Gönderen Konu: Schumacher 2006'da Ferrari'de  (Okunma sayısı 1356 defa)

HONDA

• Ziyaretçi
Schumacher 2006'da Ferrari'de
« : Eylül 12, 2005, 04:15:26 ÖS »
Schumacher 2006'da Ferrari'de

Schumy, "Ünvanı geri istiyorum" dedi

Michael Schumacher sonunda beklenen resmi açıklamayı yaptı ve en az 1 sezon daha Ferrari'de olacağını söyledi.

Bugün Spa'da kalabalık bir medya grubu önünde yaptığı açıklamada Scnumacher 2006'da kesin olarak Ferrari'de katılımacağını belirtti ve "Ünvanı geri istiyorum" dedi. Alman Bild Gazetesine verdiği özel demeçte ise sporu bırakması veya Ferrari'den ayrılması için hiçbir neden olmadığı söyleyen Schumacher, "Hala formdayım ve ayrıca yaptığım işten çok büyük bir keyif alıyorum. Eski gücümüzü kazanmak ve ünvanımı geri kazanmak gibi önemli bir de misyonumuz var. Şimdiden kış testlerini iple çekiyorum desem yalan olmaz" dedi.

2006'da başarı ve hedef için şimdiden herhangi bir garantiyi kimsenin veremeyeceğine de değinen Alman Pilot, "Kazanmak için varımı yoğumu ortaya koyacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. McLaren'e geçeceğime ilişkin dedikodular, adı üstünde 'dedikodu'. Aslı olmayan yalan ve uydurma haberler. Ayrıca bu işte, her sorulan soruyu yanıtlamamayı öğrenecek kadar uzun zamandır bulunuyorum" dedi.