Gönderen Konu: cıvıc elegance mi yoksa yeni lagunamı  (Okunma sayısı 18160 defa)

Arioch

Ynt: cıvıc elegance mi yoksa yeni lagunamı
« Yanıtla #50 : Ekim 20, 2008, 08:44:50 ÖS »
Alınan alınmış yapılacak 1 şey yok hayırlı olsun demekten başka ama zaman ince düşünme zamanı belki konuyla alakasız bulabilirsiniz ama farklı bakacak olursak olaya Laguna sanırım Türkiyede üretilmeyen bir model AB surecinde bize köstek olan her fırsatta teror örgütü ile temas halinde oldugunu arsızca gösteren ülkeye paramın gitmesini istemem.Ama Bursada üretilen Renaultlar hariç tabii.
Ayrıca uzakdoguluların ülkeme ve insanlarıma olan yaklaşımı ve saygısı beni herzaman onlara daha yakın hissetmeme sebep olmustur.Eminim ki onlara giden para bana bomba,kargaşa,teror olarak geri donmeyecek!!

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
« Yanıtla #51 : Ekim 21, 2008, 04:02:10 ÖS »
abi bursada üretilen demişsin ama ülkemizde araba üretiliyor mu sadece montajı burada oluyor diye biliyorum yani yine de malesef dışarı gidiyor paralar :S:S

35alp35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : Ekim 21, 2008, 09:32:49 ÖS »
ARKADAŞIM YAZMIŞSIN İYİ GÜZEL RENAULT KİMİN FRANSIZ VE OYAK KURUMUNUN OYAK NEDİR BİLİYORMUSUN ORDU YARDIMLAŞMA KURUMU TSK NIN BİR VAKFI BEN PARAMIN NEREYE GİTTİĞİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUM O YÜZDEN İÇİM ÇOK RAHAT

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : Ekim 21, 2008, 09:40:09 ÖS »
Türkiye de Oyak-Renault olarak geçmektedir.Yani aldığınız her renault Ordu Yardımlaşma Krumumuza gelir olarak gelmektedir.Bu düşünce yanlıştır bu düşünceye sahip olan geri kalmış demektir.Sen bir çevrene bak arkadaşım kullandığın malzemelerde illaki fransız malı vardır.Askeriyemizin kullanmış olduğu bazı techizatlarda fransız malıdır.Ne yapalım şimdi gidelim renaulttu boykot mu edelim.Türkiye de çalışan o kadar kişi ekmeksizmi kalsın.Bu düşünce yanlış.Bu düşünce ile farklı yollara gidersiniz.Lütfen biraz iyi düşünelim...Arkadaşımız aracını almış bu vakitten sonra bizlere hayırlı olmasını dilemmeiz düşmektedir.Lütfen biraz oturaklı düşünelim ve öyle cevap yazalım.Bu arkadaşımız renault almış ama Honda sevgisi var bu site honda marka kullananlar için değil hondaya sevgisi olanlarda katılabilir diye kurulmuştur...
« Son Düzenleme: Ekim 21, 2008, 09:42:18 ÖS Gönderen: metin16 »

mcanery

« Yanıtla #54 : Ekim 21, 2008, 09:56:12 ÖS »
Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. Reno, honda veya başka bir araç farketmez. Arabanı severek biniyorsan o senin için en iyisidir. Ama sevmezsen araba hamuda kalkıp oynasa da bahane bulunur. Sen aracınla barışık olmaya bak. Tekrar hayırlı olsun

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : Ekim 21, 2008, 09:57:53 ÖS »
işte bunu katılıyorum hamuda cıvıc i sevmiyenler güzel bahaneler buluyor...

mcanery

« Yanıtla #56 : Ekim 21, 2008, 10:02:58 ÖS »
Bahane bulan ben mi oluyorum acaba anlayamadım tam olarak kusuruma bakmayın. Ben de bir honda kullanıcısıyım ve arabamı seviyorum.

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Ekim 21, 2008, 10:04:03 ÖS »

Bahane bulan ben mi oluyorum acaba anlayamadım tam olarak kusuruma bakmayın. Ben de bir honda kullanıcısıyım ve arabamı seviyorum.

