunerin cihazı yavaşlattığı söyleniyor.ama şu an piyasa en iyisinin FLY AUDİO olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Aydın ve civarından honda civic 2007 ve üzeri aracına bu cihazdan taktırmak isteyen olursa yardımcı olabilirim. >=ok

buz

« Yanıtla #138 : Ocak 19, 2012, 07:32:57 ÖS »
herkese selamlar, konuyu başından okudum ancak bir yerde kafam karıştı, FlyAudio'nun kendi sitesinde civic 08 ve 09 için ayrı renk(Açık gri ve Füme) kodlarında ürünler var; bugün çevreyolu üzerindeki bayi ve Flyaudio nun Türkiye distribütörü ile görüşmemde tek renk seçeneğinin olduğunu öğrendim. 08 ve 09 model içi bej kaplamalı civic sedanların torpido üzerindeki gri kısımları aynı tonda mı acaba? 08 civic'e FlyAudio taktıran oldu mu?

bozkan38

« Yanıtla #139 : Mart 03, 2012, 01:40:57 ÖS »
Bu gun Trabzon serviste For-x diye bir markayi takiyorlardi. Goruntu cok iyiydi ozelliklerde cok guzel. Geri gorus kamerasi dahil 1600 fiyat verdi . Kullanan varmi yorumlarinizi alabilirmiyim arkadaslar? Urun bu
http://www.for-x.com.tr/honda-civic

bozkan38

« Yanıtla #140 : Mart 05, 2012, 09:56:36 ÖÖ »
yokmu hiç bunu kullanan arkadaşlar?

quiard

« Yanıtla #141 : Mart 05, 2012, 01:31:13 ÖS »
flyaudio ile ilgili bu haftasonu yaşadıklarımı paylaşayım,

aslında farklı başlıklar altında özellikle Türkiye distiribütöründen memnuniyetimi dile getirmiştim, gerçekten takdir edilesi bir hizmet veriyorlar, en basitinden web sitelerindeki iletişim formu ile sorduğunuz bir soruya bile telefon ile ulaşarak cevap veriyorlar.

Neyse haftasonu aracımı 10.000 bakımına Park Honda ya götürdüm.. ünitenin tuş takımında hiç kullanmadığım bir tuş bastığınızda hafif içeride kalıyor, tekrar basınca düzeliyordu, birde tv fonksiyonunu hiç kullanmıyordum, antenini bile sökmüştüm. bunları gösterdim.

ben aracı bıraktıktan sonra Park Honda flyaudio yu aramış, oradan gelmişler, üniteyi söküp almış, sorunu gidermiş, TV nin ayarlarını yapmış (bu arada kumanda bozukmuş, ben hiç açmadığım için fark etmemiştim bile, değiştirmişler) getirip tekrar takmışlar. 3,5 saat sonra aracımı teslim aldığımda ünite sanki yeni takılmış gibiydi.

bu arada servis artık nevcox satmaya başlamış daha düşük maliyetli olduğundan ancak kendileri de flyaudio ile çalıştıkları zamanları övüyorlar, bir problem olduğunda çok iyi destek verdiklerinden bahsettiler.

Birde şu TPMS modüllerini ve sensörlerini güzel bir fiyattan verseler..

bozkan38

« Yanıtla #142 : Mart 06, 2012, 11:06:45 ÖS »
Bu flyaudio yu cinden kendimiz almak istesek nasil olur. Orda bir arkadasim var markayi soyledim ama orda markasiz oluyomus siparisle marka yazilip gonderiliyomus 150 dolardan basliyomus bu uniteler iyiler 300 dolar civari dedi. Ama riskli dedi dandik cikabilir yerine oturmayabilir falan vs. Bu nedenle direk cindeki ureticisine nasil ulasabiliriz bu urunu almak icin?

quiard

« Yanıtla #143 : Mart 07, 2012, 07:30:42 ÖÖ »
http://www.flyaudio.net/ adresinden ulaşabilirsin,

ancak ürünü çinden getirdiğin zaman 300-500 usd lik ürünlerden bir farkı kalmaz, sanırım şu anda piyasadaki ünitelerden tek ayırt edici farkı Türkiye'deki hizmet kalitesi, satın alıp sonrasında servis almadığınız birçok çinli üründen değil..

onun dışında diğer markalarda da artık aynı çözünürlük ve özelliklerde ürünler var, servis bana 5 yıl garanti vermeseydi özellikle flyaudio yu seçmezdim sanırım..

bozkan38

« Yanıtla #144 : Mart 08, 2012, 12:02:42 ÖÖ »
http://www.flyaudio.net/ adresinden ulaşabilirsin,

ancak ürünü çinden getirdiğin zaman 300-500 usd lik ürünlerden bir farkı kalmaz, sanırım şu anda piyasadaki ünitelerden tek ayırt edici farkı Türkiye'deki hizmet kalitesi, satın alıp sonrasında servis almadığınız birçok çinli üründen değil..

onun dışında diğer markalarda da artık aynı çözünürlük ve özelliklerde ürünler var, servis bana 5 yıl garanti vermeseydi özellikle flyaudio yu seçmezdim sanırım..
çok teşekkürler kardeşim. arkadaşa söyleyeyim bi arayıp öğrensin kaça alabilir ordan. eğer 300 dolar civarı ise ordan getirtmek bence mantıklı.sonuçta aynı ürün. arada ki fiyat farkı 250 tl ye kadar olsa 5 yıl garanti için verilirde 700-800tl lik fark çok fazla.

quiard

« Yanıtla #145 : Mart 09, 2012, 09:03:37 ÖÖ »
alacağınız ürünün fotograflarını isteyin,
benim servis necvox satmaya başlamış, orada inceledim çerçeve gögüse uysada, tuş takımlarının aracın geneli ile bir alakası yok her durumda araca yabancı duracak. kutusundaki resim ile ürünün kendi tuş takımı aynı değil.

mümkünse tuş takımlarının, olabilirse ışıklandırılmış hali ile fotolarını inceledikten sonra ürün seç.

nevzatpamuk

• nevizade
« Yanıtla #146 : Mart 09, 2012, 11:39:33 ÖÖ »
ben çin den aynı ürünü aldım . ancak 180 euro trt bandırolü +%20 gümrük vergisi . oldukça pahalıya geldi.2 adet almıştım biri  yedek olsun diye .biri hala duruyor. çalişmasından memnunum

bozkan38

« Yanıtla #147 : Mart 09, 2012, 01:42:55 ÖS »
ben çin den aynı ürünü aldım . ancak 180 euro trt bandırolü +%20 gümrük vergisi . oldukça pahalıya geldi.2 adet almıştım biri  yedek olsun diye .biri hala duruyor. çalişmasından memnunum
hangi markayı nerden kaça aldınız aceba? bide neden bandrol ödedinizki gümrükte mi takıldı?

nevzatpamuk

• nevizade
« Yanıtla #148 : Mart 09, 2012, 01:51:57 ÖS »
hepsi markasızdır ithal edenler üzerine kendi ismini basıp satıyor . gümrükten geçmedi .380 dolara almıştım

bozkan38

« Yanıtla #149 : Mart 09, 2012, 02:16:00 ÖS »
hepsi markasızdır ithal edenler üzerine kendi ismini basıp satıyor . gümrükten geçmedi .380 dolara almıştım
Teşekkürler Nevzat Bey, arkadaşıma bir sordurayım gümrüğe takılmadan getirebilirse bitane getirteyim. Getiremezsem sizinle irtibata geçerim.