Gönderen Konu: cizik yardımı  (Okunma sayısı 3348 defa)

metin

cizik yardımı
« : Mayıs 19, 2010, 05:16:15 ÖS »
dün 2010 füme renk arabamı cimişler kapımın önünde  boya cok kalmamış ama astarı az görünüyo birde nokta halinde boyada çizik cok küçük ama rahatsız ediyor bunlarla ilgili nasıl bir cözümbulabiliriz cila yeni çıkan boya kalemi vb çizik gidericiler ne öneririlir...

gitarimvehondam

Ynt: cizik yardımı
« Yanıtla #1 : Mayıs 19, 2010, 05:32:11 ÖS »
çizik çok derinse hiç bişeyle çıkmaz.. lokal boyama ile tamamen düzelir ancak.. ama çizikler yüzeyselse sonaxın çizik giderici tüp pastasını almıştım birde cilasını çok işe yarıyor.. tavsiye ederim :)

ocean0636

« Yanıtla #2 : Mayıs 19, 2010, 06:11:53 ÖS »
edit:kural dışı kelime)ler ya ......... cocukları...Benimde Plakam Ata ve farin yanida kaputun dibinde K Ataturk imzası olunca parkettigim yerin önünden gecen bı ...... nin bı yerine batmış o yazı ve hemen bı kaç cm yanını yani kaputu tekmelemis gocertmis :( :( :( :( :(
Çekme olmadan duzeltemiyolar çekme yapilirsada edit:kural dışı kelime)in biri yüzünden kaput boyancak..
Cümlemize gecmis olsun yapacak bisey yok maalesef.. :(
Sizin olay konusundaki çözüm içinse ''gitarimvehondam''in dediğine katiliyorum çok derinse boyasız geçmez ama yuzeyselse meguarix veya sonax ürünleri ise yarayabilir :)

apo akar

« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2010, 09:36:15 ÖÖ »
Çok geçmiş olsun. 40 000 lira veriyorsun, hayalindeki arabayı alıyorsun, gözün gibi bakıyorsun, fırça bile değdirmiyorsun yıkarken ama edit:kural dışı kelime)in biri çıkıyor, benim yok bu adamın niye var diyor ve çiziyor. Bu tamamen şahsiyetsizliktir, edit:kural dışı kelime)liktir. Ayıp kardeşim ya...

asizmir

« Yanıtla #4 : Mayıs 20, 2010, 09:50:45 ÖÖ »
Geçmiş olsun,Allah korusun insan o an denk gelipte görse katil olmaması işten değil.Malesef özelliklede İstanbulda birçoğumuzun kapalı garaj imkanı olmadığı için araçlarımızı sokaklara bırakmak zorunda kalıyoruz.Bunun önüne nasıl geçilir bilmiyorum ama bu kadar hain insanların yaşadığı bir yerde araçlarımız sadece Allah'a emanet.Yapacak fazla birşey yok,çizik çok derinse boya gerekir,belki çok ince bir rütuş biraz ortadan kaldırır ama insanın gözü hep oraya gidiyor ister istemez.Çok büyük bi alanda değilse boyatma derim,aracın orjinalliği bozulmasın,orasıda nazarlık olarak dursun.

XeL

« Yanıtla #5 : Mayıs 20, 2010, 09:51:33 ÖÖ »
herkese cok gecmıs olsun..

bnm kızda daha 3000'de .. ben uzerıne tıtredıkce hep bı sıkıntı yasıyorum..benımde kaputun uzerını cızmısler..allahtan cok derın dgl ama rahtsız edıyoru..ozellıkle bır suredır dokunmuyorum..nazarı cıksın dıorum kendımı avutuyorum.. :(

fıxıt pro dıe bı kalem var..adını yalnıs yazmıs olalbılırım..onunda cok ıse yaradgnı soyluyorlar.. bakmıstım bı ara netten.. 70 tl gıbı bı fıyatı vardı.. aklınızda olsun... ;)

smakbuloglu

« Yanıtla #6 : Mayıs 20, 2010, 11:02:39 ÖS »
Çok geçmiş olsun.Hangimizin başına gelmiyor ki.....:(

Eğer tırnak giriyorsa pasta,çizik gideriz,vs... malesef imkansız.Bende geçen gün reklamlarda gördüm FixItPro diye bir kalem var bilmiyorum ne kadar işe yarar.Eleman reklamda arabayı çiziyor kalem ile düzeltiyor...:)

visbreaker

« Yanıtla #7 : Mayıs 21, 2010, 02:55:39 ÖS »
Servet düşmanı şahsiyetsizlerin Allah belasını versin.

volkankopdag

« Yanıtla #8 : Mayıs 21, 2010, 03:52:16 ÖS »
edit:kural dışı kelime)ler ya ......... cocukları...Benimde Plakam Ata ve farin yanida kaputun dibinde K Ataturk imzası olunca parkettigim yerin önünden gecen bı ...... nin bı yerine batmış o yazı ve hemen bı kaç cm yanını yani kaputu tekmelemis gocertmis :( :( :( :( :(
Çekme olmadan duzeltemiyolar çekme yapilirsada edit:kural dışı kelime)in biri yüzünden kaput boyancak..
Sizin olay konusundaki çözüm içinse ''gitarimvehondam''in dediğine katiliyorum çok derinse boyasız geçmez ama yuzeyselse meguarix veya sonax ürünleri ise yarayabilir :)

bırak yapsınlar.. biliosun bendede imza var... olacaksa atatürk'ten olsun ama bazı gemişini bilmiyen edit:kural dışı kelime)ler bu tarz hareket yapabiliyorlar... inanamıyorum gerçekten bu kadar cahil olabildikerine... atatürk olmasaydı babalarının kim olduğunu bile bilmiyor olabilirlerdi...

volkankopdag

« Yanıtla #9 : Mayıs 21, 2010, 03:53:21 ÖS »
bu arada plastik parça göçmelerinde eğer boya kalkmamış işe fön makinesi taktiği ile parça eski haline dönebiliyor...

ocean0636

« Yanıtla #10 : Mayıs 21, 2010, 04:06:29 ÖS »

bırak yapsınlar.. biliosun bendede imza var... olacaksa atatürk'ten olsun ama bazı gemişini bilmiyen edit:kural dışı kelime)ler bu tarz hareket yapabiliyorlar... inanamıyorum gerçekten bu kadar cahil olabildikerine... atatürk olmasaydı babalarının kim olduğunu bile bilmiyor olabilirlerdi...
Haklısın yapsınlar gıder yaptırırım sorun degıl aslında ama bu kadar cehalet de olmaz ki !

ocean0636

« Yanıtla #11 : Mayıs 21, 2010, 04:07:20 ÖS »
bu arada plastik parça göçmelerinde eğer boya kalkmamış işe fön makinesi taktiği ile parça eski haline dönebiliyor...
Kaput plastik olmaadıgı ıcın o uygulama ıse yaramıyor maalesef onu da çok araştırmış tım neyse artık seneye falan carbon kaput alıcam :)