Gönderen Konu: Civic Aux Bağlantısı yada USB !  (Okunma sayısı 59578 defa)

Ouzhan_

Ynt: Civic Aux Bağlantısı yada USB !
« Yanıtla #25 : Şubat 21, 2012, 07:44:48 ÖS »
bu aux girisimize usb bellek takıp nasıl müzik dinleyebiliriz mümkünmü bir kablo ile bi tarafı aux diğer tarafı usb kablolar var işe yararmı deneyen varmı
usb bellek değil de mp3 çalar var usb girişli bende ona bilgisayardan atıp müzikleri aux girişine bi kablo aldım 5 liraya bi yanı aux bi yanı usb mp3e gircek şekilde aynı iki tarafı da zaten.sıkıntı yok sıkıldıkça değiştirme şansım var diğer türlü cd dayanmıyo :=)
en güzelini yapıyosun bende o sekilde kullanıyrum.
aux kablosunu aldınız zaman usb yerinede mp3 alın bide doldurun içini mp3 ün kulaklık kısmına takın auxu diger ucuda arabadaki aux girişine.telefonun kulaklık girişi normal kulaklık girişindense(normalden kasıt mp3lere takılan kulaklık)direk telefonuda baglamış olursunuz.hem mp3'ü hem telefonu baglıyorum.tek kötü yanı aux baglantısı yaptıgında teypten degişmiyor ve teyp rds özelligini kaybediyor

CAGLAR28

« Yanıtla #26 : Şubat 21, 2012, 07:46:32 ÖS »
güzel bi hatırlatma oldu telefonuma da uyuyor nokia x2 :)

bbhnda

« Yanıtla #27 : Şubat 21, 2012, 07:54:07 ÖS »
bu aux girisimize usb bellek takıp nasıl müzik dinleyebiliriz mümkünmü bir kablo ile bi tarafı aux diğer tarafı usb kablolar var işe yararmı deneyen varmı
usb bellek değil de mp3 çalar var usb girişli bende ona bilgisayardan atıp müzikleri aux girişine bi kablo aldım 5 liraya bi yanı aux bi yanı usb mp3e gircek şekilde aynı iki tarafı da zaten.sıkıntı yok sıkıldıkça değiştirme şansım var diğer türlü cd dayanmıyo :=)
aux kablosunu aldınız zaman usb yerinede mp3 alın bide doldurun içini mp3 ün kulaklık kısmına takın auxu diger ucuda arabadaki aux girişine.telefonun kulaklık girişi normal kulaklık girişindense(normalden kasıt mp3lere takılan kulaklık)direk telefonuda baglamış olursunuz.hem mp3'ü hem telefonu baglıyorum.tek kötü yanı aux baglantısı yaptıgında teypten degişmiyor ve teyp rds özelligini kaybediyor

direk telefonu bağlıyorum usta :D

Ouzhan_

« Yanıtla #28 : Şubat 21, 2012, 10:29:19 ÖS »

direk telefonu bağlıyorum usta :D
en güzeli  :D
güzel bi hatırlatma oldu telefonuma da uyuyor nokia x2 :)
:D

taraa76

• taraa76
« Yanıtla #29 : Nisan 08, 2012, 10:55:55 ÖS »
merhaba arkadaşlar. 2009 1.8 civic hb i shift im var. ben flash bellek bağlamak istiyorum. yukarıda önerdiğiniz gibi transmitter için frekans bulmak sorun, aux a mp3 veya telefon bağlamak bana uymaz.her seferinde telefon ve ya mp3 ten şarkıyı değiştirmek mesela. hem sarjını da yiyecek telefonun veya mp3 çaların. bir üst modellerde var.iphone ve usb bağlantıları.kol dayamanın içine yapmışlar. acaba bir oto ses yapan yere götürsek oraya aynı düzeneği çekemez mi.orjinalini yaptırsam 200 tl civarında olacak servise sordum.

MerT01__civic

« Yanıtla #30 : Nisan 11, 2012, 12:22:01 ÖS »
arkdaşlar uzun yol hariç gidiceğim yere gitmem 10dk sürmüyor zaten Adana içinde :D cd'yi takana kadar gitceğim yere gelmiş oluyorum :D bende kablo aldım 10 tl bağlıyorum tele ne istiyorsam açıp dinliyorum.. bu arada ses kalitesinde de bir azalma filan olmadı gayet güzel.

arabada cd kalabalığı olmuyor bide malum mp3 cd'de istediğim şarkıyı bulana kadar ömrüm gidiyor..
« Son Düzenleme: Nisan 11, 2012, 12:22:54 ÖS Gönderen: MerT01__civic »

bozkan38

« Yanıtla #31 : Nisan 11, 2012, 01:39:52 ÖS »
Trabzonda servis pek sıcak bakmıyor bu aparata. Bayada pahalı fiyatlar söylüyorlar. bence hakkı 20-30 tl lik bir çin malı aparat hadi işçilikte 40 tl de 70 tl lik iş için 250 lerden bahsediyorlar.

daffyduck_39

• TheMeric-FD6
« Yanıtla #32 : Nisan 13, 2012, 11:18:51 ÖÖ »
bende de aux girisi yoktu arac alindiiginda 2009 dream modeli serviste 80-90 TL civari bi fiyata takildi bu aparat cok ciddi bi rakam degil yani kaplo dedginiz de maksimum 10 tl verilip alinabilinir total 100 tl ye hallolur bir tavsiyem daha BELKIN marka arac tutucu almani iphone nu kontrol etmeniz inanalimaz derecede kolaylasiyoo araci kullanirken...

http://www.ebay.com/itm/Belkin-Car-Holder-Charger-Hansfree-Player-iPhone-3Gs-3G-/370500211181?pt=PDA_Accessories&hash=item56438891ed

bozkan38

« Yanıtla #33 : Nisan 13, 2012, 12:06:01 ÖS »
bende de aux girisi yoktu arac alindiiginda 2009 dream modeli serviste 80-90 TL civari bi fiyata takildi bu aparat cok ciddi bi rakam degil yani kaplo dedginiz de maksimum 10 tl verilip alinabilinir total 100 tl ye hallolur bir tavsiyem daha BELKIN marka arac tutucu almani iphone nu kontrol etmeniz inanalimaz derecede kolaylasiyoo araci kullanirken...

http://www.ebay.com/itm/Belkin-Car-Holder-Charger-Hansfree-Player-iPhone-3Gs-3G-/370500211181?pt=PDA_Accessories&hash=item56438891ed
Hocam Trabzondaki servis bilmiyor işi yoksa 80-90 a ben hemen taktırırdım.

conistr

« Yanıtla #34 : Ekim 05, 2012, 05:03:58 ÖS »
Arkadaşlar 2009 honda civic elegance otomatik ile aranıza katıldım,

Aracın her yerini talan ettim ama aux girişi felan bulamadım, böyle bir giriş var mı acaba?

legolas

« Yanıtla #35 : Ekim 06, 2012, 09:58:52 ÖS »
maalesef sizin aracınızda aux girişi yok.

conistr

« Yanıtla #36 : Ekim 08, 2012, 08:50:44 ÖÖ »
Eyvallah hocam, peki taktırması pahalı mıdır acaba?

maalesef sizin aracınızda aux girişi yok.

bozkan38

artyom

« Yanıtla #38 : Ocak 07, 2013, 08:11:46 ÖS »
arkadaşlar merhaba. 2008 civic premium'da USB olmuyormu? geçen hafta aldım arabayı. ben hiç ona bakmamıştım bile. şimdi yerini arıyorum usb takacak bir yer bulamadım. ama konsolda MP3/AUX gibi yazılar var..

beoriginal

« Yanıtla #39 : Mart 28, 2014, 08:24:17 ÖS »
arkadaşlar merhaba. 2008 civic premium'da USB olmuyormu? geçen hafta aldım arabayı. ben hiç ona bakmamıştım bile. şimdi yerini arıyorum usb takacak bir yer bulamadım. ama konsolda MP3/AUX gibi yazılar var..

Konuyu hortlattım ama ben de sonradan aux takılıp takılmadığını merak edenlerdenim.

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #40 : Mart 29, 2014, 07:50:46 ÖÖ »

beoriginal

« Yanıtla #41 : Temmuz 10, 2014, 05:21:32 ÖS »
Güncel.

Çakmaklığın altındaki bölmede sağ tarafta tam usb girişi büyüklüğünde bir yer, boşluk var. Oraya sonradan usb girişi takılıyor mu?