Gönderen Konu: 07 premium yardımm !  (Okunma sayısı 1871 defa)

sel0496

07 premium yardımm !
« : Nisan 03, 2011, 09:44:50 ÖS »
öncelikle herkese merhaba. gerçektan arabayla ne derdim varsa bu sitede çözdüm.teşekkürler. ilk defa bir honda kullanıyorum yaklaşık 1 hafta önce 31.000 tl ye hatasız bir 2007 premium aldım.ancak anlamadığım veya merak ettiğim bazı noktalar var. yardımcı olursanız çok sevinirim.

-ilk sorum uygun fiyatlı bir kılıf bulabilirmiyim.civic için özel üretilmiş kılıflar varmı yan airbagleri etkilemeyecek?
-ikinci sorum yaklaşık 80 km yaptım araçla şehirçiçşehir dışı karışık.ancak yakıt tüketimi sürekli 8.5-8.4 gösteriyor yol bilgisayarı. neden azalıp artmadığını anlamadım?   <783^2
son olarak eski sahibi xenon far taktırmış ancak kısa farlar beyaz yanarken park lambaları sarı yanıyor.tabi aynı anda yandıkları için pek hoş olmuyor.parkları da beyaz yapmak bana ne kadara patlar..      şimdiden teşekkürler.

2010civic

M
« Yanıtla #1 : Nisan 03, 2011, 10:15:44 ÖS »
Araciniz hayirlisi olsun. Her hangi bir aksesuarcidan 5 ile 10 tl arasida ledli park lambasi alip takabilirsiniz

Mustafa3602

Ynt: 07 premium yardımm !
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2011, 10:22:45 ÖS »
-ilk sorum uygun fiyatlı bir kılıf bulabilirmiyim.civic için özel üretilmiş kılıflar varmı yan airbagleri etkilemeyecek?

İST Aksarayda (edit:reklam içerikli kelime) yanında döşemeci var araclara göre kalıplar var olmasada senin aracın hemen ölçüp biçiyorlar ve dikiyorlar orj araç kumaşlarıda var ve koltuğa çok güzel kol dayama yapıyorlar 80tlye aracın kumaşına uygun. airbaglı araçlarada kılıf dikiyorlar. Bence bir bak oaraya...

born35

« Yanıtla #3 : Nisan 03, 2011, 10:23:28 ÖS »
1-kılıf uygun olmaz yan airbaglar sıkıntıya girer yada bazı kılıflar airbag açıldıgı zaman yırtılıyor açılıyor yanii
2-şehir içinde kullanım 300 km yol yaptıgın zaman 9-10 arası olacaktır.. ilk resetlediğin zaman yüksek bi rakamdan geriye doğru düşer bunu uzun yolda yaparsan eger 5.1 e kadar düştüğünü görürsün şehir içinde uzun süre yani 300 km yol yaptıgın zamanda bu oran 9-10 gibi oluyo dur kalklar cok etkiliyo dikkat et
3-park lambaları o kadar ahım şahım bi şey değil arkadaşın dediği gibi 10-20 lira arasında beyaz park led ampullar var bunlardan tak yakışır...
4-arabanı iyi günlerde kullan kazasız belasız cümlemize...

sel0496

« Yanıtla #4 : Nisan 03, 2011, 10:35:23 ÖS »
teşekkür ederim öncelikle.ben yakıt tüketimini anlık gibi düşünmüştüm, tabi 2bin 3bin km lik bi ortalamayı hesapladığı için hemencek değişmediğini anladım :)  farlar konusundada içimi rahatlattınız :)