Gönderen Konu: CIVIC TYPE-S SOHBET ALANI  (Okunma sayısı 190768 defa)

Agent

• Ziyaretçi
CIVIC TYPE-S SOHBET ALANI
« : Aralık 15, 2007, 07:35:42 ÖS »
Evet arkadaşlar istek üzerine ki bence yerinde oldu. Civic Type-S sahipleri bütün sorun memnuniyet mod vs.. hakkındaki tüm istediklerini bu konu altında paylaşabilirler.
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2007, 05:18:38 ÖS Gönderen: ALG »

selimbilmez

• Ziyaretçi
Ynt: CIVIC TYPE-S SOHBET ALANI
« Yanıtla #1 : Aralık 17, 2007, 10:46:26 ÖÖ »
madem boyle bır alanımız oldu o zaman üst başlık yaparsanız daha cok memnun oluruz.(gelecek olan arkadaşların adınada konusmus oldum  :kiskis)

selimbilmez

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 17, 2007, 10:48:05 ÖÖ »
sunuda soylemelıyımkı bu benım ılk hondam dun boya koruma ve cam filmi yaptırmaya gıttıgımde bırsey gordum bu bu hondaların cıdden boyası cok kotu yaaaaaaa :dilcikar

bu arada teşekkur ederım dostum.en azından istek ve şikayetlerin ciddiye alındıgını gormus oldum burda.
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2007, 10:49:48 ÖÖ Gönderen: selimbilmez »

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #3 : Aralık 17, 2007, 11:09:15 ÖÖ »
bunu görmen gayet doğal çünkü bizim için önemli... İsteğin ne olduğu önemli değil bizim için talep edilir uygun görülür veya görülmez ama bir cevap verilir mutlaka...

selamlar,

sunuda soylemelıyımkı bu benım ılk hondam dun boya koruma ve cam filmi yaptırmaya gıttıgımde bırsey gordum bu bu hondaların cıdden boyası cok kotu yaaaaaaa :dilcikar

bu arada teşekkur ederım dostum.en azından istek ve şikayetlerin ciddiye alındıgını gormus oldum burda.

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Aralık 17, 2007, 05:17:38 ÖS »
bu konuda ben uygun cevabı verdim sanırım. tek başına üst başlık açılacak bir segment değil. Çünkü civic modelinin sport serisine denk bir araç, böyle olsaydı EP kasa civic sportada bir üst başlık açmamız gerekirdi.
bu yuzden bu sekilde devam etmemiz uygundur, araç tek başına bir modeli yada segmenti temsil etmiyor (VTI yada TYPE R).

ALG

• THT
« Yanıtla #5 : Aralık 17, 2007, 05:18:54 ÖS »
konuyu bu başlık altına sabitledim.

selimbilmez

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Aralık 18, 2007, 08:44:05 ÖÖ »
sanırım koca turkıyede bu foruma gıren ve types i olan bırtek ben varım  :kiskis

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Aralık 20, 2007, 09:51:06 ÖÖ »

sanırım koca turkıyede bu foruma gıren ve types i olan bırtek ben varım  :kiskis

Evet sanırım şuanlık sadece sen varsın ama bellimi olur ilerde type-s ler çoğaldığında buradaki ilk type-sci bendim diyebiliceksin :)  Ozamana kadar 07 civiccilerle beraber sohbet etmeniz çok mantıklı olacaktır. çünkü sonuç olarak araçların kasa tipi haricindeki bir çok özelliği aynıdır. Onlarla sorunlarını ce görüşlerini paylaşabilirsin saygılar..

Gokse

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Aralık 25, 2007, 11:01:31 ÖÖ »
Selim merhaba,

Bayağı zamandır Type S e kafayı takmış durumdayım, arabalardan cok da anlamam aslında ama gördüğüm kadarıyla fiyat/performans olarak gayet başarılı, görünüş zaten beni esas kandıran özelliği. Senin herhangi bir sıkıntın var mı? Memnun musun?

Gorusleri olanlar varsa paylasırsanız sevinirim arkadaslar.

