Gönderen Konu: WTCC  (Okunma sayısı 1536 defa)

HONDA

• Ziyaretçi
WTCC
« : Temmuz 21, 2005, 10:56:20 ÖÖ »
Honda Accord Touring Cars..

LEVENTBABA

• Ziyaretçi
WTCC
« Yanıtla #1 : Temmuz 21, 2005, 09:12:14 ÖS »
Sen buraya Colciago mun resimlerini koydun yaaaa oyyy oyyyyyyy bir başlıkta da ben açmıştım önceden.

bu adam dehseth! hala uyudugumda  meksika da son 3 turda 2 alfa yı nasıl gectigi giriyor ruyama. Konuda keşke resmini bulsam diyordum işte burdaaaaa. Ya o anın videosunu bulunnnnn!!!!!!!

Adam adeta dalga geciyor camı acık yaw...

Araba 2 litre ve yaklasık 300 beygir oldugu yonunde (kesin olmayan bilgim var) Arabada bir yol tutuş o virajlara nasıl girdi. Giovanardi hariç nerdeyse tamamını virajda gecti. Giovanardi ye de arkadan hafifce dokundurup hakimiyetini kaybetttirip son duzlukte onune gecti. İşte bu anın belgeleri.... Bakınız Colciago nun arabasının finişteki burnuna!

SS

WTCC
« Yanıtla #2 : Eylül 14, 2005, 12:55:49 ÖS »
diğer araçlar...

WTCC otomobilleri
Alfa Romeo 156, BMW 320i, Chevrolet Nubira, Ford Focus, Honda Accord, Peugeot 407 and SEAT Leon - FIA S2000 teknik yönetmeliklerine göre katılım için modifiye edilmektedir. Bunun anlamı 270 bhp ve limitli devirdir. Kullanılan tüm lastikler 17” Michelin lastiklerdir.

FIA GT CHAMPIONSHIP otomobiller
Efsane isimlerin, muhteşem ve benzersiz spor otomobillerin özel ya da profesyonel takımların katılımından oluşan FIA GT şampiyonası otomobilleri 400 ve 650 bhp sokak otomobillerinin piste uyarlanmış hali.

İki ayrı kategoride gerçekleşen katılımta, ilk kategori Ferrari 550 ve 575 Maranello, Chrysler Viper, Lamborghini Murciélago, Maserati MC-12 ve Saleen S7 ile GT1’in tüm dereceleri ve ikinci kategori, asıl rekabetin yaşandığı GT2 de Porsche 996 GT3-RS ve Ferrari 360 Modena CS.

PASAKIZI

• Ziyaretçi
WTCC
« Yanıtla #3 : Eylül 19, 2005, 10:39:01 ÖÖ »
video var bende yarın falan koyucam sıteye

keyıflı katılım oldu bence... tabı  ralliden kotu haberı alana kadarr...
nesse... dtm ı beklıyoruz heyecanla