Gönderen Konu: ...::: FD 6 KASA ARABAMA NAVİGASYON ???? :::...  (Okunma sayısı 3970 defa)

msmesut87

...::: FD 6 KASA ARABAMA NAVİGASYON ???? :::...
« : Aralık 06, 2013, 09:05:01 ÖÖ »
ARKADAŞLAR KONU İLE İLGİLİ OLAN HERKESE MERHABA;
FD6 KASA HONDA"M VAR VE BUNA NAVİGASYON ÖN BÖLÜMDEKİ PANELLİ EKRANDAN YANİ TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. MALUM ÜZERİNDEKİ CDCNCIR BU MUHTEMELEN DEVRE DIŞI KALACAK. VE TAKTIRMIŞKEN ORJİNAL BİR ŞEY OLSUN İSTİYORUM...
ÖNERİR MİSİNİZ? VE MALİYETİ NE CİVARLARDA OLUR ??

SAYGILAR...
« Son Düzenleme: Aralık 06, 2013, 09:07:08 ÖÖ Gönderen: msmesut87 »

Baris Hotaman

Ynt: ...::: FD 6 KASA ARABAMA NAVİGASYON ???? :::...
« Yanıtla #1 : Aralık 06, 2013, 09:21:02 ÖÖ »
Servislerde Necvox Ve Navitech takılıyor kendi aracımızda Necvox var gayet kullanışlı güzel gövdeye uyumlu zaten

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2013, 10:07:20 ÖÖ »
takip

teacher05

• Müjdat Boğazlı
    • Kur'an ve Ehlibeyt
« Yanıtla #3 : Aralık 08, 2013, 10:11:24 ÖÖ »
SA
En iyisi flyaudio arkadaşım, en kaliteli malzeme onda.
cyclone da çok iyi , kullanımı daha kolay.
diğerleri dandik haberin olsun

kadir88

« Yanıtla #4 : Aralık 08, 2013, 09:10:17 ÖS »
Valla ben araci aldigimda uzerinde vardi 2 senedir kullaniyorum bozuldu  bugun yeni navimex 9914 aldim goruntusu kalitesi mukkemmel  1 milyar  1.5 milyar vermeye gerek yik 650 aldim sesiyle olsun herseyiyle mukemmel

tudims

« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2013, 07:35:37 ÖÖ »
benım aracımdada navımex var yenı taktırdım ankarada  servıs cyclone navıgasyona 1700 fıyat ıstedı ben de dısarda yarı fıyatına taktırdım gayet hoş oldu sorunsuz sıkıntısız montaj yapıldı ++ koltuk kafalıklarıyla bıle o parayı bulmadı yanı
tabıkıde cok cok ıyı bı marka degıl ama kullanıslı iş görür  :)

garabatak

« Yanıtla #6 : Aralık 09, 2013, 10:08:07 ÖÖ »
benım aracımdada navımex var yenı taktırdım ankarada  servıs cyclone navıgasyona 1700 fıyat ıstedı ben de dısarda yarı fıyatına taktırdım gayet hoş oldu sorunsuz sıkıntısız montaj yapıldı ++ koltuk kafalıklarıyla bıle o parayı bulmadı yanı
FD6 KASA HONDA"M VAR VE BUNA NAVİGASYON ÖN BÖLÜMDEKİ PANELLİ EKRANDAN YANİ TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. MALUM ÜZERİNDEKİ CDCNCIR BU MUHTEMELEN DEVRE DIŞI KALACAK. VE TAKTIRMIŞKEN ORJİNAL BİR ŞEY OLSUN İSTİYORUM...

SAYGILAR...

abi sakın bu markalara yanaşma necvox. navitech. cylon. gibi ben bu markaları kullandım beş ğara etmez sonunda pioneer avic f930 bt aldım kafam rahat ses süper sonuçta pionner menüler cok hızlı navigasiyon biraz sıkıntılı ama iadre eder. koldan konrtol ünitesi aldım sorunsuz çalışıyor

mhmtdnr

• mhmtdnr32
« Yanıtla #7 : Aralık 09, 2013, 11:52:27 ÖÖ »

SAYGILAR...

abi sakın bu markalara yanaşma necvox. navitech. cylon. gibi ben bu markaları kullandım beş ğara etmez sonunda pioneer avic f930 bt aldım kafam rahat ses süper sonuçta pionner menüler cok hızlı navigasiyon biraz sıkıntılı ama iadre eder. koldan konrtol ünitesi aldım sorunsuz çalışıyor
bu markalarda ne gibi sorunlar yaşadınız? hepsini nasıl kullandınız merak ediyorum, cyclone iyi bi marka diye biliyorum... birde ben navgo kullanıyorum ve kimseye tavsiye etmiyorum, benim yaşadığım sorun şu; sesi sonuna kadar açtığımda yaklaşık 5-6 saniye son ses çalıyo fakat sonra birden ses düşüyo, sonra sürekli ses gel-git yapmaya başlıyo... bu sorun cihazdanmı kaynaklanıyo yoksa başka bişeydenmi bilmiyorum, önerisi olan varsa yazarsa sevinirim...

smakbuloglu

« Yanıtla #8 : Aralık 10, 2013, 09:56:20 ÖÖ »
cyclone veya navitech.