Simdiden tesekkurler

hasan12532

« Yanıtla #9 : Aralık 25, 2007, 07:31:01 ÖS »
ben bi istekle aradım hondayı ancak 2008 mart ayında gelecekmiş izmir honda öyle dedi şu anda türkiyede yokmuş :( fikrim 4 kapıdan yana olmasınıda istemiyorum

tkaira

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Aralık 26, 2007, 06:37:14 ÖÖ »
type s in 5 kapıdan ne farkı war ? galiba tamponları biraz daha agresif bide 5 kollu jant war için de fark warmı?

selimbilmez

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Aralık 26, 2007, 08:39:31 ÖÖ »
ben cok aradım bu aracı sıfır almaya nıyetım vardı ama beklemeye hıc nıyetım yoktu ama asıl zor olan bulmak , butun ılan sıtelerını gezdım heryere sordum types koca turkıyede 2 tane buldum 2.el
bırı adanada duz vıtes bırıde ıstanbulda otomatık vıtes (adanadakı duz vıtes olan kırmızı 39500 ytl 27000 km,istanbuldakı 9700 km otomatık siyah 45000 ytl)hıc dusunmeden atladım aldım istanbuldakını su an memnunum performansı falan cok ıyı benı tatmın edıyor gorunusunu bılıyorsunuz zaten,bıraz tunıng olayına gırmek ıstıyorum ama malesef tunıng parcaları daha yok beklıyorum.
bence bulabılırsenız kacırmayın.
bence hb ıle arasında gorunum olarak bayagı bır fark var dıkkatlı bakılınca.
types hırcın bır yapıya sahıp ,hb ise mulayım,sakın bır yapıya sahip  :kiskis

TTayfuNN

« Yanıtla #12 : Ocak 02, 2008, 05:06:02 ÖS »
TypeS de 1.8 140 dı değil mi?

selimbilmez

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ocak 03, 2008, 07:54:18 ÖÖ »
evet dostum

EnZo

« Yanıtla #14 : Ocak 04, 2008, 12:06:41 ÖÖ »
aksesuarlara Baktın mı hondanın ana sayfasında .. ??

selimbilmez

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ocak 04, 2008, 08:22:08 ÖÖ »
yoo bakmadım aksesuarları varmıkı bu aracın şimdi bakıyorum.

hasan12532

« Yanıtla #16 : Ocak 10, 2008, 10:13:18 ÖÖ »
arkadaşlar bugün tekrar aradım terakkiyi ellerinde type-s değil ,civic hb nin düz vitesi bile kalmamış:( mart ayı diyorlar o zamanı bekleriz beklemesinede civic hb düz getirirler type-s getirmezlermiş bide :( bütün hayaller suya :)

Yc_types

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ocak 25, 2008, 11:11:22 ÖS »
arkadaslar bendede 2007 types var arabanın ön mika panjurunu typer panjuru yapmak ıstıyorum nerden bulablırız ıstanbulda oturuyorum bu arada 34tuning in sahibiyim  ilk hondam memnunum bmw 3.20 ye rhatlıkla kafa tutablıen bı arac
yanlız araba içeriye biraz takır tukur ses alıyor tek sevmedıgım yönü o bi alman arabasının izalasyonunu vermıyor !!

34BM5732

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ocak 26, 2008, 06:59:04 ÖS »
aynı seyı bende yapıcamm ama typer on panjur uymuyormus sordurdumm servıste

Yc_types

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ocak 26, 2008, 10:00:17 ÖS »
keke ben ıstnabulda oturuyorum eger bulursan bu msn adresım ekle benı sana zahmet blursan banda yardımcı ol bende alayım
one-liyam@hotmail.com

34BM5732

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ocak 26, 2008, 11:48:33 ÖS »
34 tunıng benım dıyosun hıc cevren yokmu bulabılırsın

selimbilmez

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ocak 29, 2008, 03:51:50 ÖS »

ya nasıl uymuyormus hayallerim suya düştü....

nuri_kocbas

« Yanıtla #22 : Şubat 01, 2008, 11:42:27 ÖS »

ya nasıl uymuyormus hayallerim suya düştü....

bende bi type s sabiyim bende çok araştırdım type r ın ön panjur gerçektende type s e uymuyormuş.bide serviste panjuru satmak için şasi numarası istiyorlar bırak parçayı vermeyi fiyat bile vermiyorlar

selimbilmez

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Şubat 02, 2008, 08:51:18 ÖÖ »
valla bu aracın 4 aya kadar parca sorunu cozulmesse satıcam ya nedır honda markasına guvendım ama guvenım sarsıldı artık.

övünç

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Şubat 11, 2008, 10:16:43 ÖÖ »
bende cok nıyetlenmişdim ilk çıkdığında izmir çamkıran hondaya gittim. o zaman focus sporttrend wardı bende takasa aracımı 10.ooo ytl ye saydılar ama kafaya takmısdım kırmızı bır type-s ,anlaşdık 1 hafta sonra telefon geldi malesef kırmızı rengı bır tek type-r da getırıyoruz dedıler :(( bende gidip jeep aldım ama su an dogru yola döndüm tekrar :)) biraz buna bıneyım nıyetım tekrar type-s den yana....