Gönderen Konu: Ralf kazaya rağmen Jerez'de en hızlı pilot  (Okunma sayısı 854 defa)

HONDA

  • Ziyaretçi
Ralf kazaya rağmen Jerez'de en hızlı pilot
« : Temmuz 14, 2005, 11:11:51 ÖÖ »
Ralf kazaya rağmen Jerez'de en hızlı pilot

Ralf Schumacher İspnaya'da bulunan Jerez pistindeki testlerin ilk gününde, sabahın erken saatlerinde bir kaza geçirmesine rağmen gün sonunda en hızlı dereceyi yapmayı başardı.

Rakipleri BAR'ın yanı sıra Toyota takımı da bu yılki test anlaşmasının rakiplerince ihlâl edilerek ilâve bir araç kullanılmasına göz yumsa da Toyota üç araçla testlere katıldı. Schumacher deneme sürüşlerinde, ilk virajda bariyerlere çarpmasına rağmen Jenson Button'ın saniyenin onda biri kadar önünde yer almayı başardı.

Toyota takımı testlerde Almanya ve Macarsitan Grand Prix hazırlıklarına odaklanırken Michelin lastikleri içinde özel bir program yapacaklar. Jenson Button Çarşamba günü Jerez'de aracın şasisi üzeirnde çalışmalar gerçekleştirdi. Ayrıca lastik geliştirme çalışamalrınıda gerçekleştiren Button 77 tur sonunda 1:17.733'lük derecesi ile Renauşt test sürücüsü Franc Montagny'nin önünde ikinci en iyi zamanı yaptı.

Çarşamba günü Jerez'deki testlere 14 pilot katılırken yedi Michelin kullanıcı takımda katılım ve test pilotları ile pistte çalışmalara katıldılar. BMW Antonşo Pizzonia'nın aracında yeni V8 motorunu denedi. Pizzonia'nın yaptığı derece ise 1:30.663 ile sonuncu derece oldu.Srkn®

  • Ziyaretçi
Ralf kazaya rağmen Jerez'de en hızlı pilot
« Yanıtla #1 : Temmuz 14, 2005, 11:14:11 ÖÖ »
:lol: