Gönderen Konu: Ankara için Özel Honda Servisi önerisi  (Okunma sayısı 25251 defa)

taylan73505

Ankara için Özel Honda Servisi önerisi
« : Mart 31, 2010, 10:00:58 ÖÖ »
Arkadaşlar,
Ankara için 2007 Civic Sedan'ımı götüreceğim işini iyi yapan, maliyeti düşük, doğru düzgün bir özel servis arıyorum.
Malum; servis işi gitmeye mecbur olduğumuz ve en çok şikayet ettiğimiz konu...

Ankara'da gittiğiniz servisleri, tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı yazarsanız tüm arkadaşlarımız için bilgilendirici ve yararlı bir paylaşım olur.

Haydi kolay gelsin...

bykral

Ynt: Ankara için Özel Honda Servisi önerisi
« Yanıtla #1 : Mart 31, 2010, 10:18:54 ÖÖ »
Şaşmazda BMS Garage var kazım ustanın yeri işini tam bilen bence ankarada tek ustalardan birisi kafam rahat bıraka bilcem tek yer..

cıvıq06

« Yanıtla #2 : Mart 31, 2010, 01:27:28 ÖS »
Kazım ustayı bilmem ama forumdaki bir kaç arkadaş fiyatlarının eskisi gibi olmadığını yükselttiğini belirtti.Ben hüseyin ustaya gidiyorum.Hem iyi usta hem kurumsal bir şirket   http://barhuseyin.com/

taylan73505

« Yanıtla #3 : Mart 31, 2010, 01:34:39 ÖS »
Şaşmaz'da iki tane Bar Honda var, belli ki biri çakma...

Tavsiye edilen hangisidir?

Biri sizin dediğiniz, diğeri de www.bar-honda-servis.net (aradaki tireleri kaldırıp birleştirerek yazın)

canac20

« Yanıtla #4 : Haziran 21, 2010, 01:53:18 ÖS »
bu konu öncedende tartışıldı şuna bir göz at
http://www.teamhondaturkey.com/forum/empty-t18073.0.html;topicseen

fatihozn

« Yanıtla #5 : Haziran 22, 2010, 12:57:07 ÖS »
şaşmazda 3-4 tane bildiğim hondacı var ama hüseyin abi (bar honda) tavsiye edebilirim...

ozum67

« Yanıtla #6 : Haziran 24, 2010, 09:12:08 ÖS »
Ankara Şaşmaz sanayisinde Bar Honda Hüseyin
aracımızı garanti bitiminden sonra her  onbinde buraya gider.Ben çok memnunum.Fiyatlar çok makul.Yapılan iş gözünün önünde,garantili.Hondaya gönül rahatlığı ile binebilirsiniz.

fzthgosm

« Yanıtla #7 : Haziran 25, 2010, 10:18:45 ÖÖ »
normal bakım için gideceksen o kadar usta usta dolanmana yana yana yer aramana gerek yok.yag,yag filtresi değiştirmeyi her usta yapar.ancak ciddi problemin varsa arabada servise çek ve işlem yapılmadan önce muhakkak pazarlık yap göreceksin dışarıda benim diyip kral usta olan iş yerine ödedigin para ile aynı parayı ödeyerek serviste yaptıracaksın.

taylan73505

« Yanıtla #8 : Haziran 25, 2010, 10:20:09 ÖÖ »
Yetkili servislerde pazarlık yapıyorlar mı?

fzthgosm

« Yanıtla #9 : Haziran 26, 2010, 10:59:17 ÖÖ »
Yetkili servislerde pazarlık yapıyorlar mı?

sen işlem yapılmadan yapılacak işlemlerin listesini çıkarttırırsın(zaten sana ne işlem yapılacagı söyleniyor)sonra fiyat ne kadar tutar diye sor sana bir fiyat çıkaracaklar ondan sonra sende başlayacaksın pazarlıga.parçalarda en fazla yüzde 10 iskonto yapılıyor ama işçilikte yüzde 30 a kadar kasabilirsin.

herseydesen

« Yanıtla #10 : Ekim 28, 2010, 02:04:53 ÖS »
arkadaş, ismi ALtan Honda olan kendini özel servis diye tanımlayan yere gitme de nereye gidersen git..... bir daha yakanı kurtaramazsın...

umurberk

« Yanıtla #11 : Mart 02, 2011, 11:00:50 ÖS »
hondacı kadir usta en iyisi bence

pasha46

« Yanıtla #12 : Mayıs 19, 2011, 09:33:52 ÖS »
arkadasım bu usta da ne problem yaşadın ??

akkyfk

« Yanıtla #13 : Haziran 09, 2015, 01:52:56 ÖS »
Asla Hüseyin Bar Honda'ya gitmeyiniz; adamlar HIRSIZ....

