Gönderen Konu: Yeni Impreza Gün Işığına Çıktı  (Okunma sayısı 2046 defa)

HONDA

• Ziyaretçi
Yeni Impreza Gün Işığına Çıktı
« : Ağustos 17, 2005, 05:24:03 ÖS »

Bu yeni Subaru Impreza WRC'nin ilk resmi. Impreza WRC 2006 ilk olarak Frankfurt Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak. Yeni otomobil gelecek sezonun ilk rallisi olan Monte Carlo'da etaplara merhaba diyecek. Yeni otomobilin bir prototip versiyonu İtalya'da test edilmişti.

2006'da uygulamaya konacak yeni kurallar gereği karmaşık elektronik sistemler ve motordaki su enjeksiyon sistemi yasaklanıyor. Bu da tüm fabrika takımlarının yepyeni otomobillerle etaplara çıkması anlamına geliyor. Subaru takımının patronu David Lapworth; " Yeni kurallar nedeniyle yeni aracımızı sezonun başlamasından bir kaç katılım sonra değil. Hemen sezon başında etaplara çıkaracağız. En önemli fark yeni dış görünüm olacak. Elbette dış görünümün altında da pek çok değişiklik olacak " dedi.

2003 Dünya Ralli Şampiyonu Subaru pilotu Petter Solberg, yeni otomobilin kendisini bir kez daha şampiyonluk mücadelesine taşıyacak potansiyele sahip olduğuna emin olduğunu belirtti. Solberg, daha önce de daha az karmaşık olan yeni otomobillerin sürüş stiline daha uygun olduğunu belirtmişti.

memopad

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ağustos 18, 2005, 08:09:19 ÖÖ »
çok iddialı bir ön görünümü var..
 Citroen'li Loeb'le başa çıkmaları biraz zor gözüküyor şu an için.
 Ama her zaman sevmişimdir İmpreza'yı...

Arızalı-rahatsız

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 24, 2005, 08:50:12 ÖS »
cok güzel bi görüntü war aracta :)

Güven

« Yanıtla #3 : Kasım 25, 2005, 08:17:23 ÖÖ »
Araç çok güzel geçen akşam Aliyede Gördüm ( Dizi ) çok hoşuma gitti vallaha  :cool:

Onu-R

« Yanıtla #4 : Kasım 25, 2005, 08:16:42 ÖS »
Yeni STI çok sapık bir alet ya.. 2.5 litre motor  :shock:  2.0 değil yani 2.5 yanlış okumadınız :D  280 hp... süper bişi olmuş ya.. bugun florya subaru'ya gittik konustuk fln.. '02 STI'ı olan biri gelmis, test surusu fln yapmaya cıkmıslar yeni STI ile.. kasıbeyazın ordaki ısıklardan donerken adam bariyerlere carpmıs fln :D  yani eski STI kullanıcısı bile böle bi kaza yapabiliosa ben bişi diyemiyorum artık.. ki fazla da gaz vermemiş adamın solediine gore.. 110.000 YTL . . .

AudioGarage

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 25, 2005, 10:14:00 ÖS »
hayır hayır....ewo diyorum arkadaşlar....sti ı sewemedeim  :D  :D

HONDA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Kasım 26, 2005, 11:07:34 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "Onu-R"
Yeni STI çok sapık bir alet ya.. 2.5 litre motor  :shock:  2.0 değil yani 2.5 yanlış okumadınız :D  280 hp... süper bişi olmuş ya.. bugun florya subaru'ya gittik konustuk fln.. '02 STI'ı olan biri gelmis, test surusu fln yapmaya cıkmıslar yeni STI ile.. kasıbeyazın ordaki ısıklardan donerken adam bariyerlere carpmıs fln :D  yani eski STI kullanıcısı bile böle bi kaza yapabiliosa ben bişi diyemiyorum artık.. ki fazla da gaz vermemiş adamın solediine gore.. 110.000 YTL . . .

Ehueheuhee yazık olmusch...  :-)

ImportRacer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 26, 2005, 11:48:58 ÖÖ »
Gerçekten yazık olmuş tehlikeli baya heralde  :D