Gönderen Konu: 2013 HONDA CİVİC EMİLATÖR TAKILDIĞI HALDE YAKIT DÜŞMESİ YARDIM!!!!!  (Okunma sayısı 6709 defa)

mrtaltun

Ynt: 2013 HONDA CİVİC EMİLATÖR TAKILDIĞI HALDE YAKIT DÜŞMESİ YARDIM!!!!!
« Yanıtla #25 : Temmuz 07, 2014, 10:36:08 ÖÖ »
;) siz muhtemelen çamkıran a sordunuz, terakkiye sorun, halil usta var, özellikle ona denk gelirseniz daha iyi, adam işinde uzman
« Son Düzenleme: Temmuz 07, 2014, 10:36:31 ÖÖ Gönderen: mrtaltun »

korhanbaklan

;) siz muhtemelen çamkıran a sordunuz, terakkiye sorun, halil usta var, özellikle ona denk gelirseniz daha iyi, adam işinde uzman
Terakki ye gidiyorum hep, diğeri bana uzak :) Halil ustayı biliyorum zaten gidince hep o ilgileniyor 😀 ama ona sormadım tlf da servis yetkilisi birine sordum

mrtaltun

Ynt: 2013 HONDA CİVİC EMİLATÖR TAKILDIĞI HALDE YAKIT DÜŞMESİ YARDIM!!!!!
« Yanıtla #27 : Temmuz 07, 2014, 11:22:42 ÖÖ »
bu olayı bilen pek fazla kişi yok, malum bu lpg işi honda da yeni, telefonla soracak olursan da halil ustayı sor, ama bence bakıma gittiğinde yaptır,

bu arada foruma foto nasıl yüklenir biliyormusunuz, ben bulamadım kendini tanıtta araç fotosu ekleyeceğim,

korhanbaklan

bu olayı bilen pek fazla kişi yok, malum bu lpg işi honda da yeni, telefonla soracak olursan da halil ustayı sor, ama bence bakıma gittiğinde yaptır,

bu arada foruma foto nasıl yüklenir biliyormusunuz, ben bulamadım kendini tanıtta araç fotosu ekleyeceğim,
Ok dediğin gibi bakıma falan gidince sormak lazım.  Foto olayını şuan hatırlamıyorum.  Yardım bölümünde ki konularda olması lazım