Sizi kast etmedim ben lafı ortaya attım anlamak isteyenler anlamışlardır.Laf yanlış anlaşılmasın arkadaşlar saygılar...

HAYAT H-ONDA

« Yanıtla #58 : Şubat 12, 2009, 07:40:42 ÖS »
BİR ÖNCEKİ ARABAM RENAULT DU 3 AYDIR CİVİC KULLANIYORUM ARADAKİ KEYİF VE KLAS KARŞILAŞTIRILAMAZ BİLE HONDA BİR TANE NE DEMİŞLER HONDA HAYAT H-ONDA

34N1005

« Yanıtla #59 : Şubat 12, 2009, 07:44:14 ÖS »
hayırlı olsun arkadaşım

aydbjk

« Yanıtla #60 : Şubat 12, 2009, 08:28:31 ÖS »
kesinlikle honda

ÖzgürK.

« Yanıtla #61 : Şubat 12, 2009, 08:50:28 ÖS »
Civic ve laguna aynı kategoride değiller öncelikle.

Laguna için Accord'u kıyaslamamız lazım.
Civic içinde Megane'ı.

Bu yüzden Laguna'daki olan Civic'de olmayan donanım yada teknik özellikler şaşırtmasın.

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : Şubat 12, 2009, 09:02:35 ÖS »
civic ler o kadar iyi ki bir üst segmentle kıyaslanır herzaman :)

ÖzgürK.

« Yanıtla #63 : Şubat 12, 2009, 09:16:14 ÖS »

civic ler o kadar iyi ki bir üst segmentle kıyaslanır herzaman :)

Haklısın ama arkadaşa da bunu hatırlatmakta fayda var bence.

canguder

« Yanıtla #64 : Şubat 12, 2009, 09:20:21 ÖS »
laguna ile civic karşılaştırması çok yanlış.
lagunanın sınıfı accord ile aynıdır.
megane ile civic aynı sınıfta.
ona bakarsanız avensis ile civic elegance fiyatları birbirine yakın ama avensisin baz donanımlısı böyle.
eğer accord alacak kadar maddi durumunuz yoksa civic elegance öneriyorum.
lagunada iyi arabadır çünkü üst sınıfın aracı.C sınıfı istemiyorum derseniz avensiste iyidir.

serhan

« Yanıtla #65 : Şubat 12, 2009, 09:50:06 ÖS »

laguna ile civic karşılaştırması çok yanlış.
lagunanın sınıfı accord ile aynıdır.
megane ile civic aynı sınıfta.
ona bakarsanız avensis ile civic elegance fiyatları birbirine yakın ama avensisin baz donanımlısı böyle.
eğer accord alacak kadar maddi durumunuz yoksa civic elegance öneriyorum.
lagunada iyi arabadır çünkü üst sınıfın aracı.C sınıfı istemiyorum derseniz avensiste iyidir.

Arkadaş doğru söylüyor.
Laguna sınıfı farklı ve aynı zamanda tercih edilmeyen bir araç. Bunun nedenini tam olarak bilemiyorum. Fakat renault firması toyota'da olduğu gibi standart araçlar üretiyor. RS modelleri için lafım yok fakat aracın bir çekiciliği yok. Makam arabası kullanıyomuş gibi hissederdim kendimi şait bir megan ya da laguna kullanıyo olsaydım. Honda'nın güzel yanı dikkat ederseniz a'dan z'ye her model sportif çizgiler taşımakla beraber performanslı bir motora sahip.
                                                                ...Tavsiyem Honda...

06HKN10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : Şubat 12, 2009, 09:55:10 ÖS »

şahsi görüşüm reno yeni lagunayı görünüş olarak igrenç ötesi yapmıs lagunayı sakın sakın alıyım  deme düşünmede.

+1

nadirgoktan

« Yanıtla #67 : Şubat 12, 2009, 10:04:53 ÖS »
vay be civiğime bak lagunayla kıyaslanıyo inadına honda....