Gönderen Konu: Honda Deil ama Güzel Bi yan videosu(TÜRK)  (Okunma sayısı 6666 defa)

TuNeR

• Ziyaretçi
Honda Deil ama Güzel Bi yan videosu(TÜRK)
« Yanıtla #25 : Ekim 18, 2005, 12:12:22 ÖÖ »
Ben burda saygili davranip buzlari eritmeye çalisirken yaptigina bak...herseyi bi tarafindan uydurdugun gibi komançi die bi laf da uydurmussun,o komançi deil kirmançi  :lol: manasini da arastir bul eger bilmiosan...her neyse benim daha fazla muhattabim olmayacaksin sana gel buraya ortam ayarliyalim hünerlerinizi gösterin dedik hiçbi kötü niyet olmadan ama sen kalktin artis artis bisürü sey yazdin, söyliyeceim tek sey bu saatten sonra reelde karsimiza çikma sanalda takil;sen kendine sanaldan güzel bi hayat kurmusun zaten...hadi eywallah

hakangunduz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Ekim 18, 2005, 08:28:37 ÖÖ »
tuner bana yaşını tecrübelerini ve bugüne kadar kullandığın arabaları yaz..

ben 13 yaşımdan beri gazlıyorum hatta 8 senelik Tokyo otoban katılımı deneyimim var +drag +drift +chicken race +motorsiklet katılımı...

benim fikrimde alperle aynı yönde ve basit bir arkadan itiş kaydırmasından başka bişey değil bende sana aynısını önden çekişle geri geri yaparım.

ama önce yapılan yoruma saygı duyup bi düşüncen ve güzel olmamışsa beğenilmemişse beğenilenini becerene kadar tecrübe edinceksiniz.

+ bana laf atman veya bana laf sokman için daha 20 senen var ozaman zaten seninle katılımırızda yanlarızda..herhalde nedemek istediğim anlaşılmıştır

respect : laf laf laf diyosunda önce bize istersen (gerçek drift veya yanlamayı )öğrendikten sonra çekim yap gönder de alkışlayalım.basit deniyosa basit olduğunu düşünüp nerde hata gördünüz diye sormayı bil.

biz öyle yaptık doğrusunu öğrendik..sıra sende

KORAY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Ekim 18, 2005, 08:38:51 ÖÖ »
TuNeR &respect başkasının yumruğunu yemiyen kendi yumruğunu baLyoz zannedermiş sizinkide bu hesap oldu... Sen aLper'in piLotajı biLio musun :?: DAha önce hiç gördün mü :?: de bunLarı biLiomuş gibi gider yapıosun... Sen sen oL iice araştırmadan kimse hakkında yorum yapma

HONDA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Ekim 18, 2005, 10:12:32 ÖÖ »
Arkadaşlar birbirimize hitap şeklimizi ve kırıcı özelliklerdeki postlarımızı
lütfen tekrarlamayalım. Daha sakin olalım. Yoksa konuyu kilitlemek
zorunda kalacağım.

Teşekkürler

respect

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Ekim 18, 2005, 12:08:17 ÖS »
ben 3136 uyesı 98500 mesajı olan ızmır kaynaklı ve turkıyeye hıtab eden bır sıtenın admınıyım sızın gıbılerı ıyı bılırım kendısının hıc bır basarısı olmadıgı gıbı baskasının yaptıgı ıslere camur atan tıplerdensınız(kı bu kısıler bu konu ıcınde kendını bılır bır genelleme yok)tuner kardesım uyelerımızle beraber hazırladıgımız vıdeolardan ufak bır kısmını sızınle paylasmak ıstemıs kı buda gayet dogal bır olay benım şoforluk olarak sıze ıspatlayacak bırseyım yok modoratorunuz caglar merak ettıgınız herseyı cevaplayabılır

hakangunduz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Ekim 18, 2005, 01:03:31 ÖS »
ben de 21 yaşımda 302 araçlık bir grubun lideriydim..site admini olman sadece iyi pc kullandığını gösterir bana ..

benim söylediklerimi ya okumuyosun yada algılaman zayıf ..bizde diyoruzki tamam koymuşsun Alperde beğenmemiş bende çok basit buldum..yorumlara açık olucaksın ve yanlışın varsa düzelticeksin ..nooldu basit lafı çokmu koydu?

biz büyüklerimizden aldığımız yorumlarla geliştik sizde adam olun yorum dinleyin..bizim gibileri iyi biliyosan öğren koçum..benim en yüksek hızım 342km en yüksek Hp 980Hp.33 yaşındayım 13 den beri gazlıyorum.
bana bıdı bıdı yapma boşuna.

İLK ÖNCE ADAM OLUN YAPILAN YORUMU KENDİNİZE ARTI SAYIN KALKIP KİMLE NE KONUŞACAĞINIZI BİLMEDEN TIKIR TIKIR KLAVYE SALLAMAYIN

hakangunduz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Ekim 18, 2005, 02:05:48 ÖS »
evet beyler şimdi herkeselleri uzatsın ve barış çubuğu yakılsın
yeter çok uzadı.. :mad:

ilk eli ben uzatıyım nede olsa büyüğünüzüm :)  :cool:

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Ekim 18, 2005, 02:06:09 ÖS »
bu kadar senelik pist tecrübem var. Türkiyeye yeni gelen bi sürü arabanın test sürüşüne çağrılıyorum. İstanbul Parka hanginiz çıktı. Ya da İzmirde piste çıktınız. İzmirde Türkiye pist şampiyonasına katıldım Tipo 2.0 ile. İstanbul Parktada Alfa GT testini yaptım ve adamlar benden yorum istedi. Bu hafta ya da önümüzdeki haftada F430 Test edicem. Bunlar yeterli diilse artık ne diim.  
Bunların dışında Tuner kardeş bana gerçek hayatta görmiim gibi bişey zırvalamışsın. Bu yaşıma geldim kimseden korkmadım senden de korkacak değilim. Yerim belli yurdum belli çok istiyorsan gelirsin yemeğimi yersin çayımı içersin gidersin. Bu yaştan sonra seninle deve güreşi oyniyacak değilim.

Yapılan yorumu kaldıramıyorsanız ne diim.

hakangunduz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Ekim 18, 2005, 02:08:00 ÖS »
tamam bitti bu son yazıydı artık elleri uzatalım...

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Ekim 18, 2005, 02:10:55 ÖS »
ok

TuNeR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Ekim 18, 2005, 02:35:13 ÖS »
Alıntı yapılan: "hakangunduz"
evet beyler şimdi herkeselleri uzatsın ve barış çubuğu yakılsın
yeter çok uzadı.. :mad:

ilk eli ben uzatıyım nede olsa büyüğünüzüm :)  :cool:

benim için tek problem seçilen kelimelerin yanlis olmasiydi derdimi anlatamadim mesele uzadikça uzadi msn den görüstük hakangunduz ile benim açimdan konu burada kapanmistir...ayrica kelalper nickli arkadasa diorum kimsenin birine bisiy ispatlamasina gerek yok istanbula isim düserse ugriycam yanina,sizin de bu tarafa isiniz düserse bekleriz benim yazdiklarima sinirlenmek yerine azcik da olsa kendini elestirsen daha güzel olmazmi?? ;) nasil bi tepki vermemi beklerdin,tamam abi özür dilerim en iyisini siz yaparsiniz gibi mi...her neyse dedigim gibi konu benim için kapanmistir birilerini kirdiysam kusura bakmasin...bana el uzatildi ben de elinizi sıkıyorum..

Modifiyeci

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Ekim 18, 2005, 05:38:59 ÖS »
ohhh beee  :)