Yaptıkları işi düzensiz ve tamamen göz boyama; bir çok kez sorun yaşadık, kaç kez düzelttiklerini söyledikleri detaylara hiç dokunmadıkları ortada olmasına rağmen kaç kez gözümüze baka baka yalan söylediler; aynı zamanda kalitesiz işçilikleri yüzünden bir çok kez başımız ağrıdı.

asla tavsiye etmem; işiniz varsa adam gibi bir yere gidin; o.ç hüseyin bar'dan uzak durun...
« Son Düzenleme: Haziran 09, 2015, 01:53:12 ÖS Gönderen: akkyfk »

honda4444

« Yanıtla #14 : Temmuz 31, 2015, 04:45:19 ÖS »
ANKARA BAR HONDA BAR İBRAHİM ARAPOĞLU Kesinlikle önermiyorum aracıma takılacak dediği ve benden fazlası ile aldığı ücretlere karşılık bazı parçaları hiç takmadığını ama bana taktım diye listesini verdiğini bir başka servise giderek öğrendim. Bazı parçaları da en uyduruk markalarda taktığını ve işçiliğinin zayıf olduğunu da ayrıca duyurmak isterim. Sakın gitmeyin. Sakin sakin anlatıp bir kamyon laf ederek arka arkaya kırk yalan sıralayabiliyor.

ulpeRs

« Yanıtla #15 : Ocak 20, 2016, 10:59:45 ÖS »
Ankara Bar Honda Hüseyin bende önermiyorum yetkili servisten pahalı fiyatlar maşallah 160 tl de yağ giydirdi sıkmadığı balata spreyine de yazmış on tl hayrım olsun dedim ama totalda 150 tl hayır yapmış olduk. 400 tl periyodik bakım(motor yağı polen flt. yağ flt. hava filt.) 100 tl subap ayarı 500 tl  fiyat cıkardılar .
« Son Düzenleme: Ocak 20, 2016, 11:02:44 ÖS Gönderen: ulpeRs »

988_honda

« Yanıtla #16 : Ocak 21, 2016, 11:02:24 ÖÖ »
dediğin gibi arkadaş yetkili servise gitseydin buna yakın para alırlardı ama aracın yetkili bakımlı olurdu hiç olmassa.böyle fiyat mı olur ya insan neden özel servise gider fiyatı uygun diye ama bu özel servisler adam olmazlar böyle fiyat verdikçe.

passhan

« Yanıtla #17 : Ağustos 08, 2017, 12:38:22 ÖÖ »
civic aracımı BORA dan çıkarmıyordum. Yalnız malumunuz servisler artık uçuk fiyat vermeye başladı bir 10bin bakımda bile özel servisin 2 katı  fiyat vermeye başlayınca bende daha önce tanıdığım ve eski aracımı bıraktığım ALTAN HONDA ya gidip fiyat alayım dedim.Neyse gittim uzun süredir gitmediğim için bir yaklaşımında bariz bir soğukluk sezdim. Eski Altan usta gitmiş yerine başka biri gelmiş.Bir de tanıdık vasıtasıyla gitmiştim. Evvelden bile tanıyor beyefendi.Fiyat alayım deyince suratındaki ekşimeyi hissettim. Ondan sonra da araçlarla ilgilenen yeni bir eleman almış. Hava bir milyon elemanın. Yüzüne bakmıyor.Fiyat verdi. Bizde bu kadar işine gelirse demeye getirdi.Altan ustaya soru soracaksın neyse yakaladık ''siz bu kadar fiyat verdiniz sence BORA da devam etmelimiyim'' diye sorucaz altı üstü.Çok samimiyetsiz ve uygunsuz bir şekilde   Onda bile sanki bana dünyanın hondasını yapıyormuş gibi içerideki arabaları işaret ederek işine gelirseye getirdi lafı.Kısaca söyleyim arkadaşlar samimiyet esas olması lazım. Sonuçta belli bir miktar uygunda olsa kendi servisine göre para vereceksiniz. Ama it muamelesi görmek de ağırıma gittti. Deseler bana tüm bakımlarını bedava yapalım artık kapısının önünden bile geçmem ALTAN HONDA'nın.Yapmacık samimiyeti gördüm.Arabayı bırakırken iyi canım cicim abim fiyat alayım deyince it muamelesi benim zaten müşterim var ister gel ister gelme. Uzaktan izledim biraz. O müşterilerin sanki fiyatı kırsın diye yalandan samimiyet kurduklarını hissettim beyefendi ile. Yanlış yapmışım dedim.Hiç gelmeyecektim. Bastım gittim HONDACI KADİR'e. Forumlarda takip ediyordum. Bir kaç arkadaştan da duymuştum. Bora da pahalı fiyat çekilenleri bile Bora elemanları Hondacı Kadir'e yolluyorlarmış. Bir kere küçük bile olsa dükkanına girdiğinde sıcaklığı içtenliği seziyorsun.Uygun da fiyat verdi.Araba ile de kendisi ilgilendi.Geçtim parasını kalender bir insan. Yaptırdım bakımıda. Çok da memnunum. Yapmacık samimiyet ALTAN HONDA anladım müşteriye doymuş. İyi günler.